DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 379 z 675
  • 1
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 381
  • 675
 #850532  autor: zielony71
 11 lut 2016, 09:48
Akurat w tym abonamencie to z wymienionych jest tylko obniżka na LG G3. Teraz jest za 169 a było koło 400. Nie chce mi się szukać starego cennika, sorry.
 #850562  autor: Pep4Guardiola
 11 lut 2016, 11:18
bramarz pisze:Witam mam pytanie do znawców umowa skończyła mi się 29.01.16 obecnie numer na karcie posiadam drugi numer na abo. do 04.2017, chciałbym na pierwszym numer uzyskać ofertę Plan wspólny na raty - 30% i do tego Z5 czy mam jakieś szanse, czy dzwonić do DUK
Zadzwoń, ale więcej niż 10% nie dostaniesz.

Z3, Z5, S6, htc one m9 - 300 zł w górę. Robią grunt pod promocje?
 #850645  autor: ukefake
 11 lut 2016, 16:44
3. lutego przedłużyłem w końcu umowę z akcją szybką akcją kodową 20%.
Wypowiedzenie złożono w salonie firmowym w grudniu, nie dostałem żadnego potwierdzenia że wypowiedzenie zostało przyjęte ani daty rozwiązania umowy - po prostu totalna cisza. Po około 2 tygodniach JEDEN telefon, który nie został odebrany. Od tego czasu żadnego kontaktu z orange. Dzwoniłem pod *220, mogli dać max 20% i nie było p8 lite który mnie interesował. Na szczęście kiedy były kody ten telefon był dostępny online, co wykorzystałem. Telefon odebrano w salonie. Nie dostaliśmy żadnego kuponu na inną umowę (ktoś kiedyś tu pisał o czymś takim). Co ciekawe, dostaliśmy kartę nano-sim - biorąc pod uwagę, że p8 lite działa z micro jest to kolejny przykład, że niezbadane są meandry pomarańczowej logiki ;) Sprawdziłem starą (2-letnią) simkę, działa na niej LTE.
Podsumowując: pomarańczowi muszą mieć jakiś bałagan którego padłem niechcący ofiarą. Liczyłem na 30/300 ale albo nie było zniżek, albo telefonu. Myślałem o konkurencji, ale żadna sieć nie miała p8 lite w niskiej cenie w abo ok 50pln.
Powodzenia w negocjacjach i do zobaczenia za dwa lata :)
 #850646  autor: Pablo70
 11 lut 2016, 16:47
jechu87 pisze: Fajnie by było jakby przy każdym przedłużeniu się skracała :lol:
Przecież operator umożliwia Ci wcześniejsze przedłużenie nawet na korzystniejszych warunkach. Płaciłem co miesiąc 100zl, pół roku przed końcem umowy przedłużyłem abonament na niższą taryfę i płacę 60zł :-) Ostatnie miesiące już bez zniżki, ale i tak mniej niż przed przedłużeniem.

Swoją drogą orange coś bez promo ostatnio, czekam na nowe A5, ale w ich tempie to prędzej doczekam się premiery S7 i G5.
Swego czasu w ten sposób skracała się umowa na Neostradę.Wiem bo kilkakrotnie przedłużałem na 3 miesiące przed końcem.Podobnie jest we wspomnianej nc+ czy Polsacie Cyfrowym.
Czy otrzymałem korzystniejsze warunki tego nie wiesz więc nie wiem dlaczego z góry zakładasz że otrzymałem korzystniejsze ?
Leo pisze:Tylko kolego w Nc+ nie dostajesz przy każdej nowej umowie za 1 zł nowego tunera wartego np. 2000 zł. Przy umowach zawieranych przez sklep internetowy masz dokładną informację na ile przedłużana jest umowa np. 6+24 miesiące.
Przedłużając umowę nie miałem takiej informacji.Na drugim abo faktycznie coś takiego się pojawia tyle że tam mam jeszcze 18 miesięcy do końca umowy.
Therion7777 pisze: Przecież nie ulega wydłużeniu.


A propos ncplus -- mi jeszcze ani razu umowy nie skrócili. Jakąś linką poratujesz?
Faktycznie trochę może źle napisałem.Umowa jako taka się nie przedłuża tylko nowe warunki wchodzą w życie wcześniej niż sama umowa i wcześniej się kończą i o to mi się rozchodzi.Podpisałem aneks i chcę aby obowiązywał po skończeniu starej umowy.Kwestię czy ustaliłem warunki bardziej czy mniej korzystne są nieistotne.

Dla mnie jest to dziwna sytuacja.Nielogiczna.Może jestem za stary żeby to ogarnąć ;)

Odnośnie nc+ linkiem są fora dyskusyjne np. Satkuriera.Umowę zawartą np. na 18 miesięcy można przedłużyć 3 miesiące wcześniej a w Polsacie nawet 4 czyli w 14 miesiącu składasz wypowiedzenie.Podpisujesz aneks w 15 i od 16 miesiąca masz nową umowę na nowy okres.
 #850698  autor: Egon
 11 lut 2016, 20:20
Witam posiadam dwa numery w Orange
1) jeden na wypowiedzeniu do 20 marca (kwota abonamentu obecnie w okolicach 16 zł - w tym 1000 sms no limit do Orange i 3 bezpłatne poza Orange - oferta bez telefonu, tel używany tylko do sms i dzwonienia
2) drugi do lipca 2016.- 89,90 z rabatem 30% z telefonem

Staż w Orange 15 lat albo lepiej - chciałem ofertę wspólną -ale nie da sie wg konsultanta.
Dziś telefon z działu utrzymania ruchu:
dot 1 tel) - plus na dzień dobry rabat 30% ....ale nie obowiązuje na abonament najniższy za 29,90 , czyli chcąc nie chcąc tyle trzeba obecnie płacić za najtańszy abonament ( nie potrzebuję no limit do wszystkich, internetu , telefonu ) wiec ...defakto podwyżka o 13 zł na miesiąc...

Druga oferta i prawie ją wziąłem z telefonem którego nie potrzebuje (jedynie forma rozmowy konsultanta albo teraz już i nigdy wiece!!, szybko ma pan 30 minut itd!!..wręcz pretensja że nie biorę ) takiej oferty , delikatnie mówiac...podziękowałem za formę przedstawienia oferty

Umowa 25 miesiecy Abonament 69,90 za staż dodatkowe 3GB internetu rabat 30% rabat za wszystkie zgody plus 10 zł za open okolice 35 zł wychodzi + LG G3 za 149zł ( wiem można sprzedać)

Czy zielony jest szansa na wspólna ofertę i żeby mieć nr na abonament jaki można uzyskać najtańszy abonament
 #850700  autor: Lukaszsz
 11 lut 2016, 20:27
Pozostaje czekać na "Tniemy Ceny" dla firm :P Mam nadzieję, że zgodnie z tradycją zrobią je jakoś blisko "Szalonych Dni" :D

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #850702  autor: zielony71
 11 lut 2016, 20:29
Ta druga propozycja to całkiem dobra była;-)
Natomiast nie wiem dlaczego niby nie może być planu wspólnego. Może jest coś p czym nie napisałeś? Konsultant podał jakiś powód?
 #850717  autor: Egon
 11 lut 2016, 21:23
Zgodzę się dobra..ale porostu kompletnie nie potrzebowałem jej składowych:) niby wszystko taniej a swoje trzeba zapłacić nie była by ona nawet w 20% procentach wykorzystywana, w sprzedaże telefonów nie chcę się bawić ...założyłem sobie abonament maks 20 zł....

a nie można do wspólnego bo podobno drugi numer jest do lipca i za długi okres za nim się kończy. Dla przedłużających wg konsultanta jedynie bez rat obecnie można kupić lg g3.
 #850722  autor: neostrada-n10
 11 lut 2016, 22:00
Orange zeszło na psy.. Widać to już w wynikach spółki za II - III - IV kwartał. :?
To już widze nawet w ofercie "bez telefonu" nie dają rabatu w abonamencie 29,99. Wcześnie jakoś wychodziło ok.18zł bez telefonu z rabatami.
 #850736  autor: zielony71
 12 lut 2016, 04:29
Egon pisze:Zgodzę się dobra..ale porostu kompletnie nie potrzebowałem jej składowych:) niby wszystko taniej a swoje trzeba zapłacić nie była by ona nawet w 20% procentach wykorzystywana, w sprzedaże telefonów nie chcę się bawić ...założyłem sobie abonament maks 20 zł....

a nie można do wspólnego bo podobno drugi numer jest do lipca i za długi okres za nim się kończy. Dla przedłużających wg konsultanta jedynie bez rat obecnie można kupić lg g3.
Moim zdaniem można pierwszy numer przedłużyć w marcu na 24 miesiące a drugi dołączyć w lipcu na 20 miesięcy. Wtedy obie umowy skończą się w tym samym czasie i nie jest to przeszkodą dla planu wspólnego.
 #850737  autor: Adamk88
 12 lut 2016, 07:03
Dostałem taka oferte wszystko bez limitu oprocz neta
s5 neo za 1zł w abonamencie za 78 zł + dodatkowa karta sim z 5gb internetu
p8 za 1 zł w abo 88zł +dodatkowa karta 5gb
p8 lite za 1zł w abo 54zł
czy mozna liczyc na cos wiecej ? Czy teraz tak wygladaja oferty?
 #850738  autor: lucasso4
 12 lut 2016, 07:19
ja wczoraj otrzymałem ofertę na p8 lite za 37 zł ( z rabatem orange open - 10 zł)
no limit wszystko, internet 2 GB.
Wybrałem jednak opcję z shotx za 52,89 zł
kontakt był dwa dni po złożeniu wypowiedzenia
 #850745  autor: Therion7777
 12 lut 2016, 09:02
Tajne plotki przez poufne -- Orange jest w trakcie rozmów, żeby sprzedawać flagowce pewnych dwóch fajnych firm (jedna bardziej pewna, druga mniej), więc jeśli możecie się wstrzymać z podpisaniem umowy to się wstrzymajcie. Nic więcej nie powiem, więc nie pytajcie :)
 #850841  autor: lukasz2244
 12 lut 2016, 17:55
Therion7777 pisze:Tajne plotki przez poufne -- Orange jest w trakcie rozmów, żeby sprzedawać flagowce pewnych dwóch fajnych firm (jedna bardziej pewna, druga mniej), więc jeśli możecie się wstrzymać z podpisaniem umowy to się wstrzymajcie. Nic więcej nie powiem, więc nie pytajcie :)
Na litość boską -> załatwiłeś tym wpisem większość osób czekających na przedłużenie :). Dobre:)!.

No ciekaw jestem o jakie to te flagowce dwóch znanych i mniej znanych firm chodzi.
Od Twojego wpisu troszkę czasu już minęło. Czy możesz już coś więcej zdradzić ;)?
 #850844  autor: kamilox3222
 12 lut 2016, 18:22
Może ktoś jest online i chcę mi pomoc .Za niecały tydzień kończy mi się umowa i nie złożyłem wypowiedzenia ,ale dzwonili do mnie z biura obsługi klienta i spytałem o zniżkę na abonament ,na co ona ,że mnie pzeniesie do innego działu (myślałem ,że to działu utrzymania klientów).Pani była bardzo znudzona rozmowa i się spytała konkretnie jakie chce telefony ,potem podała ,że istnieje tylko kupno przez system rat .Powiedziałem ,że średni mnie to interesuję,więc zaoferowała telefony za darmo (nniby),ale przy wysokich strasznie abonamentach. Pisałem do innej pani z chatu online i powiedziała mi ,że można jeszcze kupić telefon "normalnie " bez całego sytemu rat.Czytałem ,że udało tu się kupić telefon bez rat wczoraj.Co teraz mam zrobić ?
  • Strona 379 z 675
  • 1
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 381
  • 675
  • 1
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 381
  • 675