DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #850740  autor: Scorpion182
 12 lut 2016, 08:02
Witam jak to jest z tym smartdomem? Czy rzeczywiscie w gre wchodza tylko raty? Dodatkowo nie mozna obnizyc abonamentu, a wrecz trzeba go podniec o 10zl. O ile na drugim i trzecim abonamencie ze znizkami jestem w stanie zrozumiec obowiazkowe raty to na pierwszym jest to dla mnie wogole nie zrozumiale. Np jesli ktos budujac oferte smartdom wzial sobie jako pierwsza usluge abonament za np 99zl z jakims fajnym telefonem za 3 zl to teraz wogole nie oplaca sie tego przedluzac z rata bo abonament wyszedl by ok 150zl. Wg mnie na ten moment najlepsza konfiguracja smartdom to mix jako pierwszy(nie wcisna rat), cp jako drugi ze znizka 50 procent(tez bez rat) i ewentualnie jakis niski abo na internet(rate 10zl za router mozna przezyc).
 #850744  autor: Ruben
 12 lut 2016, 08:53
Jeżeli faktycznie nawet po złożeniu wypowiedzenia nie będzie dostępna opcja tzw. "sprzęt za 3pln" a tylko wyłącznie "sprzęt na raty", to wg. mnie nie opłaca się przedłużać smartdomu tylko, jeżeli chcemy zostać w Plusie, to przedłużyć jako odrębne usługi, gdzie dostępna jest opcja "sprzęt za 3pln".
Dobrze byłoby, gdyby odezwał się ktoś, kto zna to od wewnątrz i rzeczywiście potwierdził lub zaprzeczył informacje odnośnie braku opcji "sprzęt za 3pln".
 #850910  autor: Scorpion182
 13 lut 2016, 08:54
W punktach sprzedazy dostepne sa tylko i wylacznie raty, nawet jesli klient chce zrezygnowac z smartdomu i wziac zwykla oferte ze sprzetem za gotowke, to tez nie da rady bo sprzedawcy nie wyswietlaja sie inne opcje przedluzenia. Info potwierdzone u zrodla. Pytanie tylko czy np przez internet mozna przedluzyc bez rat, bo podobno wyswietlaja sie normalne opcje przedluzenia, ale czy rabat zostanie?
 #850971  autor: andrzejgolota
 13 lut 2016, 14:55
Którą edycję programu SMart DOm masz aktywną?

PS. Moim zdaniem najlepszą opcją do komponowania oferty Smart Dom jest wzięcie jako usługi uprawniającej tv Polsat, a to ze względu na tamtejszy, bardzo elastyczny Dział Utrzymania ;) Oczywiście różne są potrzeby więc nie zawsze to musi być regułą ;)
 #850973  autor: Ruben
 13 lut 2016, 15:17
Scorpion182 pisze:Pytanie tylko czy np przez internet mozna przedluzyc bez rat, bo podobno wyswietlaja sie normalne opcje przedluzenia, ale czy rabat zostanie?
Na Plus Forum pracownik potwierdza, że można normalnie przedłużyć i rabat zostanie ale jeszcze nikt w ten sposób nie przedłużał.

@andrzejgolota, właśnie taką konfigurację mam i potwierdzam, że taka opcja jest bardzo korzystna a DUK przychylny i w zasadzie płaci się za połowę miesięcy w roku ;)
 #850985  autor: SACZI
 13 lut 2016, 16:19
andrzejgolota pisze:... Moim zdaniem najlepszą opcją do komponowania oferty Smart Dom jest wzięcie jako usługi uprawniającej tv Polsat, a to ze względu na tamtejszy, bardzo elastyczny Dział Utrzymania ;)...
Rozważałem taką konfiguracje, ale w takim przypadku nie wszystkie telefony są dostępne.
I tak, jak chcesz jakiegoś "high-enda", jest niedostępny w SD.
 #850986  autor: andrzejgolota
 13 lut 2016, 17:07
Ruben pisze: @andrzejgolota, właśnie taką konfigurację mam i potwierdzam, że taka opcja jest bardzo korzystna a DUK przychylny i w zasadzie płaci się za połowę miesięcy w roku ;)


Otóż, to ;)
SACZI pisze: Rozważałem taką konfiguracje, ale w takim przypadku nie wszystkie telefony są dostępne. I tak, jak chcesz jakiegoś "high-enda", jest niedostępny w SD.
To prawda, w ogóle wybór telefonów w tej ofercie jest mocno ograniczony, a czasami żaden. Dlatego też piszę, że nie ma jednej reguły. Bardziej chodziło mi o to, że telewizję w Cp można mieć w porównywalnych pieniądzach, bez konieczności zniżki 50% za Smart Dom.

Tak przykładowo, pomagałem ostatnio jednemu znajomemu, który ma od lat tv w CP. Przedłużenie umowy na tv + przeniesienie nr do Plusa. Za pakiet Familijny MAx HD, Sport, Film, Cinemax [full pakiet w CP bez HBO] + nielimitowane rozmowy komórki, stacjonarne, sms, mms, 10 GB neta + paczka danych i minut w roamingu będzie płacił łącznie średnio ok 55 zł msc [bez telefonu]. Można jeszcze taniej, ale biorąc pod uwagę, ze znajomy niezbyt sie orientuje w ofertach chciałem, żeby miał spokój na 2 lata. Do tej pory za samą tv w Polsacie płacił 69zł/msc i to za uboższy pakiet niż dotychczas.
 #851148  autor: zeniu84
 14 lut 2016, 22:12
Ja niedawno wziąłem CP, oczywiście z rabatem 50% w SmartDomie, umowa w tel kończyła się za 2 miesiące więc mówię przedłużę już teraz nie będę czekał.. i dobrze zrobiłem ponieważ Pani konsultantka poinformowała mnie, że jeszcze numer telefonu nie bierze udziału w smartdomie więc telefon będę mógł kupić za gotówkę !! bo inaczej mógłbym wsiąść go tylko na RATY w cenie RYNKOWEJ !!.. Jeśli za 2 lata gdy umowa w CP będzie się kończyła to chyba lepiej będzie zrezygnować z usługi .. poczekać aż umowa za tel też wygaśnie i wsiąść nową ;)
 #857407  autor: marnow4810
 21 mar 2016, 01:41
Program SmartDom opłaca sie pod warunkiem jeżeli macie Państwo wszystkie usługi, które kończą sie w tym samym terminie. W innym przypadku trudniej bedzie Wam wynegocjować lepsze warunki z DUK.
Tak więc w ofertach standardowych rzeczywiscie w gre wchodzą oferty ratalne oraz tylko SIM. Jezeli zależy Ci Zeniu na ofercie z telefonem z jednorazową dopłatą wypełnij formularz kontaktu z DUK. Najlepiej rzucić wypowiedzenie... oferty ratalne opłacaja sie przy wzieciu sprzetu typu Samsung S7 oraz droższych modeli... W przypadku "budżetowców" lepiej za drobną dopłatą.
Co do telewizji dostałem ofertę na 15 miesięcy 5 miesiecy za darmo Familijny Max HD-Film-Sport z mozliwoscia przejscia do Familijnego Max hd z HBO HBO GO na 3 miesiace gratis.... Złóż wypowiedzenie a potem tylko kontakt z infolinia dzieli cie od upustu.
Pytanie o opłacalność to tak naprawde pytanie: Czy ja rzeczywiscie potrzebuje tych wszystkich usług?

http://allegro.pl/zlote-numery-dla-pary ... 11773.html
 #880647  autor: musiek
 03 sie 2016, 13:41
dzwonili dziś do mnie z DUK

chciałem przedłużyć internet mobilny LTE, ale okazuje się ze nie maja oferty ze sprzętem i jednorazowa oplata,
muszę brać sprzęt na raty lub jak sami sugerowali podpisać nowa umowę jako "nowy klient" - wiec kombinacje alpejskie - czy to prawda ze nie można zrobić tego inaczej ? nie chcecie zatrzymać klienta?

Oferta ze SD:
bez sprzetu
90zł (ale rabat 50% czyli 45zł) - 90GB LTE no limit
ze sprzętem:
90zł (ale rabat 50% czyli 45zł) - 90GB LTE no limit + 37zł za DWR-966

Oferta po rezygnacji ze SD:
40GB - 38zł i 199zł za DWR-966
60GB - 46zł i 149zł za DWR-966
70GB - 53zł i 99zł za DWR-966
90GB - 66zł i 3zł za DWR-966