DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #836660  autor: Brainos
 25 lis 2015, 15:11
Hej forumowicze :)


Obecnie przygotowuje się do zakupu smartona w kwocie 1.500 zł, zależy mi na wysokiej wydajności, najnowszym Androidzie oraz przyszłościowym telefonie. Głównie zastosowania to praca i rozrywka więc bateria też by się przydała :)


Od dawna dawna polowałem na model OnePlus One, jest bardzo atrakcyjną propozycją pomimo upływu czasu. Niedawno pojawił się w ofercie sklepu Sferis, więc problem gwarancji mamy rozwiązany. Kontaktowałem się już z sklepem w tej sprawie produktu jest z oficjalnej dystrybucji oraz posiada polską gwarancje co jest dla mnie naprawdę dużym plusem.

Powiedźcie mi proszę czy znajdę coś wydajniejszego od tego modelu:
www.sferis.pl/p/377038-smartfon-oneplus ... 22601.html
 #836666  autor: Eragon
 25 lis 2015, 15:27
W tym rozmiarze ciężko znaleźć coś lepszego.
Jednak, jeśli zejdziesz do 5", to nieco lepszą propozycją wydaje się Xiaomi Mi4C.
Tak czy siak, obydwa wybory są BDB. Oczywiście na OPO postaw CM.

:smt006
 #836693  autor: ultraZo
 25 lis 2015, 17:18
W X-KOM na promocji jest jeszcze LG G Flex 2 za 1499zl. Sam kupilem 2 dni temu i jestem mega zadowolony. Ekran mega, nie wiedzialem, ze ten P-OLED tak extra sie prezentuje. Co do wydajnosci, jest swietnie. Nie znalazlem nic lepszego w tej cenie.
 #836815  autor: Brainos
 26 lis 2015, 10:28
ultraZo pisze:W X-KOM na promocji jest jeszcze LG G Flex 2 za 1499zl.

Naprawdę chcesz mi polecić tak słaby model w tym przedziale cenowym? Jak można porównać OnePlus One do LG G Flex 2 ? Całkowicie inna półka jak dla mnie. Brak CM już jest tutaj dużym plusem, wydajność, której LG Flex nigdy nie osiągnie.


Dziękuję wszystkim za pomoc i szczere wypowiedzi bo widzę, że na siłę tutaj tworzy się PR sklepów internetowych.

OnePlus One jednak jest dalej moim faworytem :)

Eragon mam jeszcze pytanie odnośnie Meizu MX5 ponieważ też znalazłem w ofercie Sferis, lekka dopłata a telefon przepiękny, MediaTek daje radę.

www.sferis.pl/p/374525-smartfon-meizu-mx5-meizumx5.html

Dlatego mój główny dylemat to OnePlus One lub Meizu MX5. Pomoże ktoś wybrać model ? (Tylko i wyłacznie prawdziwi użytkownicy forum - nie żadne sklepy na siłę tworzące PR.
 #836835  autor: czamarek
 26 lis 2015, 12:08
Ja bym ci zamiast 1+1 polecił Lenovo Zuk Z1, też cyanogen OS (oficjalny, 1+1 już bez wsparcia CM) duża bateria 4100mah, solidna budowa, skaner linii papilarnych i USB-C 3.0

A jak interesują cię opinie użytkowników Meizu, to tu masz największą w Polsce społeczność http://telchina.pl/dyskusje-o-telefonac ... -f178.html
 #836843  autor: Brainos
 26 lis 2015, 13:08
Vonski bardzo trafna uwaga.

Jeżeli chodzi o rozwój CM w OnePlus One nie ma się co martwić, OnePlus bardzo dba o swoich klientów :) Dlatego tak mocno jestem przekonany do tego urządzenia.

czamarek dziękuję za link zaraz poczytam wszystko na temat tego urządzenia.
 #836883  autor: penguino
 26 lis 2015, 16:18
Brainos pisze:Brak CM już jest tutaj dużym plusem, wydajność, której LG Flex nigdy nie osiągnie.
G Flex ma wydajność do której OPO mało kiedy jest się w stanie zbliżyć, szczególnie jeśli chodzi o układ graficzny. Żeby nie było One to też bardzo dobry telefon. OnePlus nie ma oficjalnej dystrybucji w Polsce ani w żadnym innym kraju, Sferis kupuje od nich telefony, zapewnia serwis i sprzedaje z marżą.
 #836902  autor: ultraZo
 26 lis 2015, 18:06
Brainos pisze:
ultraZo pisze:W X-KOM na promocji jest jeszcze LG G Flex 2 za 1499zl.

Naprawdę chcesz mi polecić tak słaby model w tym przedziale cenowym? Jak można porównać OnePlus One do LG G Flex 2 ? Całkowicie inna półka jak dla mnie. Brak CM już jest tutaj dużym plusem, wydajność, której LG Flex nigdy nie osiągnie.


Dziękuję wszystkim za pomoc i szczere wypowiedzi bo widzę, że na siłę tutaj tworzy się PR sklepów internetowych.

OnePlus One jednak jest dalej moim faworytem :)

Eragon mam jeszcze pytanie odnośnie Meizu MX5 ponieważ też znalazłem w ofercie Sferis, lekka dopłata a telefon przepiękny, MediaTek daje radę.

www.sferis.pl/p/374525-smartfon-meizu-mx5-meizumx5.html

Dlatego mój główny dylemat to OnePlus One lub Meizu MX5. Pomoże ktoś wybrać model ? (Tylko i wyłacznie prawdziwi użytkownicy forum - nie żadne sklepy na siłę tworzące PR.
Tak slaby model, haha. Nic lepszego do tej kwoty nie ma, ale dalej cos gadaj. A tego OPO to wciąga nosem. I prockiem i grafika. Cos jeszcze?