DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #825503  autor: ManiacGSM
 27 wrz 2015, 12:21
Witam od 3 dni jestem (szczęśliwym?) użytkownikiem Huawei y5 (Y560-L01) Po każdym naciśnieciu przycisku power ''latają'' inne tapety na zablokowanym ekranie. Czy da się to jakoś pozbyć -w sensie wyłączyć? telefon pochodzi od operatora (mojego ukochanego z resztą) :wink: Orange. Trochę te zmiany tapetek mnie irytują. Świeżo po zakupie dzień czy półtorej same znikły ,ale dziś rano musiałem załączyć ustawienia fabryczne (telefon stracił zasięg i nie chciał czytać mojej karty sim) ,żeby było zabawniej włożyłem do tego telefonu inną kartę micro sim z orange i działała normalnie-a zaś tą której nie chciał czytać sprawdzałem z moją nokią i htc i tam ją czytało bez problemu) i zaś za każdym razem gdy chcę sprawdzić godzinę znów co rusz na zablokowanym ekranie inny obrazek. Wiem ,że trochę zagmatwane ale może ktoś mi to wytłumaczy.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #825507  autor: ManiacGSM
 27 wrz 2015, 12:41
tak ma nakładkę w wersji 3.1 lite i teraz po jakimś czasie gdy wchodziłem na neta wyskoczyło że znalazł aktualizację-czego nie zamierzam robić.Chcę się trochę nacieszyć tym telefonem. Pragnę dodać ,że próbowałem szukać w ustawieniach ekranu-wyświetlacza i na razie tego nie ogarniam.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #825604  autor: ManiacGSM
 28 wrz 2015, 10:08
Akurat mam teraz trochę latania ale obiecuję dziś wieczorem lub jutro wrzucę link z fotkami-mojego autorstwa.
Osobiście aparat wydaję mi się trochę taki średni na jeża-ale na razie robiłem tylko fotki na allegro na potrzeby aukcji. (robione w złym świetle i ''na szybko'') oraz robiłem słit focie mojej brzydkiej mordy :lol: Telefon kupiłem głównie dla tego bo potrzebowałem kamerki z przodu oraz ''4G'' a także przeprosiłem się z androidem (stety-lub niestety) bo tylko android ma więcej aplikacji (w stosunku do WP którego używałem) w sklepie które na chwilę obecną potrzebuję.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #825868  autor: ManiacGSM
 29 wrz 2015, 19:22
Mam go niecały tydzień, więc na razie nie chciałbym zbytnio wychwalać. Nie jest zły ale też proszę się po takim produkcie nie spodziewać zbyt wiele. Aparat w pomieszczeniach i w ciemnościach robi średnie fotki -moim zdaniem, ale nie miałem zbytnio czasu na obszerne sprawdzenie tego stanu. (sprawy prywatno-zawodowe) Android w wersji 5.1.1 Myślę ,że jak będę miał go już z dobry miesiąc to pokuszę się o recenzję. Nigdy nie miałem ekranu 4,5 cala więc telefon wydaje mi się trochę duży. W przedniej kieszeni jeansów mieści się na styk. Ekran łatwo odbija tłuste paluchy. Tylna klapka przy samym dole trochę trzeszczy. GPS-u jeszcze nie testowałem ,co do H+ i LTE łapie szybko i bez problemu.
(oczywiście mam na myśli swoją miejscowość) w różnych regionach polski może być różnie. Model zakupiłem od operatora sieci Orange. Ale już niektóre pojedyncze sztuki można znaleźć na olx i allegro w cenach około 350-380. Ogólnie nie narzekam i nie nastawiałem się że sprzęt jakościowo będzie jak huawei P8,iP 6, czy galaxy s5, lub s6. Po prostu mam to co chciałem i nie narzekam. Cały czas w użytku z moim numerem głównym.

Jakbyś miał jeszcze odnośnie pytania co do tego telefonu to wal śmiało.


kardeusz- Przepraszam za te fotki-a raczej ich brak ,ale na prawdę mam od dwóch dni mały zapi3prz w życiu prywatnym obiecuję do piątku tego tygodnia napstrykać w różnych plenerach i przy różnym świetle. Wrzucę link na forum.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #828296  autor: suletka
 11 paź 2015, 13:14
Witam. Od kilku dni jestem posiadaczką telefonu Huawei Y5. Mam pytanie, jak zapisać zdjęcie, obraz lub grafikę bezpośrednio ze strony internetowej na telefon ? Do tej pory miałam telefon Sony też z androidem i tam wystarczyło przytrzymać palcem na wybranym obrazie i pokazywał się komunikat - czy zapisać zdjęcie ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam
 #828332  autor: ManiacGSM
 11 paź 2015, 17:11
A jakiej przeglądarki używasz? u mnie na tej firmowej działa bez problemu , i na operze również. Dociskam palcem i za chwilę wyświetla się kilka opcji.-w tym również kopiuj.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #837083  autor: marciu2014
 27 lis 2015, 19:33
pobrałem niedawno apkę whaff rewards i gdy wchodzę na nią pokazuje się: due to the changes made in terms & policies of google play store, all users using Android devices of version 5.1.1 and above need to active apps with usage acces, from the settings of your device before running whaff. z mojego angielskiego skumałem że chodzi o ustawienia i aplikacje z dostępem do użytkowania, tyle że mam ten telefon od 3 dni i nie wiem jak ustawić dostęp do użytkowania. Proszę o pomoc