DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #850874  autor: Skayto
 12 lut 2016, 20:02
Witam, ostatnio trafilem na aukcje na allegro, w ktorym jest oferowana karta z tym internetem 500gb LTE z play. Jako, ze nie lubie przeplacac wolal bym sie dowiedziec jak taki zabieg zrobic samemu bez zamawiania. Jest ktos z forum, kto jest w stanie mi to wytlumaczyc jak to dziala( jezeli jest jeszcze ta oferta) dosc dokladnie bo cale zycie korzystalem z orange
 #850881  autor: ja.michal
 12 lut 2016, 20:46
Te 500 GB to 5 x 100 GB i jest limit miesięczny z pełną prędkością w zasięgu LTE. Można to taniej zrobić. Poczytaj o internecie w RBM, ważności konta w Fakt Mobile i manewrach z tymi dwiema taryfami. Są odpowiednie tematy na forum.
 #850885  autor: KR2615
 12 lut 2016, 21:07
W PLAYu i innych jego markach pochodnych można januszować do woli. Pytanie tylko, czy chcesz święty spokój: raz zapłacić i mieć to z głowy czy wolisz cebulaczyć żeby zaoszczędzić kilka lub kilkanaście złotych?
 #850891  autor: Skayto
 12 lut 2016, 22:16
no w sumie bawic to tak srednio mi sie chce jezeli jest z tym duzo roboty. Mogly ktos podeslac link tak z ciekawosci do tematu o tym omijaniu przeplacania? Jeszcze chcial bym wspomniec o internecie RBM- czy ten internet LTE co dawali za darmo byle by bylo 30zl na koncie dalej jest aktualny?
 #851004  autor: ja.michal
 13 lut 2016, 20:10
Skayto pisze:Jeszcze chcial bym wspomniec o internecie RBM- czy ten internet LTE co dawali za darmo byle by bylo 30zl na koncie dalej jest aktualny?
To dokładnie ta promocja.

pakierhakierxd, dzięki za info.