DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 74 z 111
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 111
 #836822  autor: Niezgodna7
 26 lis 2015, 11:05
Kluczu, na mnie nie musisz się źlić
:- )
podawałem proste przykłady, które nie wymagają taaaakich nakładów finansowych - dodatkowe kilka zł po doładowaniu większą kwotą, promocja 5oo' za 25zł, itd, itp.
A po świętach - do normy.
PS.
Zapewne chcecie mieć więcej klientów - więc musicie się ,,pojawiać" co jakiś czas w mediach. Okej, przypominać się, o ile to lepiej zrozumiałe od pojawiać.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836823  autor: Klucz Mobile
 26 lis 2015, 11:18
złość? gdzie tam :)
wesolo jest! :) takie propozycje :) radość w całym biurze
czemu taki zwykły człowiek nie ma pojęcia że są koszty, że są podatki, że jest VAT, że firma zatrudznia pewną iłość ludzi, że w końcu interes musi się opłacać :) przecież to oczywiste rzeczy.

ale najlepszym jest ANONIM, który napisał do BOK wiele słów które nie są cenzuralne, posądzając nas o to, że do Rosji mamy cene od 5 gr, a na Ukraine 49 gr. tak jakby to od nas w 100% zależało jaką cenę możemy dać, aż się chciało napisac Anonimowi, żeby pogadał tam z Poroszenko po-swojemy, żeby ten w końcu kazał zmniejszyć ceny hurtowe za połączenie z jego krajem, w kóńcu to jego obywatele czują się pokrzywdzeni wyższą od Rosjan ceną :)

więc jest wesolo :) :) pana lubimy, panie Calm7

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #836828  autor: Niezgodna7
 26 lis 2015, 11:38
Kluczu, no są wydatki, są... ale wiesz, na reklamę czasem też trzeba wydać - i o to mi chodziło w tych świętach prezentach.
Zauważcie się, dajcie się zauważać - nie tylko pocztą pantoflową
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836898  autor: Niezgodna7
 26 lis 2015, 17:26
Ja nawet nie mówię, aby w telewizji dawali reklamę Klucza - wystarczą same portale gsm, gdzie jesteśmy informowani (społeczność) nawet najmniejszymi dodatkami /promocjami o takowych. Nie jest to wielkie COŚ, ale lepiej podsycać ogieniek niż w ogóle.... chyba, że ten 1000••• userów wystarczy i nie trzeba Kluczowi więcej, więc nie ma tematu.
PS. Ja i tak nie mam gdzie iść, więc tylko O i K
;- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836929  autor: cyanoone
 26 lis 2015, 21:42
Klucz Mobile pisze:z miłą chęcią, zapraszamy do zainwestowania kilku milionów złotych w Klucz, żebyśmy mogli urochomić włany kanał doladowań. wtedy będzie miał pan szanse dodatkowo rozdawać po 20% rabatu :)
Miałem na myśli stronę internetową, obeszlibyście koszty, które teraz ponosicie na rzecz Plusa.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #836941  autor: Rebeliant
 27 lis 2015, 01:19
Jest dokładnie tak jak piszecie. Klucz pewnie jest już na plusie, zarabiają (nie generując przy tym zbędnych kosztów) więc mają powody do radości. Zdaje się, że nawet pisali o tym, że zarabiają głównie na międzynarodowych i mają na to monopol. A jak się ma inne oczekiwania, to należy zrobić jak kolega Bazooka. I tyle w temacie.
 #836973  autor: Klucz Mobile
 27 lis 2015, 09:25
bazooka pisze: Pomnóż moje wyliczenia razy ilość użytkowników, dodaj z 50tys. które do Was przyjdzie dzięki takiemu rozwiązaniu, a potem odliczaj se VAT, koszty zatrudnienia itp itd.
300 min za 15 pln = 0.05 dla Abonenta
minus cena zakupu, minus VAT, minus koszty utrzymania = zero
zero "razy iłość uzytkowników" = zero

ewidentnie ma pan dryg do biznesu :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #836975  autor: Klucz Mobile
 27 lis 2015, 09:30
Rebeliant pisze:Jest dokładnie tak jak piszecie. Klucz pewnie jest już na plusie, zarabiają (nie generując przy tym zbędnych kosztów) więc mają powody do radości. Zdaje się, że nawet pisali o tym, że zarabiają głównie na międzynarodowych i mają na to monopol. A jak się ma inne oczekiwania, to należy zrobić jak kolega Bazooka. I tyle w temacie.
zgadza się! od początku stawiamy na połączenia mniędzynarodowe, tym się wyróźniamy, na to stawiamy. jest sporo opcji, każdy dobiera właściwą.na tym polega rynek :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #837057  autor: Niezgodna7
 27 lis 2015, 16:49
hm...
,, stawiamy na połączenia mniędzynarodowe, tym się wyróźniamy, na to stawiamy"
To ja już nie mam więcej pytań..... ja nie międzynarodowiec. Nawet nie mniędzy
;- )
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #837127  autor: Remington
 28 lis 2015, 10:29
Calm7 pisze:hm...
,, stawiamy na połączenia mniędzynarodowe, tym się wyróźniamy, na to stawiamy"
To ja już nie mam więcej pytań..... ja nie międzynarodowiec. Nawet nie mniędzy
;- )
:-D
Mimo, że jestem znienawidzonym hejterem Klucza ;) to stwierdzę, że z ceną 19 groszy po Polsce to i tak jest jedna z najtańszych ofert, więc nie ma w tej kwestii o co kruszyć kopii. Nie każdy musi oferować no limity.

re

 #837131  autor: Niezgodna7
 28 lis 2015, 10:58
Remi - Nigdy nolimita nie oczekiwałem , nie chciałem i nie będę chciał.
Zamiast nolimit wolę 5oo' za 2o zł czy 25 zł (z wygodami) - dopiero wtedy stawka za minutę wyjdzie (mi) taniej niż w Orange (z niewygodami)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #837204  autor: cyanoone
 28 lis 2015, 21:57
@Klucz mobile
Wasz marketing działa w drugą stronę, wszystko śmieszne. Chciałoby się dodać: i my też...

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #837207  autor: Niezgodna7
 28 lis 2015, 22:22
Cyanoo
może nie tyle, że działa w drugą stronę, ale on w ogóle nie działa, bo go nie ma..?
;- )
No nic, nie jestem targetem docelowym, więc biorę co dają.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #837212  autor: cyanoone
 28 lis 2015, 22:31
Miałem na myśli to, że osoba obsługująca konto na Telepolis 'zachęca' do bycia klientem.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #839382  autor: Maks SIM
 10 gru 2015, 02:51
KLUCZ Mobile pisze:Pracujemy też nad nowymi pakietami zintegrowanymi, o czym informowaliśmy czytelników. Uważamy, że nie ma żadnej stagnacji w ofercie Klucz Mobile, co jakiś czas są zmiany, w chwili obecnej podjęliśmy pracę nad ofertą no-limit, która jest coraz bardziej popularna na runku. Mamy regulaminy na naszej stronie www, jeśli brakuje tych czy innych wpisów, sukcesywnie je zmieniamy. Jesteśmy bardzo małym zespołem, więc czasami taka zmiana może dłużej potrwać ze względu na małe zasoby ludzkie.
to z tego artykułu, który podał Rebeliant

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
  • Strona 74 z 111
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 111
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 111