DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #850996  autor: krzysiek545
 13 lut 2016, 19:22
Witam, tak jak w temacie jestem zdecydowany na abonament w sieci PLAY lub PLUS w kwocie 50zł.
W ofercie jest wiele telefonów, problem w tym, że nie wiem który wybrać.
Nie jestem teraz na bieżąco z technologią.
Marki które mnie interesują: LG, Sony, Samsung.
Telefonu głównie używam do komunikacji, korzystam z FB, Messenger, Snapchat, przeglądarki internetowej, odtwarzacza muzyki, sporadycznie robię zdjęcia.
W tej chwili korzystam z LG G2 mini (niestety jakiś czas temu rozbiłem ekran i póki co muszę męczyć się z pół sprawnym smartfonem)
Maksymalna dopłata do telefonu to około 100 zł.

Bardzo proszę o pomoc w doborze telefonu.
 #851012  autor: Voltman1988
 13 lut 2016, 21:03
Masz w pley abo za 50 zl motorole moto g 3 generacji z doplatom 99zl. System obojetny?

Ewentualnie P8 lite z doplatom 169zl
 #851013  autor: krzysiek545
 13 lut 2016, 21:07
LG Spirit 4G LTE + słuchawki LG Tone+
Samsung Galaxy Grand Prime
Na te telefony zwróciłem uwagę.
Telefonów jest całe mnóstwo ciężko będzie wypisać wszystkie.
 #851019  autor: Voltman1988
 13 lut 2016, 21:50
Jak mozesz doplacic max 100zl to brał bym motorole moto g3.
 #851051  autor: zielony71
 14 lut 2016, 10:36
W Orange Motorola Moto G jest za 1 zł i jeszcze 6 miesięcy gratis.
 #851062  autor: Voltman1988
 14 lut 2016, 11:41
M4 aqua ma bardzo malo pamieci wewnetrznej
 #851279  autor: motov3
 15 lut 2016, 19:07
Oba budzetowe. Jedni stawiaja na Spirita, ja stawiam na Grand Prime-a, wiec sie wypowiem odnosnie tego drugiego.

Bardzo fajnie wygladajacy smartfon, do tego o dosc niezlej wydajnosci. Niezle lezy w dloni. Technicznie - budzetowa/srednia polka. Ekran plastikowy, ale jak zalozysz szklo hartowane to tego nie odczujesz.

Ogolnie moga byc te obydwie propozycje, ale na pewno masz tam cos lepszego do wyboru.
Natomiast nie bardzo moge zrozumiec kwote ABO. Z tego co widze, oferta ze smartfonem zaczyna sie od 69.99zl / mc jesli chodzi o PLAY. Nie ma ABO za 50zl z telefonem.

Obrazek
 #851438  autor: pakierhakierxd
 16 lut 2016, 16:41
Jest abo 49,99 ale go nie warto brać bo niestety masz no limit na komórkowe i net 1.5 gb ale nie ma ani stacjonarnych ani sms/mms.
Myślę że będziesz wysyłać sms na pewno i wtedy 10zł kosztuje pakiet.
Chyba że prawie nie wysyłasz to ok .Jak wysyłasz to bierz od razu 59,99 który ma ten pakiet.
P8 Lite by był najlepszym wyborem w 59,99 i jest za 99 !
(obecnie nie dostępny) ,jak nie on to pomyśl o Moto G3/Htc 620/Samsung Grand Prime/Lg G4C (wszystkie średnia półk podobne parametrami).

Pozdrawiam :)
 #851790  autor: krzysiek545
 18 lut 2016, 13:24
Patrzyłem na stronach operatorów i w ofercie PLUS oraz PLAY są abonamenty po 50 zł z telefonem w ofercie mają nielimitowane sms,mms, miuty na wszystkie sieci komórkowe w Polsce oraz stacjonarne plus internet minimum 5gb. Więc się opłaca moim zdaniem.
 #851879  autor: Voltman1988
 18 lut 2016, 19:17
Z decydowales się na cis?