DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 14 z 39
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 39
 #850314  autor: Halset
 09 lut 2016, 23:40
motov3 pisze:Mialem nie pisac juz nic, ale ogrom glupoty tego co wypisuje - powoduje, ze nie moge zostawic tego bez komentarza.
Sam wypisujesz bzdury.
Może ja skomentuje Twoje wypociny.
Synku naucz sie czytac ze zrozumieniem.
Po pierwsze nie jestem Twoim synkiem!
Po drugie - wypisujesz głupoty a teraz - cwaniakujesz.
Najpierw się odnieś do tego co wcześniej napisałeś Omnibusie.
Bo nie masz zbytnio pojecia o czym mowisz. Ciebie z tego co widze - moglbym co nieco nauczyc, ale nie za darmo. Kompletnie nie scalasz faktow, nie mowiac o logicznym mysleniu.
W przeciwieństwie do Ciebie myślę logicznie.
Dla twojego info w roznych segmentach handlowalem i najtanszy produkt mialem najczesciej w budzecie, wyzej - mialem wyzsze ceny niz konkurencyjne lub na tym samym poziomie.

Też mi nowość :D
Każda szanującą się firma ma produkty z różnej półki cenowej.
Ja pier......e. Czlowieku skad ty sie urwales ? Ty aby na pewno pracujesz w handlu ?
Kanal nowoczesny a tradycyjny powinienes napisac.

Są różne określenia. Kanał nowoczesny jest również szerszy jakbyśmy wchodzili w szczegóły. Ale ja Cię nie będę uczyć.
Zreszta piszesz glupoty ze glowa mala. Osmieszyles sie mocno. Jesli operujesz w tradycyjnym hurtowym - to nie obslugujesz juz detalisty na terenie na ktorym obsluguje hurt, bo wtedy hurt od ciebie nie kupi.

I to ja mam problemy z myśleniem logicznym? :D
Przeczytaj jeszcze raz - co napisałem. Podzieliłem to a Ty scaliłeś.
Po drugie - coraz więcej firm sprzedaje zarówno w hurcie jak i w detalu. Czasami to są te same osoby, czasami od hurtu jest ktoś inny i od detalu też.
Ale to zależy od branży i od polityki firmy
Osobiście nie sprzedaje detalistą bo nie wchodzę w paradę moim klientom (branża techniczna). Ale mogę sobie na to pozwolić, bo jest taka polityka firmy. Być może zmienią zasady i będę musiał. Diabeł wie.
W koncu w hurcie kupuja sklepy detaliczne, wiec sprzedajac do detalu robilbys konkurencje swojemu partnerowi na regionie. Mozesz obslugiwac szereg hurtow - ale zeby moc obsluzyc bez konfliktu interesow detal - nalezy miec siec punktow wlasnych. A to kosztowne (pod wieloma wzgledami) i nie gwarantuje dobrej sprzedazy. No chyba ze chcesz obslugiwac sam detal bez sieci wlasnej, ale to ciezki, rozdrobniony i malo dochodowy - patrzac na skale kosztow - handel. Lepiej sprzedac duzo wiecej w tanszej cenie, ale dostarczajac do jednego miejsca, niz do wielu miejsc z niewiele wyzsza cena - za to z bardziej skomplikowana logistyka, a co za tym idzie - zwiekszonym kosztem (liczmy logistyke truckowa a nie jakas smieszna sprzedaz z Pandy).
Oooo. Dzięki :D Nie wiedziałem :D Nie ucz mnie takich rzeczy. Jak chcesz, możesz napisać poradnik na telepolis :mrgreen:
Bzdury piszesz takie ze sie rzygac chce, bo naprawde niewiele firm jest w stanie sobie pozwolic na operowanie w kazdym z segmentow.
Widac, że jednak wypadłeś z obiegu. Coraz więcej firm to stosuje bo przy nasyconym rynku szukają wszelkich kanałów sprzedaży, jeśli oczywiście koszty nie zjadają zysków.

Jesli myslisz ze on nie kupic nic innego ponadto co kupuje od lat, to nie masz kompletnie ani wiedzy, ani przygotowania do handlu
.
Ty sprzedajesz to Kowalskiemu, jeśli zajmujesz się hurtem czy pracownik w hurtowni?
Dlatego napisałem, jest co innego sprzedaż hurtowa a co innego detaliczna.
I to też zależy od branży.
Inaczej się sprzedaje FMCG a inaczej np urządzenia techniczne.
Więc sam przestań pierniczyć, bo sprzedaż FMCG ma całkiem inną formę jak sprzedaż np kotłowni w biurowcu.

A na przykładzie Amway :D (czytaj jogurty) - podałem prosty przykład, że to na końcu klient wybiera co kupuje. Przykład jogurtów naturalnych z tej samej półki cenowej, leżącej na tej samej wysokości w regale i stojące obok siebie.
I możesz mieć sprzedaż tylko z medium albo z premium a z budżetowej nic. Jak również inaczej.
Poza tym FMCG ma całkiem inny specyficzny sposób sprzedaży. Nie siedzę w tym na co dzień. Ja pracuje w branży technicznej.
Przykladowo (odejdzmy juz od FMCG bo to tylko czesc jakiegos mojego EXP a ty ciagle cos majaczysz) w Automotive. Kazdy producent (grupa producencka) ma swoje produkty budzetowe, sredniopolkowe i premium. Przykladowo ktos kto kupuje produkty Michelin od lat, nie kupi sobie Savy. Produkt nie musi byc najtanszy na rynku. Wazne w jakim segmencie i z kim sie rywalizuje. Bo jesli chcesz zestawic midla dla klienta co kupuje glownie z segmentu budzetowego - i oczekiwac zblizonej proporcji zakupowej - to powodzenia
.
Ale po co takie pierdoły piszesz? Dla kogo to?
Chyba jasne, że ktoś z półki premium nie przerzuci się na półkę budżetową. Co najwyżej, gdy rynek się zmieni, sprzedaż premium jest nieopłacalne, bo społeczeństwo jest np za biedne, to się przerzuci na niższą półkę i odwrotnie.
To co ty kolego, obslugujesz rodrobniony - rozsiany po wsiach detal czy jak ? Bo nie rozumiem. Sprzedajesz maszyny rolnicze ?

Jak np sprzedajesz pompę ciepła i musisz dojechać do klienta na wypidówę aby obejrzeć obiekt nie zawsze jeździsz głównymi trasami. A powiatowe drogi znasz? A prywatnie nie jechałeś np nad jezioro?
Ja mam słuzbowy gdzie moja firma podpisała umowę i na to wpływu nie mam. Działa to działa, nie działa - trudno. W prywatnym telefonie mam wybór gdzie podpisuje umowę.
A ja kolego mieszkam na Slasku. Gdzie skupisko ludzi jest kilkukrotnie wieksze niz tam u ciebie w 3City. Infrastruktura jest owszem bardziej rozbudowana, ale mimo wszystko przy takiej populacji - nigdy nie zdarzylo mi sie aby Play zdechl. Wiec skoncz z tymi opowiesciami dziwnej tresci.
Opowieści dziwnej treści :D?
Synku - doczepiasz się do mnie i mojego myślenia logicznego ale to raczej Tobie go brakuje :D
W mieście jakimkolwiek - obciążenie jest zazwyczaj stałe. Tym bardziej w dużych aglomeracjach. Jak nadajnik nie ciągnie, dostawia się kolejne lub przy dużym zagęszczeniu - obciążenie przejmuje inny
Play jest budowany na zasadzie hospotu. Czyli na pojemności.
Ale w miejscach, gdzie obciążenie jest zmienne i dla Play nie opłacalne (tak jak była dotąd budowa ich stacji poza miastami, stąd korzystają z roamingu) Play zdycha. I jak masz lato i w jednym miejscu się zbierze wielu ludzi - Play nie wyrabia. Chodzi o Trójmiasto. I tam gdzie nie ma nadajników Play (w 3mieście jest wiele takich miejsc, jak np ZOO w Gdańsku, gdzie nadal nadajnika ich brak) a jest duże obciążenie na roamingu - również pada im punkty styku. I jesteś niby w roamingu ale telefon głuchy.
Mieszkam blisko centrum i mam aż dwie stacje Play w okolicy. Sieć miastowa. że w łazience jestem w roamingu :D
Dla porównania mam 8xN! i 6xPlus.
NIe trzeba byc astronauta zeby o tym wiedziec. Chyba kazdy czlowiek jest na tyle inteligentny i ma choc odrobine logicznego myslenia w sobie, prawda ? Czy zaprzeczysz
Przeczytałeś moje zdanie? Klient sie kierował opinią na internecie i reklamą. Skoro Plus ma zasięg a Play działa na roamingu 4 sieci, to powinien działać, czyż nie?
Ale jak widać, nie zawsze zasięg 4 sieci się sprawdza.

Znajomy mieszka blisko centrum Gdańska i jest na granicy zasięgu Play. I ciągle mu zrywało połączenia. Bo Play skakał ze swoje sieci do roamingu i z powrotem.
Ustawił na sztywno TM i nic. Miał zasięg ale ciągle dostawał smsy że ktoś do niego dzwonił. Zmienił na Plusa - to samo. Punkt styku zapchany i tyle miał z sieci. Z wielką przyjemnością wybrał inną sieć - obecnie jest w nju.

I sa tez tacy, ktorzy wola poodkladac, wytrzymac kilka lat na ustalonym poziomie a pozniej kupic bez kredytu.
I pewnie Ty kupiłeś za gotówkę? :)
Co również tacy, których znam, którzy grają na giełdzie i wolą gotówką obracać i im się lepiej opłaca. A kredyt dla nich to w sumie tylko "koszty"
Wyobraź sobie, że są sytuacje w życiu, gdzie czasami z tej kupki musisz zabrać. I są sytuacje, gdzie musisz kupić wcześniej dom/mieszkanie, niż miałeś w planach.
A kolejna sprawa. Ile odkładania? 10lat? 20 lat?
I wierz mi - sa tez tacy, ktorzy w tym nedznym FMCG - tak potrafia krecic, ze jako RKS-i wyciagaja taka gotowke w przeciagu poltorej roku - do dwoch lat. I nie, nie trzeba byc dzieckiem biznesmena.
Sorry ale mnie wałki nie interesują. Za dużo kumpli za to w pierdlu siedzi albo są blisko. Przeważnie kombinacje mają krótkie nogi.
I to nie mieszkanie a dom, bo jak sie dobrze pokombinuje to w koszcie ktory podales - oczywiscie nie w srodmiesciu, mozna zbudowac dom lacznie z zakupem dzialki
Pewnie, że można. Ok pół miliona działka z budową chałupy.
Tylko pytanie - czy ktoś to chce. Po co mi 100m2 chaty? Dla szpanu?
Druga sprawa - wszystko pięknie wygląda jak masz dom nowy. A potem.....tylko wydatki. Mam w rodzinie takich, co dzisiaj klną bo co chwilę muszą w dom inwestować.
A ponadto - pierwszy dom jest dla wroga, drugi na sprzedaż, trzeci dla siebie :-)
Tym bardziej ze co jak co - ale na Pomorzu (oczywiscie nie w samym miastach ale w miejscowosciach polozonych nieopodal) jest cala masa tanich gruntow. Jesli ci nie przeszkadza dojazd tych kilkunastu km - to warto rozwazyc taka opcje (w koncu sa dobre SUVy na slabe drogi - wiec nie ma z tym problemu).
I po co mi to? Mało w korkach stoję?
Dojazdówki mają to do siebie, że drogi nie nadążąją za osiedlami.
To nie Polska jest liderem w imporcie tego chlamu (chociazby z Panstwa Srodka) tylko EU.
Chyba w eksporcie. Ponad 30% swoich produktów np Niemcy sprzedają do Chin a bardzo mało tego chłamu ściągają do siebie.
Zainteresuj się geopolityką.

Zobaczymy jak to bedzie. Pamietam jak bodajze jeszcze 2 lata temu - konsultanci Orange - przekonywali ze Orange wkrotce przejmuje Playa, wiec to tak jakby pozostanie w tej samej sieci hehe. Dopiero pozniej sie okazalo ze to jakies niedouki z firm zewnetrznych - robiacych dla Orange sprzedaz.
A widzisz :D Żadne niedouki. Play się zachłysnął sukcesem i chcieli więcej. Przez to przespali odpowiedni moment. Dzisiaj nikt P4 z opów na polskim rynku nie kupi, bo UOKIK się na to nie zgodzi. Nowy nabywca miałby ponad 40% rynku
Gdybyś poczytał trochę źródła zagraniczne i branże ekonomiczną to byś wiedział, co się obecnie w P4 dzieje a dokładnie jak patrzą na to inwestorzy tej sieci.

I jak czytam, że wybrałeś cenę i jakość w P4 - to padam ze śmiechu.
Nie jest shitem ale jest najgorszy z wszystkich operatorów jakie mamy na rynku polskim.
To jest ignorancja. Albo sam siebie oszukujesz. I zaprzeczasz
Twoje słowa :D
Za cena zawsze idzie jakosc
Wystarczy, że Play podwyższy ceny a w końcu musi, bo zarabiać trzeba - i coś będzie tańsze to napiszesz, że wybrałeś też jakość i cenę a prawda jest taka, że pójdziesz za ceną a nie za jakością.

P4 nie wchodzi w rachubę jak jeździsz po kraju. To typowa sieć miastowa.

Skończyłem w tym temacie bo nie mam czasu na pierdoły o D maryny. A z koniem się kopać nie będę.
Mniej tą swoją tanią jakość. Mnie to tam rybka.
przestan robic za wrozbite. Bo jak widze texty w stylu " i za Solorza sie wezma" to mnie pusty smiech ogarnia. Przeczytaj sobie jak Solorz i Libicki budowali od poczatku potege Cyfrowego Polsatu - to zrozumiesz w czym byli najlepsi. W Racjonalizacji kosztow. W tym zawsze Solorz deklasowal rywali - niezaleznie od biznesu ktory prowadzil. Z ogromnego molocha ze sztucznymi kosztami (do dzisiaj jest anegdota o "niewydanej kasie" - ktora sie zmarnuje jesli sie jej nie wyda - wg pewnej owczesnej glownej ksiegowej Polkomtela) - przeistoczyl w firme - sprawnie dzialajaca na rynku. Zapoznaj sie moze z dokonaniami biznesowymi Solorza, a potem wypisuj te swoje wypociny.
No co Ty nie powiesz? A Krauze znasz? A św.p Kulczyk? A interesowałeś się jak budowali swoje potęgi?
Anegdota? Kasa musi pracować, nie może leżeć. To jest głowna zasada budowy biznesu. Ona nic nowego nie wymyśliła.
Pieniądze trzeba ciągle inwestować
I nic wciskaj mi tutaj o racjonalizacji kosztów, bo to każdy, kto chociaz się trochę tym tematem interosował wie
Chodzi o to, że politycy siedzieli u Solorza w kieszeni oraz że uczciwie, bez wałków i innych układów czy układzików głownie z ekipami rządzącymi, imperium by nie zbudował.
Głupi to on nie jest, bo nie to miałem na myśli.
JCortazar pisze: Co do działania Play w Gdansku i okolicach, nie pamietam takiego przypadku.
To przejedź Słowackiego między obwodnicą a Niedźwiednikiem w dół. przejedź się Sopocką z Sopotu do Gdyni i Spacerową od ZOO do góry.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2016, 01:01 przez Halset, łącznie zmieniany 6 razy.

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #850316  autor: JCortazar
 09 lut 2016, 23:58
To przejedź Słowackiego między obwodnicą a Niedźwiednikiem w dół. przejedź się Sopocką z Sopotu do Gdyni i Spacerową od ZOO do góry.
Jezdzilem nie raz (pare miesiecy na Osowie mieszkałem) i nigdy nie zanotowalem ani zerwanej rozmowy, ani innych problemow z działaniem telefonu.
 #850317  autor: Halset
 10 lut 2016, 00:09
JCortazar pisze: Jezdzilem nie raz (pare miesiecy na Osowie mieszkałem) i nigdy nie zanotowalem ani zerwanej rozmowy, ani innych problemow z działaniem telefonu.
Taaa jasne :D Po minięciu ZOO Play się trzyma cząstkowego zasięgu i już przerywa słowa. Trzyma się aż do -115dBm na swoim U900. A potem - w zależności od obciążenia, bo przy ZOO mają wszyscy anteny oprócz Play a dalej jadąc Play - ma dopiero za obwodnicą pierwszy nadajnik - nie masz 100% przejazdów bez zerwanej rozmowy. Zależy od tego jak w tym momencie jest obciążony TM.
Dla Twojej wiadomości - tylko Orange (w końcu, bo wcześniej zrywał) i TM dzisiaj, nie zrywa na tym odcinku. Plus coś sknocił, bo nie ma zawsze handoveru do 2G i jak nie przerzuci - również kończysz rozmowę.
I druga sprawa - UKE badało główne drogi. Na Obwodnicy od Chyloni do Rusocina też na Playu nie przejedziesz bez zerwanej rozmowy. Wszystko zależy od tego jak się zachowa TM w stosunku do P4.

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #850323  autor: Yey
 10 lut 2016, 02:07
artem66 pisze:Co do bloków, to Jarosław Kaczyński stanie na rzęsach, żeby to opchnąć za 2 mld, nawet kosztem ewentualnych procesów ze strony Polkomtela i P4.
Gdyby TM nie zdecydował się zapłacić, to zdobycie 2mld za blok nie będzie już takie proste. Jeśli jakimś kruczkiem prawnym UKE nie da rezerwacji P4 to jak ma "wycisnąć" znów taką kasę za jeden blok?
To już konkretny blok pomiędzy P4 a Sferią, więc Orange i TM nie będą go chcieć kupić "za wszelką cenę".

Jeśli UKE ogłosi na ten blok kolejną aukcję, to patrząc doświadczenia i tak rząd w tym roku pieniędzy już nie zobaczy.
Jeśli postawią na (szybszy) przetarg to oferty będą złożone tylko raz bez możliwości podbijania i też ryzykownym jest założenie, że chociaż zbliżą się do obecnych 2mld.

Czy to w aukcji czy w przetargu TM i Orange nie będą raczej ostro walczyć (na takim bloku im nie zależy), P4 już sporo zapłacił więc też nie zaszaleje i ostatecznie blok kupi Plus - najtaniej ze wszystkich (stawiam na około 1 mld).
No chyba że teraz inny z operatorów wpadnie na pomysł stworzenia spółki-wydmuszki tylko by podbić cenę...
Właściwie cenę może próbować podbijać też spółka państwowa, pamiętacie jak Telekomunikacja Kolejowa "niechcący" wygrała przetarg na 1800? :smt005
 #850327  autor: Yanosek
 10 lut 2016, 08:11
Gdyby odbyła się ponowna licytacja / przetarg to nigdy już UKE nie zobaczy takich pieniędzy za ten blok. Dlatego jedynym rozwiązaniem są ustępstwa na rzecz TM i próba spełnienia ich oczekiwań pytanie tylko w jaki sposób.. specustawa ? bo na dogadanie się między Play i TM nie ma co już chyba liczyć.

N! Project Engineer
 #850355  autor: Benjamin Linus
 10 lut 2016, 11:55
Czy można na tym forum zrobić tak by nie pokazywały się posty : np. halseta ?
i tak ich nie czytam a on ciągle zamiast pisać posty to robi mini doktorat.
Musze przewijać by czytać konkrety od innych użytkowników.
 #850363  autor: butch
 10 lut 2016, 12:46
A wystarczyłaby dobra moderacja i ciachanie za "Moja sieć jest mojsza niż twojsza, bo moja sieć jest najmojsza".
 #850365  autor: kozien70
 10 lut 2016, 12:55
Ktoś się orientuje, czy prezes UKE wróciła już z urlopu? W sumie pogoda na narty kiepska, może zatem zdecydowała się już wrócić i troszkę (ale nie za dużo) popracować? :-D
 #850369  autor: bobix
 10 lut 2016, 13:06
kozien70 pisze:Ktoś się orientuje, czy prezes UKE wróciła już z urlopu? W sumie pogoda na narty kiepska, może zatem zdecydowała się już wrócić i troszkę (ale nie za dużo) popracować? :-D
W Alpy pojechała na lodowiec ;-)
 #850370  autor: Mixiorek
 10 lut 2016, 13:10
Proszę Panów, jak to mawia mój kolega - "Prezes nawet jak śpi lub odpoczywa to pracuje" :mrgreen:

https://twitter.com/UKE2UKE/status/697390390480138241

"UKE
‏@UKE2UKE

Prezes @GajMagdalena przedstawia Zbiór dobrych praktyk współpracy sektorów telekomunikacyjnego i energetycznego http://uke.gov.pl/zbior-dobrych-praktyk ... ergo-19086 … ."

To są kluczowe w tym momencie sprawy a nie jakieś tam częstotliwości za 7, 9mld zł :)

https://www.speedtest.net/result/i/3214933873.png
 #850375  autor: Halset
 10 lut 2016, 13:26
Czyli nadal czeski film i nic nie wiadomo kiedy ten cały bałagan się skończy?

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #850382  autor: Mixiorek
 10 lut 2016, 14:17
Jaki czeski film? Jaki bałagan? :mrgreen:
Kto odpowiednio zadbał ten ma częstotliwości takie jakie chciał.

https://www.speedtest.net/result/i/3214933873.png
 #850385  autor: Kryniczanin
 10 lut 2016, 14:31
Halset?

Czy Ty już naprawdę całkiem odleciałeś?

Tego człowieku nie da się czytać!

Co do bloku to w ponownej aukcji jak pójdzie za 300mln to będzie max. Zainteresowany może być tylko Solorz i Play.
 #850397  autor: zajadacz
 10 lut 2016, 15:44
Ale co może Magda Travel w sprawie częstotliwości? Piłeczka jest teraz po stronie T-Mobile. Gorzej, że nie ma żadnych informacji ze strony UKE czy i na co zdecydowało się T-Mobile. Teoretycznie powinno być tak, że UKE wystawia im decyzję rezerwacyjną i mają 2 tygodnie na zapłacenie tych 2 mld. Pytanie tylko jakie są dokładne terminy i do kiedy muszą im wystawić decyzję, bo nikt nigdzie tego nie podał, a fajnie by było chociaż tyle wiedzieć.

Zdjęcia stacji bazowych
Mapa stacji bazowych na podstawie UKE
 #850399  autor: goral2099
 10 lut 2016, 15:58
zajadacz: Teoretycznie... UKE nie chce sprawy stawiać na ostrzu noża, bo chce, aby to T kupiło ten blok za 2mld, a nie ktokolwiek inny za niecałe 400mln. Sytuacja patowa, bo T, jak wiemy, nie chce przystać na propozycje innych, tylko chce po swojemu i już. Każdy tu każdego trzyma za jajka, że się tak wyrażę. :)
Ale już niedługo okaże się, kto ma mocniejsze nerwy i kto jest w stanie ile poświęcić, żeby sprawę zakończyć.
 #850403  autor: p2225
 10 lut 2016, 16:20
"Prezes UKE przyjął wniosek tego operatora o przyznanie mu tego bloku złożony w postępowaniu rezerwacyjnym pierwszej instancji – poinformował Koziołek."
Ale wniosek ten pierwszy złożony jednocześnie z NetNet czy jakiś nowy? Jak ten poprzedni to jest to zwykła procedura i póki co to nadal nic nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2016, 16:20 przez p2225, łącznie zmieniany 1 raz.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #850404  autor: goral2099
 10 lut 2016, 16:20
No ok - sprawa z NN wyjaśniona i teraz pora na T i ich wpłatę. Skoro z NN wyjaśnione, to i Play nie powinien mieć oporów, aby się na bloki zamienić. Czyżby happy end? ;)
 #850405  autor: p2225
 10 lut 2016, 16:25
Orange najpierw bierze 2 bloki, a potem chce ograniczenia obszarów? Nie dadzą rady tego zrobić w 2 lata? Przecież zapowiadali 2 tys. stacji do końca roku, a drugie tyle pewnie TM.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
  • Strona 14 z 39
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 39
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 39