DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #849813  autor: diabol_16
 07 lut 2016, 16:46
Witam,
mam teraz abonament w T-mobile do lipca ale go zmienić.
Zastanawiam się nad FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED PRO w Play bo za 55,98zł (nowy numer) jest wszędzie nielimitowane i najważniejsze nielimitowany net (10GB a po tym 1mb/s) oraz tidal

Tidal będzie brał net z abonamentu? Czytałem że aby tidal nie zabierał netu to płaci się 5zł no ale w sumie po co płacić jak jest net nielimitowany.

Jest gdzieś lepsza oferta?
T-mobile leci w ch.ja na maxa, widziałem u nich ofertę 30zł z netem 5GB (kumpla żona tak wzięła) a mi oferuja 1-3GB za 50zł :D choć mam 3 numery
 #849818  autor: andrzejgolota
 07 lut 2016, 17:25
Zależy na czym Ci najbardziej zależy. Jeżeli Tidal jest istotny to możesz rozważyć Playa w wersji RED Bull Mobile. Jest Tidal a za 39 zł dostajesz no limit + 5 GB. Za dodatkową piątkę, Tidal nie będzie pobierał danych z pakietu. Wyjdzie więc taniej a dodatkowo masz umowę na czas nieokreślony.
 #849824  autor: diabol_16
 07 lut 2016, 18:29
Zaciekawiłeś mnie :) bo nie ma tego 2 letniego sznurka
Jak jest z zasięgiem bo tmobile tam gdzie robię to ledwo co działa.
Najważniejszy dla mnie jest net i sms.
Teraz mam 250GB i na 2 tygodnie starcza choć z pół roku temu wystarczało na miesiąc i jeszcze zostawało.

Na Red Bull Tidal jest brany z netu abonamentowego:
"Chcesz więcej? Aktywuj pakiet danych dedykowanych aplikacji TIDAL za 5 zł miesięcznie i nie przejmuj się transferem."
 #849889  autor: Karlos20
 08 lut 2016, 10:08
diabol_16: nawet jeśli TIDAL pobierałby dane z abo, w tej opcji abonamentowej nie ma znaczenia, gdyż masz nielimitowany transfer, mniejsza prędkość po 10 GB. Testowałem zarówno TIDAL jak i Spotify i na lejku 1 mbit/s działają wyśmienicie.
Jeśli chodzi o zasięg, to musisz sam sprawdzić jak wszystko działa. Na T-Mobile może być dobrze, wyciągałem w porywach nawet 26 mbit/s (!) - niezła alternatywa dla zapychającego się LTE popołudniami.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #849898  autor: pakierhakierxd
 08 lut 2016, 10:46
Gdybyś się przenosił to w Play byś miał za 49,99 ;) ,Redbula oferta podobna tylko ten net 5gb a w Playu jednak no limit :P ,jak będziesz dużo słuchał Tidala to lepiej kupić ten pakiet za 5zł lub ten abo w Play no limit.
Streaming trochę je ...

Pozdrawiam :)
 #849900  autor: Karlos20
 08 lut 2016, 10:55
pakierhakierxd: trochę je, ale za to, przy lejku 1 mbit/s to zapomnisz o liczeniu GB, ja np. w Święta grudniowe nawet 5 GB poza pakietem zużyłem, z czego 3 GB to TIDAL i Spotify Premium. Zużycie zależy nie tylko od jakości utworów (obie usługi w premium mają bitrate 320 kbit/s). Na Spotify leciał u mnie np. zestawienie utworów top 100 legendarnej audycji "A State Of Trance" Armin Van Buurena - objętość czasowa 6 godzin. Sam odsłuch tego wszystkiego wyniósł u mnie między 1 GB a do 1,2 GB. Na lejku 1 mbit/s.
Więc nie ma co marudzić, brać abo z no-limitem na neta, warto! Po co się ograniczać :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #849908  autor: pakierhakierxd
 08 lut 2016, 11:21
1 mb do przeglądania netu i streamingu starczy :)

Pozdrawiam :)
 #849983  autor: diabol_16
 08 lut 2016, 16:40
Wybrałem Red Bula bo mogę zrezygnować w każdej chwili a nie wiązać się na 2 lata
Z Tidalem mogę mieć abo max 44zł z 5GB a i tak tego nie wykorzystam raczej bo głównie siedzę na wifi
 #850652  autor: diabol_16
 11 lut 2016, 17:03
Po przetestowaniu Red Bull jestem mega zadowolony :)
Jest tanio, wszędzie mam zasięg LTE w tmobile miałem max H+
Tidal działa bez zarzutu, dokupiłem za 5zł aby nie ruszało neta z abonamentu bo widzę że ładnie czerpie :)
Mamy 3 numery w tmobile i najprawdopodobniej wszystkie 3 lecą do Red Bulla bo tmobile to jest jakaś kpina, obsługa jest najgorsza z możliwych. W mieście wymienialiśmy karty w salonie miało być 30zł a mi poszło na rachunku za 39 a drugiej osobie za 35
 #851324  autor: Striker
 15 lut 2016, 22:12
Mi na jednym numerze też kończy się abonament w T-Mobile i już wiem że uciekam od nich, obsługa klienta leży i kwiczy, przez dwa lata, 4 reklamacje. Kartę sim w play wymienili mi za 5 zł netto, w tmobile 39 zł netto.

Robią teraz kampanię reklamową o nowych standardach obsługi, najwyższy czas, oby to nie był tylko marketingowy bełkot, ale również realne zmiany.
 #851473  autor: diabol_16
 16 lut 2016, 21:39
Żadnych nowych standardów nie mają, obsługa jest gówniana taka jak była do tej pory.
Dziewczyna w tamtym tygodniu dzwoniła ze 2 razy i same problemy mamy z nimi tylko.

A z Red Bulla jestem coraz bardziej zadowolony. Zasięg sporo większy niż tmobile.
Necik leci wszędzie idealnie gdzie z tmobile był problem, dają około 5200MB no i za 5zł Tidal nie pobiera nic z pakietu a potrafi ładnie nabić :)
Obsługa błyskawiczna na czacie i kompetentna :)