DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #849175  autor: 7sekund
 04 lut 2016, 01:12
Witam. To jest nowa oferta Orange te nieli.itowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci za 30 zl? Czy ktos to juz uzywa? Jak sie sprawdza?
Oferta warta rozwazenia a za 35zl / mc dodatkowo 2GB z lejkiem.

Podobno dotyczy wszystkich taryf wiec Yes chyba tez?
 #849547  autor: 7sekund
 05 lut 2016, 17:29
Pisze na stronie ze to no limit dotyczy wszystkich taryf wiec chciałem zapytać czy ktoś ma ten no limit w taryfie Rok Waznosci Konta ?

Czy ja mogę przejść z oferty Yes na Rok Waznosci Konta i dopiero w tej taryfie zaaktywowac ta cykliczna usluge nolimit za 30zl?

Na stronie Orange pisze : "
tylko w Orange na kartę w dowolnej taryfie możesz włączyć za darmo
usługę Konto Ważne Rok
wyślij SMS o treści START pod numer 8002
ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a
Już nie musisz pilnować ważności środków,
tylko doładowywać się, kiedy tego potrzebujesz"

Pytam o to bo mam az za dużo na koncie i dobrze by było nie doladowywac przez pewien okres majac zachowane waznosc na polaczenia wychodzące.
 #849606  autor: Gregrin
 05 lut 2016, 21:51
7sekund pisze:czy ktoś ma ten no limit w taryfie Rok Waznosci Konta ?
W orange przejście na inna ofertę kasuje środki (jeśli dobrze pamiętam) ale RWK to nie taryfa tylko usługa. Będąc w Yes możesz włączyć RWK i co najwyżej się nie włączy jeśli wcześniej miałeś jakieś usługi które go wykluczały (nie pamiętam dokładnie które). Spróbuj go włączyć i zobaczysz czy zadziała.
PS. [Orange] Wszystko o Rok Ważności Konta
 #849607  autor: 7sekund
 05 lut 2016, 21:56
Dzieki, niestety mam wlaczona usluge która , jak tam pisze, wylaczyla mi NA ZAWSZE możliwość aktywacji RWK:-( także nie mogę z tego już skorzystać:-(
Zastanawiam się czy nie poprobowac może jednak z tym RWK ale się zastanawiam czy nie strace srodkow ze Skarbonki a mam tam baaardzo dużo już uzbierane i szkoda by było tej kasy przez tyle lat składanej.
 #849637  autor: bazooka
 06 lut 2016, 08:31
Ludzie, czytać forum, regulaminy itp, a dopiero potem jak się nie rozumie pytać w odpowiednich tematach, po co zakładać nowe indywidualne wątki, maglujące dokładnie to samo... :?:
Jest temat o Rok ważności, a tam wszystko jak na tacy podane przez @divhasha.
Nie ma w Orange taryfy RWK, jest tylko taka usługa.
Można wyłączać teraz usługę wyłączającą RWK i włączyć Rok Ważności.
Środki na głównym przy zmianie taryfy nie przepadają, skarbonka to jest ryzyko, ale ponieważ nie opłaca się już raczej ładować konta promocyjnego (bo do czego?) więc można zdjąć środki ze Skarbonki i dać na konto główne.
 #849640  autor: adik
 06 lut 2016, 10:06
problem z zakładaniem zbędnych nowych wątków nigdy nie zniknie, bo nie ma żadnych kar za to, a że ludzie są leniwi do granic możliwości to jest jak jest.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #849644  autor: Radzinski007
 06 lut 2016, 11:20
bazooka,
Czemu skarbonka to ryzyko? Całkiem niezły procent tam bije ;) Zawsze jak w jakiś sposób przepadnie to telefon do BOKu i myślę, że nie będzie problemu z jej przywróceniem ;)
Jako ciekawostka,
mam kilka numerów które są 'od urodzenia' w Orange i w panelu z pakietami mam możliwość aktywowania usługi Rozmowy i Smsy bez limitu do Wszystkich za 26zł, ciekawe czy o czymś zapomniano przy prezentacji nazwy usługi dla starych klientów czy jeszcze niespodzianki nas tam czekają. Zawsze jakieś podstawy do roszczenia, wchodzisz w pakiety bo szukasz czegoś dla siebie, aktywujesz usługę za 26zł a tu bach, 30 zżera z konta, no jak nic powód do reklamacji :P
 #849646  autor: szunaj
 06 lut 2016, 11:44
Radzinski007 pisze: Jako ciekawostka,
mam kilka numerów które są 'od urodzenia' w Orange i w panelu z pakietami mam możliwość aktywowania usługi Rozmowy i Smsy bez limitu do Wszystkich za 26zł, ciekawe czy o czymś zapomniano przy prezentacji nazwy usługi dla starych klientów czy jeszcze niespodzianki nas tam czekają.
Na pewno? Bo gdy wchodzę w 'pakiety" to tez mam ceny mniejsze (jak dla numerów przenoszonych), jednak po kliknięciu w zakładkę "Zobacz szczegóły" już mam podaną cenę wyższą. :(
 #849657  autor: 7sekund
 06 lut 2016, 13:08
W regulaminie promocji RWK jest napisane:

"Skorzystanie z Promocji wymaga wyłączenia usług: Numer bez limitu, Za darmo w Orange, 0 zł/min w Orange, 0 zł/SMS w Orange. W przypadku gdy Abonent posiada aktywną ww. usługę/usługi, po wysłaniu SMS-a aktywującego Promocję, Abonent otrzyma od Operatora SMS-a z informacją, że w ciągu 15 minut może anulować zlecenie włączenia Promocji bezpłatnym SMS-em na numer 8002 o treści REZ. Jeżeli Abonent nie anuluje zlecenia włączenia Promocji, to ww. usługa/usługi zostaną automatycznie wyłączone przez Operatora."

a wiec w temacie "[Orange] Wszystko o Rok Ważności Konta " jest zawarta fałszywa informacja, wprowadzająca zamieszanie, jakoby te promocje wymienione wyżej wyłączały RWK NA ZAWSZE.

NA stronie o Skarbonce w Orange jest napisane :
"W przypadku zmiany taryfy (w ramach oferty na kartę) nie następuje utrata środków ze Skarbonki - środki przechodzą wraz ze zmianą do nowej taryfy."
czyli mysle ze srodki ze Skarbonki nie przepadają przy wlaczeniu RWK:-)
 #849659  autor: bazooka
 06 lut 2016, 13:42
Radzinski007 pisze:Czemu skarbonka to ryzyko? Całkiem niezły procent tam bije
Kontroluję naście numerów, kwestia utrzymania Skarbonki przy migracji między taryfami nie jest jasna, ale fakt, można reklamować :)
Z tym całkiem niezły procent to nie rozumiem - jeśli masz na myśli ładowanie promocyjnego, to napisz od razu na co można to przeznaczyć i jakie są warunki by z tego korzystać, bo to nie jest takie oczywiste, gdy wszystkie pakiety schodzą przed tymi z promocyjnego konta, a brak załączania pakietu internetowego to domena ludzi, którzy z internetu po prostu nie korzystają :)
Dla mnie konto promocyjne to jedynie taki bufor bezpieczeństwa, w razie gdy coś przegapisz i się skończy to pójdzie z niego, tylko że promocyjne konto jest ważne bardzo krótko...
Radzinski007 pisze:w panelu z pakietami mam możliwość aktywowania usługi Rozmowy i Smsy bez limitu do Wszystkich za 26zł
W przypadku takich aktywacji i reklamacji, Orange zawsze pisze, że info zawarte na stronie są poglądowe, tzn jakby niejako mogły wprowadzać błąd - to jest chamstwo i tyle - a wszystko zgodnie z prawdą jest zawarte w regulaminach usług.
7sekund pisze: wiec w temacie "[Orange] Wszystko o Rok Ważności Konta " jest zawarta fałszywa informacja, wprowadzająca zamieszanie, jakoby te promocje wymienione wyżej wyłączały RWK NA ZAWSZE.
Jeśli masz taki zarzut - udaj się do tamtego tematu i zacytuj owego posta - oby tylko nie był on sprzed wprowadzenia powyższych zmian regulaminowych :)
RWK nie ma nic do Skarbonki, ja się odnosiłem do tematu Skarbonki w obliczu migracji między taryfami, którą zasugerował Gregrin.
 #849783  autor: Gregrin
 07 lut 2016, 14:26
7sekund pisze:a wiec w temacie "[Orange] Wszystko o Rok Ważności Konta " jest zawarta fałszywa informacja, wprowadzająca zamieszanie, jakoby te promocje wymienione wyżej wyłączały RWK NA ZAWSZE.
Bo nie można już uaktualnić tego posta. Jestem pewien ze bazooka by chciał. Jeśli uważasz ze to problem to wyraz to tu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=84811 bo wydaje mi się ze jest to DUZY problem ale praktycznie zerowe zainteresowanie w tym temacie świadczy o tym ze się mylę.
 #861191  autor: Gregrin
 11 kwie 2016, 11:29
Mam trochę teoretyczne pytanie bo zawsze można włączyć RWK i problemu nie ma ale ciekawi mnie to.

Jeśli dzisiaj doładowałbym za 30zl, włączył ten pakiet to na kiedy ustawić następne doładowanie (i co ile dni) żeby bonus internetu się kumulował a pakiet mógł się sam odnowić ?? Pakiet jest ważny 31dni a bonus 30 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 407222.pdf. Doładowanie musiałbym ustawić co 30dni czy 29 ??
@bazooka ty chyba masz doświadczenie jak to tam dokładnie w orange działa ?