DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #863986  autor: solidburn
 29 kwie 2016, 11:09
Witam,
Jest sobie numer w tmobile stary tak-tak i chce to przenieść do virgin , z tego co sie dowiedziałem
wymagają przesłania skanu dowodu co jest niewykonalne czy można przeniesienie zlecić u obecnego operatora albo np w salonie play? okazując dowód itp
 #863988  autor: Remington
 29 kwie 2016, 11:17
Skan podczas składania wniosku lub ksero podczas wysyłki papierów. Jeśli to jakaś starsza osoba, która nie ma jak zrobić skanu, niech skseruje gdzieś dowód.
 #863997  autor: Przemix
 29 kwie 2016, 11:54
niby w Telakces można przenieść, ale pewnie jeszcze bardziej boisz się zostawiać dane na wyspie w galerii handlowej niż listem wysłać
 #864001  autor: daromar
 29 kwie 2016, 12:11
Przepraszam za wprowadzenie w błąd faktycznie na stronie jest lista punktów gdzie można przenieść numer.
 #864002  autor: Przemix
 29 kwie 2016, 12:12
Gdzieś porady słyszałem o przekreślaniu markerem ksera dowodu, a sprawę ułatwia też dopłacenie kilku złotych do zwrotnej koperty i wysłanie to poleconym za potwierdzeniem odbioru.
 #864003  autor: solidburn
 29 kwie 2016, 12:16
Oczywiście dane nieistotne z mojego punktu widzenia mogę zamazać przekreśli itd ale z ich punktu widzenia kolor oczu może być niezbędny do realizacji procesu migracji ;)
 #864008  autor: DanielR
 29 kwie 2016, 12:20
Dwukrotnie przenosiłem numer, wysyłając czarno-biały skan DO. Nie było żadnych problemów z "kolorem oczu". :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #864010  autor: Wulo
 29 kwie 2016, 12:29
Przemix pisze:Gdzieś porady słyszałem o przekreślaniu markerem ksera dowodu, a sprawę ułatwia też dopłacenie kilku złotych do zwrotnej koperty i wysłanie to poleconym za potwierdzeniem odbioru.
Kiedy ja przenosiłem swój numer do Virgin Mobile, a potem rodzinie czy nawet znajomym to zawsze odsyłałem dokumenty z kserem dowodu osobistego zawsze na swój koszt listem poleconym priorytetowym - te niecałe 6 zł to nie jest majątek, ale ja chociaż miałem pewność że wszystko jest w porządku itp.
 #864011  autor: Remington
 29 kwie 2016, 12:32
solidburn pisze:Okazać mogę ksero nigdy , dzięki za linka podejdę popytam
A myślałem, że chodzi o jakąś starszą osobę, która nie ma gdzie zeskanować. Jeśli gdziekolwiek ksero, to lepiej via net bezpośrednio do VM niż przez jakichś pracowników punktów W4.

Konta w banku też nie masz? Oni też mogą kserować i to w pełni legalnie.
 #864015  autor: solidburn
 29 kwie 2016, 12:51
Remington pisze: A myślałem, że chodzi o jakąś starszą osobę, która nie ma gdzie zeskanować. Jeśli gdziekolwiek ksero, to lepiej via net bezpośrednio do VM niż przez jakichś pracowników punktów W4.

Konta w banku też nie masz? Oni też mogą kserować i to w pełni legalnie.
GIODO już siadł na telekomy , ogólnie nie kseruje się dowodów kropka
Co do banku, jakie prawo upoważnia bank do posiadania informacji o kolorze twoich oczu ?
do czego to jest im potrzebne ?
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2016, 21:22 przez solidburn, łącznie zmieniany 1 raz.
 #864047  autor: wasylek
 29 kwie 2016, 15:18
xander21 pisze:Ja tez wysyłałem skan dowodu czarno biały.
ja tak samo oraz przekreślam dane które uważam że są im nie potrzebne i zdjęcie zamalowuje. I nie miałem problemu że miałem wysyłać drugi raz, albo numer nie został przeniesiony.
 #864050  autor: PawlusG
 29 kwie 2016, 15:38
W Orange przy przeniesieniu tylko zostałem poproszony o okazanie dowodu, kobieta która wprowadzała dane tylko rzuciła na niego okiem, nie wiem czy cokolwiek z niego zdołała odczytać w kilka sekund :D

:)
 #864052  autor: DanielR
 29 kwie 2016, 15:41
Ja jak dwa razy przenosiłem numer do Play, to babka za każdym razem robiła ksero dowodu na miejscu. Ale to było daaawno temu. Może i w plajcie coś się przez ten czas zmieniło.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #864074  autor: Rogi
 29 kwie 2016, 18:08
PawlusG pisze:W Orange przy przeniesieniu tylko zostałem poproszony o okazanie dowodu, kobieta która wprowadzała dane tylko rzuciła na niego okiem, nie wiem czy cokolwiek z niego zdołała odczytać w kilka sekund :D
Dyktowałeś jej dane?