DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #849759  autor: Ziem
 07 lut 2016, 11:57
Witam,
jaką taryfę najlepiej wybrać aby mieć rozmowy oraz SMSy no limit (do wszystkich)? Aktualnie włączona jest taryfa PnK bez limitu. Zależy mi na jak najtańszej opcji bez przechodzenia do innego operatora. Czy możecie coś doradzić?

Pozdrawiam.
 #849865  autor: habish
 07 lut 2016, 22:20
Ewentualnie sztuczka z oddzielnymi pakietami:
- 10zł no limit SMS do wszystkich
- 10zł no limit rozmowy do wszystkich
razem daje 20zł
Ale należy pamiętać że no limit za rozmowy jest w promocji która nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa, promocję można włączyć wielokrotnie, aktywujesz ją na 30 dni, ale 29 dnia należy ją wyłączyć i włączyć ponownie, i tak w kółko póki trwa promocja.
Jeśli nie wyłączymy promocji 29 dnia, to promocja 30 dnia odnowi się automatycznie co już kosztuje 25zł, więc należy pamiętać aby ją wyłączyć, i ręcznie włączyć za 10zł.
 #850080  autor: PawlusG
 08 lut 2016, 20:49
Patryk7588 pisze:Jeśli nie wyłączymy promocji 29 dnia, to promocja 30 dnia odnowi się automatycznie co już kosztuje 25zł, więc należy pamiętać aby ją wyłączyć, i ręcznie włączyć za 10zł.
Czy to czasem nie tyczy się tylko tych co pierwszy raz włączają tę opcję?
Niestety mimo prób i tak kasuje mi 25 zł za no limit.
Mam go włączonego odkąd go wprowadzono, po wyłączeniu i włączeniu niby w promocji, skasowało pełną kwotę.

:)