DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 99 z 165
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 165
 #850371  autor: Uzytkowniczka51
 10 lut 2016, 13:16
Dziękuję.
Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji, w tym finansowych, wynikających z rozwiązania umowy o świadczenie publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych z dotychczasowym dostawcą przed upływem okresu, na jaki umowa została zawarta, a także tego, że konsekwencje te nie obciążą nowego dostawcy, w szczególności zobowiązania do zwrotu udzielonej ulgi (w wysokości określonej w umowie)
Trochę to wszystko groźnie wygląda jak się czyta. Rozumiem, ze na 100% wszystko jest ok i nic mnie nie będą ciągać z Plusa i nic nie każą płacić?
 #850373  autor: artix
 10 lut 2016, 13:24
Skoro masz numer na kartę, to nie masz żadnych kar umownych zawartych w umowie. A cytowany punkt dotyczy abonamentowców, gdy zrywają umowę przed czasem.
 #850374  autor: Gregrin
 10 lut 2016, 13:25
To standardowa formułka żeby nie mieć do nich roszczeń. Obciążony mógłbyś zostać (przez dotychczasowego operatora -plus) gdybyś był w umowie na abonament i zerwał ja przed upływem podstawowego czasu umowy. Jeśli się jest na kartę to ze zmiana operatora nie wiążą się żadne kary.
Wiec na 100% jest ok ;)
 #851724  autor: aster
 18 lut 2016, 02:44
Ile zajęłoby przeniesienie z Play do Orange jeśli poszedłbym do salonu firmowego to zrobić (kupić nowe karty SIM, przedstawić dowód tożsamości, podpisać to co trzeba na miejscu, itd.)?
 #851725  autor: darkangel
 18 lut 2016, 02:48
Jeśli numer w Play masz zarejstrowany, to wystarczy przejść się do Orange i powiedzieć że chcesz przenieść do nich swój numer, następnie wybierasz termin przeniesienia, czy chcesz na kartę czy abo/mix, i wszystkie dane z dowodu osobistego (dane z Play muszą być identyczne z tymi co w Orange).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to przeniesienie będziesz miał na drugi dzień.
 #852346  autor: emarcin
 22 lut 2016, 17:09
Czy z Virgin do Orange na kartę można przenieść numer? Pytam bo w salonie Orange powiedzieli mi, że nie można bo nie mają takiego operatora jak Virgin.
 #852358  autor: Gregrin
 22 lut 2016, 19:00
Może powinni wybrać play bo chyba to on jest odpowiedzialny za numer. Ja pierwsze słyszę ze jest problem z przejściem z virgin.
 #852360  autor: emarcin
 22 lut 2016, 19:24
Gość próbował także z Play i podobno nie przechodził jakiejś weryfikacji :/ Pójdę jutro do innego salonu.
 #852361  autor: zorian
 22 lut 2016, 19:26
Gregrin pisze:Może powinni wybrać play bo chyba to on jest odpowiedzialny za numer.
NIE! Virgin mobile to nie Play!
Użytkownika nie powinno obchodzić, co i jak jest w "systemie" operatora. Prawo przeniesienia numeru jest zagwarantowane w "Prawie Telekomunikacyjnym", a psim obowiązkiem operatorów jest umożliwienie użytkownikom takiej operacji. Kropka.

emarcin pisze:Gość próbował także z Play i podobno nie przechodził jakiejś weryfikacji :/
A zarejestrowany masz numer w Virgin? A czy sprawdziłeś aktualność zarejestrowanych danych, szczególnie zgodność danych z dowodem osobistym?
I jeszcze raz: Virgin to nie Play!
 #852364  autor: emarcin
 22 lut 2016, 19:46
zorian pisze: A zarejestrowany masz numer w Virgin? A czy sprawdziłeś aktualność zarejestrowanych danych, szczególnie zgodność danych z dowodem osobistym?
I jeszcze raz: Virgin to nie Play!
Tak numer oczywiście jest zarejestrowany, a dane mam poprawne. Zresztą ten sam numer, który chce przenieść do Orange już kiedyś w Orange był.
Poza tym powiedz mi co to ma do rzeczy na tym etapie skoro nawet wniosku nie mogą wygenerować? Przecież poprawność danych jest weryfikowana w późniejszym czasie i to przez operatora oddającego bo biorący ma moje dane z wizyty osobistej w salonie.
 #852366  autor: Gregrin
 22 lut 2016, 20:08
Skorzystałem z czatu Orange i podobno są jakieś problemy z virgin. Radzą próbować w salonie firmowym. Ja bym spróbował przez inna sieć jeśliby w Orange dalej nie dawali rady...

Szukaj salonów na http://salony-orange.wp.pl/ Powinny mieć (chyba ;)) opcje:
-rejestracja Abonenta w ofercie na kartę
-wymiana karty SIM w ofercie na kartę
 #852513  autor: emarcin
 23 lut 2016, 20:47
Gregrin pisze:Skorzystałem z czatu Orange i podobno są jakieś problemy z virgin. Radzą próbować w salonie firmowym. Ja bym spróbował przez inna sieć jeśliby w Orange dalej nie dawali rady...
Problemy to ja mam :/ W sumie to niezły cyrk w tym Orange mają jeżeli chodzi o moją osobę, słuchajcie... otóż dzisiaj się dowiedziałem w dwóch niezależnych salonach Orange, że ja do Orange na kartę (nawet nie konkretny numer tylko ja personalnie) nie będę mógł przenieść numeru z żadnej sieci bo... mam jakieś dwa aktywne konta w systemie Orange, które nie zgadzają się z aktualnymi moimi danymi i nie mogą mnie zarejestrować jako nowego klienta, a na tych starych kontach nie mogą bo właśnie dane się nie zgadzają :shock: :shock: :shock: nie wiem o jakie dane chodzi ale przypuszczam, że o nr dowodu bo ten się zmienił od tego czasu kiedy miałem powyższe oferty. Jedno konto to pozostałość po ofercie na kartę, a drugie to po nju mobile na abonament, i tu ciekawostka te konta są pozostałością po tym samym numerze który był między tymi ofertami przenoszony :roll: Kolejna ciekawostka to, że inne konta po starych usługach jakie miałem w Orange w czasie kiedy miałem ofertę na kartę czy nju są zamknięte tj. po neostradzie i nr stacjonarnym. Ale najlepsze jest to, słuchajcie... gdybym chciał przenieść numer na ofertę abonamentową to i owszem mam taką możliwość od ręki w salonie, internet czy telefon!!! :shock: :shock: :shock:
Normalnie brak słów, straciłem ze dwie godziny na ustalenie tych informacji bo oczywiście w salonach jakich byłem nie potrafili mi wytłumaczyć dlaczego nie mogę przenieść numeru, dopiero po ich rozmowach telefonicznych z jakimś supportem gdzie podawali jakiś numer i dane właściciela salonu przekazali mi te powyższe informacje :?
Miał ktoś z Was podobny przypadek? A może ktoś z forum jest mi w stanie pomóc w przeniesieniu numeru z Virgin do Orange na kartę, bo skoro na abo można to czemu na kartę nie :shock: :?
 #852524  autor: Gregrin
 23 lut 2016, 21:06
emarcin pisze:Miał ktoś z Was podobny przypadek?
Miał http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=84886
Co pozostaje ?? Szukać salonu z odpowiednimi ludźmi albo zapytać w tamtym temacie czy ktoś nie pomoże. Jeszcze jakieś oficjalne zgłoszenie do Orange wtedy przydziela do tego kogoś kto to naprawi ale to podejrzewam kwestia min tygodnia. Dodatkowo jak autor tematu zgłoszenie do UKE ale bardziej w celu zwrócenia uwagi UKE i Orange na problem niż w celu szybkiego załatwienia sprawy ;)
 #852555  autor: orson_dzi
 24 lut 2016, 08:43
Kluczowe jest jedno zdanie:
emarcin pisze:gdybym chciał przenieść numer na ofertę abonamentową to i owszem mam taką możliwość od ręki w salonie, internet czy telefon!!! :shock: :shock:
Salon nic nie ma za przeniesienie Ci prepaida, więc mają Cię w głębokim poważaniu, bo tylko zajmujesz im czas czymś, na czym nie zarobią.

Usługi stacjonarne, to kompletnie inny system/program/nazwij to jak chcesz, a nju mobile nie ma tu kompletnie nic do rzeczy, bo nie ma to ze sobą żadnego związku.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #852565  autor: emarcin
 24 lut 2016, 09:27
Napisałem do UKE o interwencję w mojej sprawie, zobaczymy.

Dodane 28.02.2016 r.
Po interwencji sieć Orange przyznała mi jakiegoś pełnomocnika dla potrzeb przeniesienia numeru z Virgin do Orange :shock:
 #853919  autor: mb79
 01 mar 2016, 22:27
Od kilku dni mam duży problem z zasięgiem sieci Orange w miejscu mojej pracy.
Korzystam z Orange Pop i pakiety za 35zł, internet 2GB, komórkowe i stacjonarne no limit, sms no limit. Dla mnie w zupełności wystarczy.
Niestety ze względu na problem z zasięgiem a raczej jego brak rozglądam się za alternatywną ofertą na kartę.
Ewentualne przeniesienie możliwe do Play lub Plus.
Pakiety i ich opisy na stronach nie są jasne. Co możecie polecić ?

Poprzednie telefony: Bosch 509, Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6610, Nokia 6030, Nokia 6220 Classic, Samsung Galaxy Ace, Sony Ericsson Elm, Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy J5 2016
  • Strona 99 z 165
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 165
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 165