DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 19 z 33
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 33
 #850004  autor: radiko
 08 lut 2016, 17:56
UKE to myślę że już ostateczność. Po odstąpieniu od błędnej umowy to oni bardziej powinni do mnie dzwonić z nową ofertą, bo w takiej sytuacji pozostaje to co było wcześniej i pewnie też to wejdzie w czas nie określony. Chyba że sami przedłużą o 12m.
 #850007  autor: Maniek99
 08 lut 2016, 18:05
@radiko
Jaka ostateczność?
Niewiele kosztuje (napisanie maila), a jest cień szansy że sprawa pójdzie wyżej i zrobią porządek z całością, a nie tylko z tą jedną umowę.
A i tak z reguły taka interwencja trawa krócej niż netiowa procedura reklamacyjna.
 #850009  autor: radiko
 08 lut 2016, 18:15
A czyli po anulowaniu tej umowy stanie w miejscu wcześniejszym i wejdzie w czas nie określony.
Może warto im dać szansę. Myślisz że bez czekania powinienem pisać do UKE z opisaniem problemu?
Tylko że odstąpienie złożyłem to może załatwią sprawę jak należy.
A ty pisałeś wtedy do UKE?
 #850011  autor: Maniek99
 08 lut 2016, 18:22
Tamtej to już niema co, ale jak następną schrzanią, to już można przez UKE.
I wtedy napiszesz UKE że z poprzednią było podobnie i jest to częste zjawisko, jak nie norma 8)
 #850017  autor: radiko
 08 lut 2016, 18:32
Myślę że zaczekam do środy jak nie będą dzwonić to zadzwonię zapytać. Nie wiem co tam sie dla nich liczy w takiej sytuacji bo chyba dzień w którym sie dzwoniło, bo pańcia coś mówiła że data będzie z tego tygodnia, nie wiem o co jej chodziło bo data powinna być dzisiejsza. 1-go była zatwierdzana umowa przez tel, publikacja 5-tego dzisiaj jest 8 złożenie odstąpienia, bo 14-go minie czas na odstąpienie a 17-go miała już wejść ta nowa jak do środy sprawa nie zakończy się anulowaniem to oświadczę przez tel że zgłaszam sprawę do UKE.
 #850020  autor: Maniek99
 08 lut 2016, 18:39
Te czternaście dni na odstąpienie liczy się od otrzymania potwierdzenia, a nie rozmowy, ale nie później niż wejdą nowe warunki.
W każdym razie nawet jak zadzwonią w środę, to nowe warunki będziesz miał dopiero od 17 marca.
 #850024  autor: radiko
 08 lut 2016, 18:47
Mówisz o nowych zupełnie po anulowaniu obecnej i ewentualnie nowej poprawnej, to raczej na pewno już nie wejdą w tym miesiącu bo za mało czasu. Ja mam okres rozl 17>16. Nie wiem jeszcze jak to jest z umowami/aneksami, czy ja mogę zażądać umowy do podpisania papierowej? żeby kurier przywiózł ja sprawdzam jak ok podpisuje jak nie to nie. Jak to z tym teraz jest w czasach gdy przez tel już można. Ale co z tego jak to na co sie godzi klient dostanie napisane za kilka dni, i sie tylko wkurza później właśnie przez takie błędy.
 #850030  autor: Maniek99
 08 lut 2016, 18:54
Netia nie praktykuje papierowych przedłużeń.
Kurier jest tylko kiedy nie masz żadnej usługi u nich.
 #850042  autor: radiko
 08 lut 2016, 19:21
A szkoda. Właśnie mam gdzieś papierową od nich czyli to jest ta pierwsza jak sie do nich przechodziło później tylko elektroniczne.

edit:02.10
Zgłoszenie odstąpienia od umowy przedłużeniowej "błędnej" zostało wprowadzone do systemu i nie wiem kiedy pewnie z nowym okresem rozl lub z końcem obecnej czyli starej umowy przejdzie w czas nie określony na obecnych warunkach. Rozumiem że wszystkie warunki takie same łącznie z ceną bez zmian prócz tego że na czas nie określony? chyba że wcześniej tj w ostatnim miesiącu umowy terminowej będą proponować znowu nową. Oraz prośba rozmowy z dnia zawierania umowy, do 14 dni powinna być na NO.
 #850588  autor: radiko
 11 lut 2016, 12:11
Ma ktoś usługi bez zobowiązań czyli trwające w czasie nie określonym?
Chodzi mi o to czy w czasie takim można zamawiać dodatkowe usługi jak np pakiety minut na połączenia komórkowe.
Czy z próbą takiej chęci usłyszymy że nie bo tylko jeśli podpiszę nową umowę.
 #850601  autor: radiko
 11 lut 2016, 13:14
Wyjdzie w trakcie jak będę chciał zamówić, ale znając życie może być właśnie warunek że umowa terminowa bo inaczej to standardowa śpiewka nie da się.
 #851881  autor: radiko
 18 lut 2016, 19:30
Czy ktoś przy przedłużaniu miał narzucone w czasie rozmowy że jakieś tam usługi są automatycznie włączane ale trzeba później zgłaszać o ich wyłączenie jeśli się ich nie chce?
Poprzednia która była skopana anulowałem ale nie było tam żadnych dupereli a teraz jakieś hbogo widzę włączyła bo już na @ dostałem że mogę sie rejestrować na hbogo.pl czego i tak nie zamierzam robić. Co za durna polityka co jeden konsultant(ka) to co innego plecie. Ost to już sie zacząłem zastanawiać skąd się oni tam biorą, pańcia z duk nie zna oferty i pakietów chce pakiet na komórki ona że takiego nie ma ja mówię że jest i czytam z umowy jej nawet pod punkt aaa no faktycznie jest ma pan racje no ja p... :smt021
 #851901  autor: Maniek99
 18 lut 2016, 21:44
Za pieszym razem nic nie było, za drugim konsultantka wciskała Clip i bezpieczny internet.
A co będzie w potwierdzeniu, a co naprawdę to się okaże :lol:

Netia burdello bumbum.
 #851929  autor: Ryszard Lubicz
 19 lut 2016, 10:00
Dzisiaj przypadkowo widziałem reklamę Netii - https://www.netia.pl/lp-internet-dla-do ... et_w_deche.
50Mbs za 49zł.
Tylko tak z ciekawości sprawdziłem czy u mnie by to chodziło. Okazuje się , że niby tak. "Świetnie Oferta Netii jest dostępna w podanej przez Ciebie lokalizacji."
Jest to linia Orange. Wszedłem na Orange - a tam mi pokazuje , że mam możliwość maxymalnie do 50Mbs.
Jak to jest?

Grażynko wybacz...
 #861279  autor: Marens
 11 kwie 2016, 18:00
Za 2,5 miesiąca kończy mi się 6 miesięczna umowa z Netią na 100Mbit/s w technologii PON. Zastanawia mnie czy na przedłużenie jest do ugrania oferta jak dla nowych czyli 6*1zł + 18*59,90zł ewentualnie 3*1zł + 18*54,90zł? Chyba, że jest jeszcze coś ciekawego godnego uwagi. Rozumiem, że bez wypowiedzenia się nie obędzie? Rozważam też pozostawienie umowy na czas nieokreślony.
  • Strona 19 z 33
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 33
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 33