DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #836511  autor: Dinozaur41
 24 lis 2015, 16:54
Witam serdecznie,

jestem atechniczny a potrzebuje telefon na 2 karty.
Myslalem o smartphonie Huawei P8 ale boje sie ze nawet jesli tylko dzwonie 2-4 razy dziennie po kilka minut i pisze 3 smsy to wytrzyma mi dzien czy dwa. Moze sie myle?
Wiec pomyslalem ze skoro nowe w ofercie sa slabej jakości to kupie jakis uzywany roczny czy dwuletni, wymienie baterie i bedzie hulal.
Nie jestem za smartfonami ze wzgledu na koniecznosc czestego ladowania baterii. Czy znajde jakis nowy lub uzywany na przyciski, ktory bede ladowal co 5 dni czy tydzien. Bardzo malo korzystam z telefonu (do 10 minut dziennie).

Proszę o pomoc. Budzet to do tysiaca za nowy lub 300-400 za uzywany.

Dziekuje i pozdrawiam serdecznie,

Zbyszek
 #836537  autor: Niezgodna7
 24 lis 2015, 19:31
z internetu nie chcesz korzystać???
opis kilku minut i kilku esów - to i smartfon wytrzyma 5 dni (nie za dużo cali).
ps.
smsy i rozmowy z sim1, a sim2 czuwanie?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836560  autor: Dinozaur41
 24 lis 2015, 21:51
Tak chwile pomyslalem i dobrze aby telefon mial aparat i internet bo czasami sie moze przydac.
Wolalbym zeby byl stabilny i moze metalowy.
Abonament biore na firme braci wiec i aparat uzywany wezme na fakture podobnie.
nie wiem jednak ktore stabilne uzywane maja dobra baterie.
 #836561  autor: Dinozaur41
 24 lis 2015, 21:58
A tak swoja droga ten huaweip8 - czy wierzycie ze nie korzystajac z netu tylko srednio dziennie 7 minut rozmow i 7 smsow - czy jest szansa ze bateria wystarczy na 5 czy 7 dni? Wierzycie w to?
 #836576  autor: Niezgodna7
 24 lis 2015, 23:00
Zbyszku. Smartfon sam z siebie nie zasysa energii, krótkie czasy pracy spowodowane są sporym użytkowaniem smarta do wszystkiehmgo.
Kupisz coś z baterią 2ooo mAh, ale nie chinola - do 1ooo zł spokojnie, a nawet taniej - i będzie ok.
Jedyną zagadką jest.... system.
Widows? Android?
:-?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836615  autor: Dinozaur41
 25 lis 2015, 10:25
Slucjacie boje się smartfona. Chyba wolalbym jakiś 1-2-3 letni masywny, stabilny, emtalowy na przyciski. Tylko jak go znaleźć?
Chciałbym go kupic na fakturę żeby poszedł w koszty u braci.
 #836618  autor: Niezgodna7
 25 lis 2015, 10:32
w jakim sensie się boisz..? że kasę z konta Ci wyssie?
za duży?
za delikatny?
że ,,macać" go trzeba?
ps.
skoro nie-smart, to dla Twoich celów coś się znajdzie, może nie metalowy, z małą baterią, ale wytrzyma te 5 dni.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #836631  autor: Dinozaur41
 25 lis 2015, 11:46
Calm7 pisze:w jakim sensie się boisz..? że kasę z konta Ci wyssie?
za duży?
za delikatny?
że ,,macać" go trzeba?
ps.
skoro nie-smart, to dla Twoich celów coś się znajdzie, może nie metalowy, z małą baterią, ale wytrzyma te 5 dni.
Boje się ze bateria smartphone nie wytrzyma 5 czy 7 dni.

To jakie typy używanych możesz zaproponować?

Ja nie jestem gadzeciarzem i nie musze mieć smartphone. Nawet chyba wole tradycyjny klasyczny, może być używany abo kupic na firme to nie wydam z własnej kieszeni.
 #836691  autor: Xavi
 25 lis 2015, 17:16
Ja też się boje dlatego pozbywam się Galaxy S6.
Proponuje za trochę ponad 400 stówy nowy Philips Xenium E 560, bateria 2 miesiące!