DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 35
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 35
 #836391  autor: polemn89
 23 lis 2015, 20:37
Odkupiłem kod na -20% abonamentu przez cały okres obowiązywania (24m), ale w związku z premierą S7 wstrzymam się z przedłużeniem umowy- ktoś potrzebuje? Chętnych do negocjacji zapraszam na priv. Kupon ważny do dnia 2015-12-08
 #836614  autor: sbartek
 25 lis 2015, 10:17
Małe ptaszki zaćwierkały mi że kody ze strony orange.pl tj. 6m gratis dla przedluzajacych w ofercie bez telefonu przechodzą także w ofercie w ofercie z telefonem tzn zarówno w podsumowaniu na stronie jak i w umowie od kuriera pisze 1-6m oplata abo - 0zł.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2015, 11:39 przez sbartek, łącznie zmieniany 1 raz.
 #836621  autor: wlkp
 25 lis 2015, 11:00
Lepiej usuń ten post,poco kusić los !
 #836665  autor: Leo
 25 lis 2015, 15:25
sbartek pisze:Małe ptaszki zaćwierkały mi że kody ze strony orange.pl tj. 6m gratis dla przedluzajacych w ofercie bez telefonu przechodzą także w ofercie w ofercie z telefonem tzn zarówno w podsumowaniu na stronie jak i w umowie od kuriera pisze 1-6m oplata abo - 0zł.
Są dwie różne promocje Orange o różnych regulaminach:

1) kuponowa 6 miesięcy abonamentu gratis tak na ofertę bez telefonu jak i z telefonem o nazwie
"100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci w ofertach Smart Plan LTE” i „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy w ofertach Smart Plan LTE tylko SIM ”

2) do 6 miesięcy gratis na numer tymczasowy o nazwie "Przenoszę numer do Orange" dla tych, którzy chcą korzystać do 6 miesięcy z nowego telefonu ale z usług na karcie w "starej" sieci (gratis zdjęcie Simlocka).
 #836710  autor: orson_dzi
 25 lis 2015, 18:01
Leo pisze:Są dwie różne promocje Orange o różnych regulaminach:

1) kuponowa 6 miesięcy abonamentu gratis tak na ofertę bez telefonu jak i z telefonem o nazwie
"100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci w ofertach Smart Plan LTE” i „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy w ofertach Smart Plan LTE tylko SIM ”

2) do 6 miesięcy gratis na numer tymczasowy o nazwie "Przenoszę numer do Orange" dla tych, którzy chcą korzystać do 6 miesięcy z nowego telefonu ale z usług na karcie w "starej" sieci (gratis zdjęcie Simlocka).

I teraz najlepsze - obie promocje się wykluczają wg regulaminów, a pomimo tego sporo osób ma w umowie wpisaną jedną i drugą promocje.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #836728  autor: Leo
 25 lis 2015, 19:22
Promocje łączą się ale rabaty z promocji nr 2 nie są przyznawane w wypadku równoczesnego skorzystania z promocji nr 1. A rabaty jakie się traci to: do 6 miesięcy abonamentu gratis na numerze tymczasowym oraz rabat za zdjęcie Simlocka z zakupionego telefonu. Za to z promocji nr 1 dostaje się 6 miesięcy abonamentu gratis na numerze tymczasowym, stałym lub obu w zależności jak długo trwa rozwiązenie umowy czy też przeniesienie numeru. W tym wypadku już numer tymczasowy ma pełne usługi tak jak póżniej numer stały (przeniesiony). W wypadku skorzystania z tylko z drugiej promocji numer tymczasowy jest numerem z "zerowym abonamentem" i płatnymi minutami według cennika oraz 100 MB Internetu Gratis.

Numer tymczasowy jest przyznawany jako składnik promocji nr 2 niejako z "urzędu" a to czy klient skorzysta z drugiej, kuponowej promocji to już jego wola:

Regulamin promocji „Przenoszę Numer do Orange"
...
4. Wraz z zawarciem Umowy, Abonent otrzymuje kartę SIM/USIM z przydzielonym numerem z puli Orange (Numer tymczasowy), na którym świadczone są usługi do czasu przeniesienia do Mobilnej Sieci Orange numeru przydzielonego przez innego operatora, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy.
 #836771  autor: rob_sad
 25 lis 2015, 23:03
Nie rozumiem tego.
Mowa o przedluzeniu umowy, a nie przeniesieniu numeru.
Czy chodzi o to, ze przedluzajac umowe z telefonem z tym kodem dostanie sie DODATKOWO numer tymczasowy z ktorego nie trzeba korzystac? Z podsumowania zamowienia to nie wynika. Jak to wyglada w umowie?
Nie ma ryzyka, ze z powodu niuansu w jakims regulaminie ktory nie zostal jasno opisany w podsumowaniu, bonusu 6m gratis nie bedzie?

Zrobiłem zamówienie dla rodziny w tej konfiguracji na przedluzenie umowy z telefonem, opierajac sie na wiarygodnosci bilansu zamowienia bez wczytywania sie w detale regulaminiw, ale teraz jestem pelen obaw nie do konca rozumiejac o co chodzi.
 #836773  autor: Leo
 25 lis 2015, 23:23
Numer tymczasowy w ogóle nie dotyczy przedłużających umowy a tylko przenoszących numer.

Nie ma oficjalnej promocji przy przedłużaniu umów z telefonem mówiącej o pierwszych 6 miesiącach gratis. Jest to promocja kuponowa tylko dla ofert bez telefonu i to tylko w jednym abonamencie 105,98 zł. Tyle regulaminy a w praktyce bywa różnie jak to w Orange. :wink:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2015, 23:38 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
 #836776  autor: sbartek
 25 lis 2015, 23:37
rob_sad pisze: Zrobiłem zamówienie dla rodziny w tej konfiguracji na przedluzenie umowy z telefonem, opierajac sie na wiarygodnosci bilansu zamowienia bez wczytywania sie w detale regulaminiw, ale teraz jestem pelen obaw nie do konca rozumiejac o co chodzi.
Na dostarczonym przez kuriera papierowym aneksie przedluzeniowym w pkt9 pisze
...
Od 1 do 6 okresu rozliczeniowego 0,00zł
....
 #837003  autor: blazejjj
 27 lis 2015, 11:15
Witam, w lutym konczy mi się umowa na mixa orange, widzę za na stronie mogę juz przedłużyć, ale tym razem chcę się dokładnie rozeznać w sytuacji żeby potem nie wziąść w ostatniej chwili pierwszej lepszej oferty z salonu bądź telefonicznie.
Więc tak, oprócz mixa, posiadam jeszcze abonament i Funpack (tv, neostrada, stacjonarny), i w związku z tym wiem że mam szanse na jakieś rabaty,lecz nie liczę na to że konsultant bądź ktoś z salonu wyłoży mi wszystkie najlepsze możliwości. Wiem że to dopiero po nowym roku, ale chciałbym już się rozeznać w temacie, więc liczę na waszą pomoc, jak rozgryść te Orange :)
z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
 #837056  autor: Criss93
 27 lis 2015, 16:29
Czy istnieje dalej promocja za terminowe płacenie faktur - 30 % od abonamentu na przedłużeniu ?:) i jest tu jakiś konsultant co by mi to załatwił ?:)
 #837078  autor: irzi
 27 lis 2015, 18:53
Pierwsze slysze o tym ? Przecież z 4/5 abonamentowców płaci w terminie rachunki ! To by wszyscy oni winni mieć rabat 30% ....
 #837136  autor: numer1
 28 lis 2015, 11:22
Od 28.11 do 07.12 na Grouponie dostępne są kody -25% na abonament albo -200 zł. na telefon.
Zniżka na abonament dotyczy tylko Smart Plan LTE 89,99.
  • Strona 16 z 35
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 35
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 35