DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 62 z 69
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 69
 #827637  autor: Darius76
 07 paź 2015, 16:51
zielony71 pisze:Wydaje mi się, że teraz jest okazyjna oferta dla rozważających zmianę operatora dla kilku kart sim.
Za 67 zł miesięcznie można mieć 3 karty sim z nielimitowanymi rozmowami na komórki 10 GB intrnetu i Samsungiem A5 za 99 zł. Do tego, do czasu przeniesienia numeru, można nie płacić abonamentu (max 4 miesiące) a czas kontraktu biegnie.

Możesz podać link bo szukam tej oferty i nie widzę?
 #827759  autor: Robak85
 07 paź 2015, 22:53
Witam.

Z tych szalonych dni jakiś telefonik jest warty uwagi? Pytam, bo aż tak bardzo nie znam się na telefonach.

Zielony mam pytanko. Jak sądzisz, czy jest jeszcze szansa by do końca roku pojawił się Sony Z3 lub Z3 Compact w szalonych dniach?
 #827793  autor: zielony71
 08 paź 2015, 06:51
Panowie i Panie, w sprawach dostępnych kodów zapraszam na priv ponieważ jak się o kodach zaczyna robić głośno to później znikają na długie tygodnie;-)

Właśnie do sklepu Orange trafiła Z5 Compact dlatego sądzę, że dobre ceny na Z3 C muszą się wkrótce pojawić. Ale gwarancji oczywiście dać nie mogę.
 #827942  autor: badyl1
 08 paź 2015, 20:38
Jakie obecnie mozna otrzymac rabaty do abo w Orange?
Przykładowo chcąc mieć abo za 89,99 ile ostatecznie można "zjechać" zgadzając się
na e-fakture, zgode marketingową itd.
 #828113  autor: mzeromski
 10 paź 2015, 07:38
Witajcie, mam pytanko
ma ktoś obecnie do użyczenia kod -30% , albo na 6 miesięcy free Abonamentu przy przeniesieniu numeru ?
ważne jest dla mnie żeby to zrobić w czasie tej promocji co jest teraz do 13 października..
 #828188  autor: zielony71
 10 paź 2015, 19:03
Robak85 pisze:...

Zielony mam pytanko. Jak sądzisz, czy jest jeszcze szansa by do końca roku pojawił się Sony Z3 lub Z3 Compact w szalonych dniach?
Właśnie jakiś szczęśliwiec kupił Z3 za 1 zł w planie za 89 zł.
Wniosek - trzeba pilnować :mrgreen:
 #828201  autor: zielony71
 10 paź 2015, 20:15
Nie, nie ja, widzę tylko że jest w chwilowo niedostępnych a wcześniej go tam nie było. To znaczy, że przez chwilę był w sklepie i się wyprzedał.
 #828289  autor: Leo
 11 paź 2015, 12:39
Przed chwilą była reklama w TV Sony Z5 Compact (wersja Bond) i przeniesienia numeru do Orange z informacją o 6 miesiącach gratis. Jakaś nowa promocja czy rabat tylko na numer tymczasowy ?
 #828292  autor: zielony71
 11 paź 2015, 12:50
Całkiem możliwe, że zamierzają oficjalnie przywrócić promocję z 6 miesiącami dla przenoszących numer po zakonczeniu szalonych dni. Tylko reklemę puścili ciut za szybko;-)
 #828299  autor: Leo
 11 paź 2015, 13:20
A może się przesłyszałem i mowa był w reklamie "do 6 miesięcy gratis" i wtedy wszystko po staremu - tylko numer tymczasowy.

Przy okazji apel do Orange o zmianę regulaminu "Przenoszę numer do Orange" bo ten który jest chyba ostatni (nie znalazłem innego) i obowiązujący od 31 lipca 2015 r. jest już częściowo nieaktualny. Mowa w nim tylko i wyłącznie o planach Smart Planach II i Hallo II a brak odesłania do planów Smart Plan LTE. Bonusy też nieaktualne 20 % minut gratis i numer za darmo gratis. Regulaminy nie nadążają za zmianą taryf. :lol:


Regulamin promocji „Przenoszę Numer do Orange”
...
3. Promocja dostępna jest dla Konsumentów, którzy zawierają z Orange umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas oznaczony (dalej „Umowa”), w związku z przeniesieniem numeru przydzielonego przez innego operatora, w jednej z następujących ofert: Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Mix II, Smart Plan Multi Max lub Super Smart Plan.
 #828713  autor: hryniew
 13 paź 2015, 23:00
Pamiętam, że ktoś pisał tu na forum, o możliwości rozliczania abo prywatnego na działalności gospodarczej. Czy udało się komuś uzyskać wpis NIPu na fakturze z Orange? Dziś podpisywałem w salonie umowę i pomimo tego, że podczas zamawiania usługi przez sklep internetowy podałem NIP to na umowie go nie mam. Składać jakąś reklamację?
 #828716  autor: klimasz
 13 paź 2015, 23:04
hryniew pisze:Pamiętam, że ktoś pisał tu na forum, o możliwości rozliczania abo prywatnego na działalności gospodarczej. Czy udało się komuś uzyskać wpis NIPu na fakturze z Orange? Dziś podpisywałem w salonie umowę i pomimo tego, że podczas zamawiania usługi przez sklep internetowy podałem NIP to na umowie go nie mam. Składać jakąś reklamację?
Jeżeli wyślesz oświadczenie do BOK, że telefon ma być zarejestrowany na działalność wraz z podaniem danych działalności, faktury powinny zacząć przychodzić z NIP. Zanim to robisz będzie widniało imię i nazwisko - zobacz sobie w Orange Online.

To, że podajesz dane działalności, a wszystko przychodzi na osobę fizyczną, jakby nie prowadziła działalności to standard w Orange :]
 #829214  autor: mzeromski
 16 paź 2015, 11:07
siemanko. miał ktoś z Was może taką sytuację żeby na decyzję o przeniesieniu do orange numeru na abo czekać aż 5 dni ? ja czekam od poniedziałku i nadal nie wiem czy przejdzie... poprzedni numer przenosiłem to zajęło im nie całe 48h..
  • Strona 62 z 69
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 69
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 69