DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 430 z 692
  • 1
  • 428
  • 429
  • 430
  • 431
  • 432
  • 692
 #836994  autor: tictac
 27 lis 2015, 10:40
zamiast przedłużenia 1 numeru zaproponowano mi przeniesienie 2 innych i oferta komfort 99,99 netto pierwsze 8 miesięcy gratis, płatne od 9 do 24 miesiąca, a w nim 3 karty bez milimtu wszystkie sieci i stacjonarne, nielimitowany net w tym LTE oraz 4ta karta na mobilny internet w tym LTE
Średni miesięczny koszt jednego numeru w tej ofercie wynosi 16,66 zł (3 numery + 4ty do internetu mobilnego).
Ewentualnie pakiet o 10 zł droższy, w którym dodatkowo jest 25 godzin na rozmowy międzynarodowe do UE oraz roaming w UE bez limitu przez 30 dowolnych dni w trakcie umowy dla każdego numeru w pakiecie/
warto przenieść na takich warunkach?
 #837043  autor: m_gubala
 27 lis 2015, 15:14
Witam skończyła mi się umowa tylko sim i przeszła na czas nie określony. Jest to numer dla mojej mamy, a że mój telefon uległ awarii a aktualnie nie posiadam takiego budżetu żeby zakupić nowy, postanowiłem przedłużyć jej umowę i wybrać sobie jakiś telefon dla mnie, nie chodzi mi o jakiś z najwyższej półki oczywiście, ma być to taki telefon zastępczy na okres max kilku miesięcy (później kończy mi się moja umowa i wtedy będę brał coś lepszego), a więc do rzeczy potrzebuję przy jak najmniejszym abonamencie uzyskać: nielimilotwane do Play, nielimitowane na stacjonarne, ewentualnie kilkadziesiąt minut na komórki z internetu mama i tak by nie korzystała. Czy jest szansa zmieścić się w abo do mniej więcej 40 zł z takimi wymaganiami dla przedłużenia umowy i uzyskaniem jakiejś zniżki na telefon?
Telefony które miej zainteresowały:
Huawei Ascend G620s 129 zł w ofercie 29,99(39,99 ze stacjonarnymi)
LG Leon 4G LTE 59 w tej samej ofercie
ewentualnie ile musiałbym zapłacić za LG G4c aktualnie 279 lub Samsung J1 + Huawei E5573 za189 zł


Z góry dzięki wszystkim za pomoc :)
 #837064  autor: trewor
 27 lis 2015, 17:46
trewor pisze: "Pragniemy przekonać Pana do pozostania w naszej sieci. Specjalnie dla Pana przygotowaliśmy poniższą ofertę. W ramach Abonamentu FORMUŁA 4.0 UNLIMITED oferujemy nielimitowane rozmowy do Play i innych sieci komórkowych, nielimitowane SMS/MMS oraz pakiet internetu 1,5 GB za jedyne 39,99 zł."
Poszło bezproblemowo. Jak powiedziałem Pani co mi zaoferowano (patrz powyżej) to od razu powiedziała, że takiej oferty już nie mają i to zapewne błąd systemu, że takie coś mi przyszło. Zapytałem co ona oferuje, a ona że 29.99 zł ...

Mam jeszcze pytanie odnośnie tej ulgi marketingowej: jest to jakieś nachalne typu kilogramy makulatury na mailu, prośby o wystąpienia w reklamie, itp. czy raczej standardowa procedura, aby namówić klienta, bo w innym przypadku zapewne nie zaznaczyłby haczykiem takiej propozycji/opcji wypełniając formularz?

@Sk_uter, mariusz.dytko i inni: Dzięki :-)
 #837088  autor: posmak77
 27 lis 2015, 20:42
Aktualna umowa kończy mi się 09.04.2016 ....
Kiedy najwcześniej mogę dostać ten słynny pakiet za 29,99 po wysłaniu wypowiedzenia ? Zamierzam w najbliższym czasie wysłac wypowiedzenie i zastanawiam sie czy jest sens tak wcześnie działać czy czekać....
A jest szansa dostać wszystko no-limit ( z netem) za 39,99 ?
 #837089  autor: Karlos20
 27 lis 2015, 20:51
posmak77 - staraj się o ofertę najwcześniej na 3 miesiące kalendarzowe przed zakończeniem umowy. W innym wypadku jest abo za 49,99 z umową na 24m i wszystko bez limitu.
Nie ma takiej oferty za 39,99.
Jest za 29,99 bezterminówka + no-limit + 5 GB, albo za 49,99 na 24m + no-limit + 10 GB z lejkiem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #837099  autor: qki1986
 27 lis 2015, 21:58
Dzięki Panowie, dostałem ofertę 29.99 i unlimited na wsio + 5GB net. Jednak jakieś dziwne rzeczy po aktywacji się podziały. Dostałem info sms o wykorzystaniu darmowego pakietu sms i że teraz bedzie naliczana kasa za smsy, sprawdzając pakiet internetu *107 pokazuje 600MB do wykorzystania do 31.12.2015?! Na Play24 mam zaznaczony już pakiet 5GB internetu, jednak darmowe połączenia na stacjonarne i darmowe sms mam "wyłączone". Czy konsultant mógł nie włączyć tych usług? Czy może czekać do 1.12.2015 na "załadowanie" usług?
 #837108  autor: karolkx
 28 lis 2015, 03:03
Witam wszystkich, pod koniec lutego kończy mi się umowa na internet, w przyszłym tygodniu zamierzam złożyć wypowiedzenie i w związku z tym mam pytanie: jakie są obecnie oferty utrzymani owe na internet? Interesuje mnie głównie oferta bez urządzenia, ale mogę rozważyć też inne. Obecnie posiadam pakiet 30GB (25+5) za 30zł + wykupiony no-limit za 20zł. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź. Pozdro.
 #837133  autor: magilla
 28 lis 2015, 11:09
DarioS pisze:
magilla pisze:@Dario5 u mnie jest normalnie,wczoraj aneks i w play24 mam :
Obrazek
Mam pytanie, czy Twoja umowa na czas określony się już skończyła?
Tak aneks podpisałem półtora miesiąca po przejściu umowy na czas nieokreślony i złożeniu wypowiedzenia.
 #837179  autor: Karlos20
 28 lis 2015, 15:58
qki1986: wszystko u Ciebie jest prawidłowo. To komunikaty systemowe, olej je.
Masz środki przyznane proporcjonalnie.
Kodami możesz w łatwy sposób sprawdzać stań środków:
*101# - saldo
*104# - minuty na stacjonarne
*105# - minuty na komórkowe
*107# - Internet
*109# - SMS/MMS.
Obowiązują Ciebie komponenty oferty ustalone w umowie. Nic nie grzeb w Play24. Spójrz też na post powyżej.

karolkx: NIE PRZEDŁUŻAJ UMOWY NA INTERNET. ZOSTAW TAK JAK JEST - nowa oferta jest droższa nawet podwójnie. Masz minimum 100 GB z lejkiem 2 mbit/s + nocki za 49,99 mies. Nowa oferta to wydatek przynajmniej 80 zł i więcej, aby mieć GB z abo + 100 GB + 1 mbit/s lejka.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #837184  autor: szczelny
 28 lis 2015, 17:00
Ja dziś dzwoniłem na infolinie i pan stwierdził że mój numer nie został wylosowany do promocji 29,99 (wypowiedzenie złożone wczoraj, umowę miałem na czas nieokreślony już od jakiegoś roku).
Więc tylko podziękowałem za rozmowę i do usłyszenia....
 #837187  autor: Karlos20
 28 lis 2015, 19:33
szczelny: trzeba było pomęczyć trochę konsultanta i postraszyć Virginem albo przejściem do Red Bulla. Próbuj wyrwać ofertę za 19,50 gdzie tam włączysz do wyboru 2 GB za 9,99 albo 2 GB + LTE bez limitu za 20 zł, tworząc niezłe abo za max 39,50 z rozmowami na kom+stacj+SMS/MMS/LTE bez limitu oraz łącznie 2,25 GB na 2G/3G na 4 zasięgach :)

Ja 3 dni temu ponownie do nich wysłałem formularz, aby do mnie zadzwonili. Już kalendarzowo zostały 3 miesiące, najlepsze oferty muszą być już dostępne. A dla konsultanta mam już kilka niespodzianek przygotowanych :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #837188  autor: karolkx
 28 lis 2015, 19:44
@Karlos20 Widziałem tutaj, bodajże w okolicach wakacji post o przedłużeniu tego, co mam za 37zł/m-c, jeśli pamięć mnie nie myli, stąd też moje pytanie. Póki co się wstrzymam, choć mogę już mieć internet po światłowodzie od firmy na I.

Link do ofert przedłużeniowych z lipca:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... et#p810151

Jedna z osób wspominała również o ofercie 52GB za 30zł w umowie na 2 lata z urządzeniem.

PS. Czy rezygnując z pakietu No-limit za 20zł, będę mógł go włączyć później w razie potrzeby, czy będzie dostępny tylko ten nowy pakiet za 40zł?
Ostatnio zmieniony 28 lis 2015, 20:01 przez karolkx, łącznie zmieniany 2 razy.
 #837189  autor: Karlos20
 28 lis 2015, 19:47
karolkx: Tanio, ale po wykorzystaniu GB masz blokadę transferu, w starej ofercie masz atrakcyjny lejek przy wykorzystaniu kilkuset GB, który nie zawsze może być nakładany, czyli net non-stop. Przemyśl dobrze sytuację.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #837196  autor: TomiURS
 28 lis 2015, 20:56
Zbliża mi się koniec umowy w Play, dokładnie 28.02.2016. Teraz mam abo 129.99 bo spłacam Note'a 2 LTE. Wszystko nielimitowane i 2 GB neta. Generalnie z telefonu jestem bardzo zadowolony - jednak chciałbym zmienić na coś mniejszego.
Interesują mnie Samsungi Galaxy S5 albo Galaxy S6.

W tej chwili w Play dostępny jest tylko S5 Neo, który jak wiadomo - jest słabszy od zwykłej S5.
Czy warto jeszcze inwestować w S5 - podoba mi się wymienialna bateria i przede wszystkim rzecz, która bola mnie w S6 - brak soltu na karty pamięci.
S6 wypada lepiej wydajnościowo - jednak trochę skołowały mnie testy - czytałem na forum o bardzo słabym czasie pracy na baterii, o wspomnianym już braku slotu kart pamięci, a wczoraj ogładałem jeszcze na YT jakiś test, bodajże z tabletowo po 4 miesiącach użytkowania gdzie pokazane było jak masakrycznie zwolnił telefon po zapełnieniu pamięci.

Z czego korzystam w tel. i na czym mi zależy:

- dobre zdjęcia
- e-mail - synchronizacja 5 kont pocztowych (korzystam też ze skrzynek służbowych)
- oglądanie filmów i TV przez Horizon Go.
- przeglądanie internetu w przeglądarkach i przez tapatalk
- dobra jakość rozmów
- yanosik i automapa

Wczoraj konsultant Play zaproponował mi taki warianty.

Przedłużenie umowy bez tel. - 49,99 zł za abo - wszystko bez limitu
Z tel. - 3 lata umowy i S6 za 219 zł przy abo 99,99 zł
Z tel. - 3 lata umowy i S6 za 1 zł przyu abo 109,99 zł

Warto brać S6, jest to ąz tak duży skok jakościowy w stosunku do S5 ?
LG G4 i Note 4 są porównywalne rozmiarami do mojego obecnego tel., a tak jak pisałem na wstępie - wolałbym coś mniejszego.
Od paru dni dzwonią do mnie dzień w dzień i wciskają 49.99 mówiąc ze taniej nie będzie. Najchętniej wziął bym jak najtańszą umowę bez tel. A tel. kupić w wolnej sprzedaży.
Co jestem w stanie ugrać i który z tel. Jak cos kupować?

Sagem MC-815 --> Nokia 3330 --> Nokia 6610i --> SE k750i --> SE k800i --> S Wave S8500-GT --> S Galaxy Ace 2 GT-i8160 --> S GT-N7105 Note II LTE --> S Galaxy A3 2015 --> S Galaxy S6 --> Galaxy S7 Edge
 #837263  autor: patrix-83
 29 lis 2015, 11:50
Karlos

Napisałem Ci PW w sprawie tej oferty którą Ty kiedyś ugrałeś tj. za 19,99zł - odpisz na wiadomość.
 #837274  autor: Karlos20
 29 lis 2015, 13:04
Dzięki za wiadomość Patrix-83 :)

TomiURS: S6 się opłaci również za WiFi Calling, a ten telefon jest pierwszy, który obsłuży tą opcję.
Zastanów się też nad LG G4 - ma wymienialną baterię, rozbudowanie pamięci kartami SD, dobry aparat itd itd. Ma podobne mocne parametry co S6 i najważniejsze jest tańszy!

LG G4 - w abo za 99,99 kosztuje 599 zł, za 119,99 cena spada do 219 zł. Umowa 2-letnia, wszystko bez limitu + 10 GB z lejkiem 1 mbit/s.
Przy 36m jest oczywiście taniej, np.
229 zł przy opcji 89,99 lub za złotówkę w opcji 99,99.
Zapytaj konsultanta Utrzymania Klienta pod *500 czy coś więcej mógłbyś ugrać. Powodzenia!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #837276  autor: Robertdg
 29 lis 2015, 13:14
TomiURS pisze:Zbliża mi się koniec umowy w Play, dokładnie 28.02.2016. Teraz mam abo 129.99 bo spłacam Note'a 2 LTE. Wszystko nielimitowane i 2 GB neta. Generalnie z telefonu jestem bardzo zadowolony - jednak chciałbym zmienić na coś mniejszego.
Interesują mnie Samsungi Galaxy S5 albo Galaxy S6.

W tej chwili w Play dostępny jest tylko S5 Neo, który jak wiadomo - jest słabszy od zwykłej S5.
Czy warto jeszcze inwestować w S5 - podoba mi się wymienialna bateria i przede wszystkim rzecz, która bola mnie w S6 - brak soltu na karty pamięci.
S6 wypada lepiej wydajnościowo - jednak trochę skołowały mnie testy - czytałem na forum o bardzo słabym czasie pracy na baterii, o wspomnianym już braku slotu kart pamięci, a wczoraj ogładałem jeszcze na YT jakiś test, bodajże z tabletowo po 4 miesiącach użytkowania gdzie pokazane było jak masakrycznie zwolnił telefon po zapełnieniu pamięci.

Z czego korzystam w tel. i na czym mi zależy:

- dobre zdjęcia
- e-mail - synchronizacja 5 kont pocztowych (korzystam też ze skrzynek służbowych)
- oglądanie filmów i TV przez Horizon Go.
- przeglądanie internetu w przeglądarkach i przez tapatalk
- dobra jakość rozmów
- yanosik i automapa

Wczoraj konsultant Play zaproponował mi taki warianty.

Przedłużenie umowy bez tel. - 49,99 zł za abo - wszystko bez limitu
Z tel. - 3 lata umowy i S6 za 219 zł przy abo 99,99 zł
Z tel. - 3 lata umowy i S6 za 1 zł przyu abo 109,99 zł

Warto brać S6, jest to ąz tak duży skok jakościowy w stosunku do S5 ?
LG G4 i Note 4 są porównywalne rozmiarami do mojego obecnego tel., a tak jak pisałem na wstępie - wolałbym coś mniejszego.
Od paru dni dzwonią do mnie dzień w dzień i wciskają 49.99 mówiąc ze taniej nie będzie. Najchętniej wziął bym jak najtańszą umowę bez tel. A tel. kupić w wolnej sprzedaży.
Co jestem w stanie ugrać i który z tel. Jak cos kupować?
Jak chcesz mieć porządny telefon, to rozważ zakup telefonu z system Windows Phone, ten system cały czas chodzi płynnie nie zależnie od pamięci ani innych czynników, teraz wchodzi Lumia 950 lub 950XL, podejrzewam że o wiele lepsze słuchawki od tych Samsungów.
 #837281  autor: bora1410
 29 lis 2015, 13:38
@Robertdg z tym windows phonem to chyba trochę Cię emocję poniosły. Ale wracając do tematu.
Koleżanka ma 3 numery w Play. Dwa z nich kończą się na koniec listopada, trzeci koniec umowy to marzec. Trzeba na szybko załatwić przedłużenie chociaż na dwa pierwsze. Wiem, że trzeba wysłać wypowiedzenie na maila. Co potrzeba.
1 Numer:
Potrzeba bezpłatne minuty i smsy, bez internetu, bez telefonu.
2 Numer:
Potrzeba darmowe w Play plus dodatkowo trochę minut do innych. Smsów i neta nie potrzeba. Umowa bez telefonu.

W obu wypadkach chodzi o umowy bez telefonu, możliwie jak najkrótsza umowa. Co w tym wypadku się da zrobić, oczywiście wysyłając najpierw wypowiedzenie.
 #837282  autor: Karlos20
 29 lis 2015, 13:45
Wypowiedzenie najskuteczniej złożyć w najbliższym punkcie sprzedaży Play. Ich mail kontaktowy nie jest używany.
Oferta dla pierwszego numeru: 19,99 na 6 miesięcy, no limit minut kom i stacj. + SMS/MMS + 250 MB.
W drugiej opcji lepsza by była oferta na kartę albo i również abo za 19,99. Oferty na abo w Play mają wbudowane no-limity do każdej sieci + paczkę na internet, nie trzeba z tego korzystać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 430 z 692
  • 1
  • 428
  • 429
  • 430
  • 431
  • 432
  • 692
  • 1
  • 428
  • 429
  • 430
  • 431
  • 432
  • 692