DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #837066  autor: waskinavon
 27 lis 2015, 17:55
Witam
Kupiłem tani telefon w TESCO - NAVON BT50. Problem z nim wykryłem gdy chciałem zadzwonić ze stacjonarnego mojej babci na ten telefon. Moja babcia ma zastrzeżony numer. Sprawdzałam też dzwoniąc z innego telefonu komórkowego zastrzegając numer na niego i za każdym razem mówi że „abonent jest zajęty, spróbuj później” Wina leży na pewno po stronie telefonu, bo gdy przekładam kartę SIM do innego aparatu, to da się na niego zadzwonić ze zastrzeżonego. Może ten telefon ma funkcje ignorowania połączeń z numerami zastrzeżonymi ??? Jak może się taka funkcja po angielsku nazywać bo ten telefon nie ma w pełni przetłumaczonego menu. Proszę o rade jak to naprawić
 #837070  autor: Darek_64
 27 lis 2015, 18:06
Taka mała uwaga,wywaliłeś kasę w błoto i lepiej było kupić coś normalnego od normalnego producenta od takich wynalazków.Niestety ale za własne błędy i za oszczędzenie kasy trzeba płacić,myśle że drugi raz takiego klamota z tesko nie kupisz
 #837094  autor: Niezgodna7
 27 lis 2015, 21:31
poszukaj w ,,setup".
poszukaj w ,,security".
oraz w ,,call settings"
Szukaj identyfikacji numeru, może tam będzie?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis