DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #843319  autor: Lukaszludek
 03 sty 2016, 11:01
Chciałbym skorzystać z oferty internetu t-mobile sama karta sim umowa 6 miesięcy za 29.90 dostawa kurierem.Chcę się upewnić czy przy kurierze wystarczy sam dowód osobisty ? pytam bo kiedyś w play musiałem mieć ksero dowodu osobistego.Teraz nie mam możliwośći wyjść z domu i zrobić ksero dowodu ,Niby na stronce t-mobile nie jest wymagane ksero dowodu ale wolę upewnić się (może ktoś z państwa zamawiał)
 #844471  autor: zolvio
 09 sty 2016, 18:43
Ja się zastanawiałem nad tym, ale wysokość kary umownej 800zł na ofertę "sim only" mnie zniechęciła.
Przeczytaj pkt 3.3 i 3.4. Możesz dostać karę, jeżeli zgubisz kartę SIM.
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 010554.pdf

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #844473  autor: Karlos20
 09 sty 2016, 18:54
zolvio: kara będzie, jeśli po zgubieniu karty, nie zostaną opłacone faktury za usługi w terminie, gdyż wówczas łamiesz zobowiązanie utrzymywania karty SIM/USIM - oznacza to, że jak w innych sieciach, za nieużywanie karty w systemie POSTPAID i tak trzeba zapłacić abonament. Wystarczyło zrozumieć sens tego cytowanego zdania. To zabezpieczenie operatora. Jeśli karta zostanie zagubiona, warto wyrobić duplikat, lecz za to jest pobierana opłata zgodnie z cennikiem (ok 25 zł).
Ale reasumując, wysokość kary jest absurdalnie wysoka, w przypadku opcji "only SIM", przy urządzeniu mogę to zrozumieć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #844484  autor: zolvio
 09 sty 2016, 20:22
Karlos, dziękuję za wyjaśnienia.
Karlos20 pisze: Ale reasumując, wysokość kary jest absurdalnie wysoka, w przypadku opcji "only SIM", przy urządzeniu mogę to zrozumieć.
Spoko, internet "tylko sim" (30zł/msc) na dwa lata - wysokość kary zaledwie 2800 zł.
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 0_0001.pdf

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #844500  autor: Karlos20
 09 sty 2016, 22:41
A przy Twoim pytaniu, odpowiedź jest bardzo prosta - no i w sumie zgodna przy ofertach tylko SIM w każdej sieci: tylko dowodzik wystarczy, aby w takiej ofercie postpaid podpisać umowę. W takiej opcji rok temu podpisałem umowę na neta w Play przy ofercie FORMUŁA 4G LTE UNLIMITED 29,99 na 18m. Mało tego, że mam porządną ilość neta do laptopa, to dzięki temu mam tanie abo bez fona.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #844514  autor: Kryniczanin
 10 sty 2016, 07:48
Spoko, internet "tylko sim" (30zł/msc) na dwa lata - wysokość kary zaledwie 2800 zł.
Play na 18 miesięcy umowa kara umowna to...184pln.

Czy ktoś w końcu dobierze się do du.. T-Mobile za kary z marsa?
 #844599  autor: Lukaszludek
 10 sty 2016, 18:27
Okazało się,że wymagane jest ksero dowodu osobistego.Pozytyw jednak jest taki,że można wysłać na maila t-mobile zdjęcie dowodu.
Potwierdzam karę 800 zł w umowie,ogólnie uważam,że oferta dobra.Dotychczas korzystałem z karty doładowałem za 60 zł miesięcznie i miałem 12 gb.Zdecydowałem się na umowę bo jest krótka, 6 miesięcy szybko zleci i jak będzie ok to podpiszę na 24 miesiące.
 #849626  autor: zolvio
 06 lut 2016, 00:00
Kolejna reinkarnacja wątku nt. internetu mobilnego w T-Mobile
Chyba dzisiaj weszła promocja pn. "Mobilny internet 50% taniej". Niestety dostępna tylko z urządzeniem (raty), patrzę że nawet najtańsze modemy są sporo przepłacone.
Widzę opcję 10 GB za 20 zł - umowa na 24msc plus dodatkowe opłaty: aktywacja 49 zł + rata 9zł. Prócz tego cztery "usługi dodatkowe", domyślam się, że trzeba pilnować żeby "system sam nie włączył", bo pewnie ciężko będzie wyłączyć (przerabiałem to we Frii), no i wówczas cena będzie równa tej sprzed "promocji".
Kara umowna wynosi zaledwie 3000 zł.
Piszę o tym, bo zastanawiam się nad tą ofertą ( u mnie spokojnie wystarczy do 10 GB, rozsądny sygnał mam w zasadzie tylko od T-M). Proszę o wypowiedzi osób korzystających z abo internetu mobilnego w T-M:
- czy pogorszyła się jakość (szybkość / zrywania połączeń) w porównaniu do karty ?
- czy dużo dodatkowych opłat oraz "błędnych taryfikacji" się zdarza ?
- inne uwagi / porady ?
Z góry dziękuję :)

opcje http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml
regulamin http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 010837.pdf

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #849631  autor: Karlos20
 06 lut 2016, 04:29
Jest lepsza opcja - z urządzeniem abo 79,99 na 24 miesiące (po tym czasie abo wynosi 67,99) - nielimitowany transfer danych 2G/3G/4G LTE. Kara umowna max 2.000 zł. Aktywacja kosztuje 49,90.
Reg. oferty: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 010850.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #849638  autor: zolvio
 06 lut 2016, 08:57
Karlos, a coś w przedziale niskich cen i niskiego transferu (około 10GB), najlepiej bez urządzenia?
Ja widzę tylko takie opcje:
COMFORT "bez urządzenia" 30zł /25GB / 6msc
LTE dla Rodziny TYLKO SIM 30zł / 10GB / 24 msc
ale to w ogóle nie jest korzystne.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów