DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #850045  autor: majchelo
 08 lut 2016, 19:31
Siemanko, od kilku dni zmagam się z problemem wyboru telefonu. Odrzuciłem już mnóstwo modeli i pozostało mi ich już kilka. Chciałbym zaczerpnąć wiedzy u ekspertów dlatego pytam Was.

Swój wymarzony telefon chciałbym używać, oprócz dzwonienia i smsów, głównie do obsługi facebooka, instagram, snapchat, robienie zdjęć/wideo i przeglądania stron www. Raczej bez grania w gierki, ale gdyby dał radę to bym nie płakał :)

Jeżeli chodzi o markę nie mam żadnych preferencji. Długo zastanawiałem się nad samsungiem, bo mam smart TV i może bym wykorzystał w pełni jego możliwości, ale że nie są jakieś oszałamiające to nie jest to konieczne. Xiaomi mnie przekonywało jeżeli chodzi o korzystną cenę.

Jeżeli chodzi o miejsce zakupu to będzie to nowy aparat.

Natomiast co do ceny to chciałbym się zamknąć w 1500 zł, ale najlepiej jakby pasował cenowo do wydajności (stąd też w propozycjach Xiaomi).

Co do wcześniejszych telefonów to aktualnie mam LG p875.kiedyś miałem Blackberry byłem chyba najbardziej zadowolony ze wszystkich moich telefonów, ale od czasu kiedy mam android nie wyobrażam sobie pracy bez aplikacji, które wymieniałem wyżej.

Dlatego drodzy forumowicze pomóżcie mi w wyborze, z góry dziękuję i ślę pozdrowienia :)
 #850097  autor: Eragon
 08 lut 2016, 21:43
Jak wyżej, może być Mi4C.
Jeśli lubisz większe przekątne - OnePlus Two? :)
(musisz dołożyć 80zł ale warto, chociaż no... sporawy jest ;D)

A najlepiej zrobisz jak wiesz co? :D
Poczekasz na Mi5.

:smt006
 #850150  autor: majchelo
 09 lut 2016, 00:30
właśnie się zastanawiałem nad Mi4C albo nad Radmi 3. Trochę obawiam się o jakość zdjęć w xiaomi. Z tego co blogerzy recenzują samsung chyba wygrywa pod względem jakości wykonywanych zdjęć.

Coraz bardziej mnie irytuje mój obecny telefon, więc chcę jak najszybciej podjąć decyzję. Boję się trochę, że ten Mi5 może nie dużo zmienić w ogólnym rozrachunku.

Nie wstydźcie się! hejtuj lub lajkuj! im więcej opinii tym lepiej, może ktoś ma te modele i może coś powiedzieć. Wszystko się liczy, z góry dzięki!
 #850168  autor: kovalskybobi
 09 lut 2016, 08:39
posiadam s5 neo od 2 miesięcy, wcześniej 2 lata moto g i moto g lte gen 1. Co mi się w s5 neo podoba? ekran amoled. Gdy biorę do porównania telefony kolegów lg g2 czy honor 7 to od razu się uśmiecham, bo wolę swój ekran niż ich wydajność. Świetne kąty widzenia, kolory, czerń. Aparat jest ok, w sumie obydwa mi wystarczają, ale główny ma wielu krytyków. Przy dobrym świetle fotki bardzo mi odpowiadają. Nigdzie nie wspominają o gorilla glass, ale ekran się nie rysuje. Problem z jakością rozmów jest już rozwiązany w nowym oprogramowaniu. Często zerkam na ekran, przeglądam net najczęściej lte i po dobie mam ok. 40 procent baterii. Podoba mi się też najnowsza nakładka Touchwiz. Najbardziej drażni mnie fizyczny przycisk pod ekranem - po co to w dotykowych ekranach? Razi wycięcie wielu funkcji w porównaniu z s5. Cofając się w czasie sprzedałbym s5 neo i kupił pełne s5
 #850169  autor: vonski
 09 lut 2016, 08:42
Jeśli zależy Ci na jakości zdjęć to sorry: S6 i LG G4 są poza konkurencją. Samsung trochę przekracza budżet, ale w okolicach 1600zł da się już wyrwać. Bardzo dobry sprzęt z jedną większą wadą- przeciętną baterią.