DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 18
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
 #828111  autor: Blank
 10 paź 2015, 03:32
Ten regulamin zostanie odwołany z dniem 21.10.2015, a konkretnie:
- nie obowiązuje dla pakietów jednorazowych uruchomionych w dniu 25.09 lub później
- nie obowiązuje dla pakietów cyklicznych aktywowanych w dniu 25.09, lub później
- obowiązuje dla pakietów cyklicznych aktywowanych przed dniem 25.09, przy czym:
a. pakiety odnawiać będą się według starych zasad do dnia 21.10.2015
b. pakiety cykliczne zostaną wyłączone z końcem cyklu, jeśli data odnowienia przypada po 21.10.2015

Nowy regulamin pakietów internetowych

A zatem, w teorii, można uruchomić pakiet internetowy w Orange Free na kartę - według regulaminu jest to możliwe. Jak jest w praktyce? Trzeba to samodzielnie sprawdzić. W razie czego, regulamin jest po stronie data17.
PS. Daj znać, jeśli będziesz uruchomić, czy ci się udało :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #828795  autor: Cage
 14 paź 2015, 14:31
Ktoś z was może potwierdzić, czy bonus w postaci transferu danych na internet jest ważny rok czasu, np. po wysłaniu SMS o treści START na 8002, czy tylko obecnie bonus jest ważny tyle ile podali w tabeli np. za 50 zł 15 GB ważne 3 miesiące :?:
Ja mam zapasową starą kartę SIM z Orange i mam obecnie bonus tak długo ważny jak ważność połączeń wychodzących.

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #828911  autor: data17
 14 paź 2015, 21:32
Potwierdzam dwie rzeczy.
Pakiet 2GB i smsy bez limitu do wszystkich za 15zł dziala w orange free na karte.
Bonusowe GB po doładowaniu są ważne rok czasu.
Jak dla mnie super, chociaż wiadomo jescze lepiej jakby był w ofnk pakiet sms no limit za 10zł, ale nie dziala.
 #828940  autor: zorian
 15 paź 2015, 00:30
Pomóżcie, bo się pogubiłem :-(

Przy doładowaniu OFnK za 100PLN ile dostanę Bonusowych danych?
Będzie to tylko 36GB z promocji ”Internet za darmo”, czy może owe 36GB + 6GB z promocji "Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę".(?)
A przy doładowaniu online ile tego Bonusu wpadnie; czy to po tej nowej promocji jest bez znaczenia jakim sposobem doładuję?
 #833074  autor: lero
 03 lis 2015, 21:26
zorian pisze:Pomóżcie, bo się pogubiłem :-(

Przy doładowaniu OFnK za 100PLN ile dostanę Bonusowych danych?
Będzie to tylko 36GB z promocji ”Internet za darmo”, czy może owe 36GB + 6GB z promocji "Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę".(?)
A przy doładowaniu online ile tego Bonusu wpadnie; czy to po tej nowej promocji jest bez znaczenia jakim sposobem doładuję?
Zgodnie z regulaminami promocje nie wykluczają się wzajemnie tyle że 6 GB dostaniesz zawsze, a te dodatkowe 30GB tylko jeśli doładujesz w sposób określony w punkcie 2 regulaminu promocji ”Internet za darmo” tj.:
2) Warunkiem skorzystania z Promocji jest doładowanie konta Abonenta dowolną kwotą
, za pomocą karty zdrapki lub wydruku z terminala z 14-cyfrowym kodem doładowującym
lub w dowolnym bankomacie umożliwiającym doładowanie konta.
tak więc po zwykłym doładowaniu online powinieneś zgodnie z powyższym dostać tylko 6GB...
...ale żeby nie było za łatwo to do końca roku obowiązuje jeszcze jedna promocja:

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 914778.pdf

zgodnie z regulaminem której za doładowanie online też należy się 30GB :)
 #833082  autor: zorian
 03 lis 2015, 21:58
lero pisze:... a te dodatkowe 30GB tylko jeśli doładujesz w sposób określony w punkcie 2 regulaminu promocji
lero pisze:... za doładowanie online też należy się 30G
A skąd wziąłeś te 30 GB? Ja wyraźnie widzę
w "Internet za darmo" (przy doładowaniu 14-cyfrowym kodem)
{i w "Bonus danych za doładowanie online w Orange Free na kartę" (przy doładowaniu online)}*:
4) W ramach Promocji, do każdego doładowania wykonanego zgodnie z pkt 1 i 2 niniejszego regulaminu, Abonentowi przyznane zostaną dodatkowe MB/GB za darmo (dalej:" Bonus") w ilości:
...
...
g) 36 GB za doładowanie nominałem 100 zł ważne 150 dni
Jeśli promocja „Bonus za doładowanie w Orange Free na kartę” nie została zakończona (a wszystko wskazuje na to, że nadal obowiązuje!),
to za doładowanie 14-cyfrowym kodem doładowującym (pkt 2 regulaminu "Internet za darmo")
{lub online (pkt 2 regulaminu "Bonus danych za doładowanie online w Orange Free na kartę")}* na kwotę 100 PLN
powinienem otrzymać 6+36GB Bonusu.

* EDIT
Właśnie przyuważyłem, że za doładowanie online bonus rzeczywiście wynosi 30GB przy doładowaniu 100PLN. I teraz dopiero sytuacja zaczyna komplikować się.
Za doładowanie online 30GB (+ ewentualnie 6GB)
Za doładowanie kodem 36GB (+ ewentualnie 6GB)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2015, 00:02 przez zorian, łącznie zmieniany 3 razy.
 #833090  autor: lero
 03 lis 2015, 22:31
A tak zgadza się. Powinno być 36GB. Coś się zakręciłem, natomiast czy bonusowe GB z obu promocji zsumują się czy nie tego Ci nie powiem. Teoretycznie powinny bo w regulaminach obu jest wyraźnie napisane, że:
Promocja łączy się z innymi ofertami i usługami promocyjnymi dostępnymi w ofercie Abonenta, chyba że warunki danej taryfy lub usługi stanowią inaczej
Jak doładujesz daj znać o efekcie bo sam jestem zainteresowany. Jeśli tak to warto jeszcze do końca roku pyknąć doładowanie póki obowiązują obie promocje.

W razie jakby się nie zsumowało to myślę, że zapis w reg odnośnie łączenie z innymi promocjami będzie podstawa do reklamacji.
 #833096  autor: zorian
 03 lis 2015, 22:48
No właśnie nie będę doładowywał OFnK :-) A to za sprawą przedłużonej do 31-12-2015 promocji 10GB/10PLN w Play. Moje dylematy trochę nie aktualne w związku z tym, ale z samej ciekawości drążę dalej temat... może komuś się przyda ;-)


W tym wątku divhashmorex twierdzi, że ma info o odwołaniu promocji z podstawowym bonusem w OFnK:
divhashmorex pisze:27 wrz 2015, o 18:20

... według moich informacji, podstawowa promocja, o której piszesz, została odwołana. Stąd nie 42 GB, lecz 36 GB
 #833138  autor: Przemix
 04 lis 2015, 08:29
Regulaminy są zagmatwane, dają pole do różnych interpretacji, i wg mnie za 100zl powinni dac 72Gb :p Ale napiszę Wam jak to jest w praktyce - za 100zl wpada 36GB bez względu na kanał doładowania.
 #834102  autor: maciekperla
 09 lis 2015, 11:04
Jak to jest na znanym portalu aukcyjnym, mianowicie sprzedają starter z 36GB za około 55zł, czyli dwa razy taniej niż normalnie. Jaki mają myk, tutaj kolega pisze, że za 100zł jest 72GB, więc "what the hall is this" ;)?
 #834125  autor: garfield-
 09 lis 2015, 12:47
maciekperla: 72 GB wynika z obowiązywania dwóch regulaminów i to raczej jest niedopatrzenie operatora, a te 36GB za 55PLN to ludziska nabijają zwyczajnie doładowywaniem za 100 PLN( taniej kupują też doładowanie ), później wykorzystują środki na SMS Premium -np: kody do gier lub innych serwisów, a taką kartę ze stanem prawie 0 PLN i nabitym transferem odsprzedają. Mam taką kartę i sprawdziłem jej historię.
 #834130  autor: zorian
 09 lis 2015, 13:14
garfield- pisze:72 GB wynika z obowiązywania dwóch regulaminów
A może przybliżysz Nam swoją interpretację owych regulaminów, ba ja jakoś nie mogę zajarzyć, jak Ci wyszło 72GB za doładowanie 100PLN.
 #834140  autor: garfield-
 09 lis 2015, 14:18
bonus za doładowanie + bonus za doładowanie online, w dniu w który to ogłaszali, nie wykluczały się. Wtedy tez miałem taką potrzebę, aby to studiować, widzę, że Przemix'owi też "tak wyszło" z interpretacji. Jeśli się mylimy proszę oświeć nas. Nie upieram się.
 #834154  autor: zorian
 09 lis 2015, 15:25
garfield- pisze:bonus za doładowanie
mówisz o podstawowym bonusie za doładowanie? regulamin_1
garfield- pisze:+bonus za doładowanie online
czyli dodatkowy bonus za doładowanie online regulamin_2a

Mi to i tak wychodzi 6 (regulamin_1) + 30 (regulamin_2a) przy doładowaniu za 100PLN w przypadku doładowania online.

Natomiast w przypadku doładowania zdrapką/wydrukiem 14-cyfrowym kodem:
podstawowy bonusza doładowanie regulamin_1 plus
dodatkowy bonus za doładowanie kodem regulamin_2b.
czyli razem wyjdzie 6 (regulamin_1) +36 (regulamin_2b) w przypadku doładowania 100PLN.

72GB by wyszło, gdy połączyć wszystkie 3 regulaminy, ale tak się nie da!

regulamin_1 dotyczy standardowego bonusu (zawsze dodawanego za doładowanie OFnK);
regulamin_2a dotyczy dodatkowego bonusu za doładowanie ONLINE;
regulamin_2b dotyczy dodatkowego bonusu za doładowanie KODEM;

Możliwe kombinacje to:
regulamin_1 + regulamin_2a (doładowanie online) (co daje 6+30)lub
regulamin_1 + regulamin_2b (doładowanie kodem) (co daje 6+36).

No chyba nie da się jednocześnie doładować online i kodem?(!)

garfield- pisze:w dniu w który to ogłaszali, nie wykluczały się.
No i nadal się nie wykluczają:
14) Promocja łączy się z innymi ofertami i usługami promocyjnymi dostępnymi w ofercie Abonenta, chyba że warunki danej taryfy lub usługi stanowią inaczej.
garfield- pisze:Nie upieram się.
Ja też się nie upieram, bo jak widać regulaminy stanowią tak, a Orange robi siak.
 #834212  autor: Leo
 09 lis 2015, 23:09
Promocja opisana w Regulamin_1 nie obowiązuje bodajże od 25 września 2015 i została odwołana z chwilą wprowadzenia nowych promocji. Zgodnie z regulaminem wszyscy, którzy wcześniej skorzystali z tej promocji mają jeszcze 3 miesiące na dalsze korzystanie. Tylko dokładnie nie wiadomo co to znaczy:

13. Promocja obowiązuje do odwołania, a Operator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zakończenia Promocji, Abonent, który skorzystał z Promocji jeszcze przed jej zakończeniem może kontynuować korzystanie z Promocji przez kolejne trzy miesiące od momentu poinformowania go SMS-em o zakończeniu świadczenia Promocji.


Mam dwie karty OFnK i na żadnej nie dostałem SMS-a o zakończeniu w/w promocji.

Dla doładowania zdrapką obowiązuje regulamin "Internet za darmo" z 25.09.2015 r. i tam jest bonus tylko z tej promocji to jest 36 GB. Z kolei przy doładowaniach online aktualnie jest bonus podstawowy 30 GB dla wszystkich rodzajów doładowań "online" i bonus dodatkowy 6 GB opisany w dwóch różnych regulaminach (osobno doładowanie przez banki i osobno portale Orange - "Facebook" i "doładowania"). Razem przez doładowanie "online" dostajemy również 36 GB.
Jeśli w/w punkt 13 regulaminu, już nie obowiązującej promocji daje możliwość dalszego korzystania z tej promocji jeszcze przez 3 miesiące (od SMS-a) to co najmniej do 25.12.2015 r. powinien być przyznawany jeszcze bonus z tej promocji to jest 6GB dla tych, którzy wcześniej skorzystali z tej promocji. A zatem słuszne jest, że bonus za 100 zł może wynosić 42 GB (36 GB nowa promocja i 6 GB kontynuowana) ale nie dla każdego użytkownika OFnK. Konsultant Orange zapytany na czacie o ten punkt regulaminu stwierdził, że dla niego 'korzystanie z Promocji" oznacza dalsze korzystanie z już zakupionych pakietów a nie doładowanie według starych zasad.
Dlatego mam wątpliwości o co chodzi. Poza tym różnica 6 GB przy bonusie 36 GB to niewiele i nie wiem czy warto o to walczyć.
 #834800  autor: lero
 13 lis 2015, 20:51
Leo pisze: Konsultant Orange zapytany na czacie o ten punkt regulaminu stwierdził, że dla niego 'korzystanie z Promocji" oznacza dalsze korzystanie z już zakupionych pakietów a nie doładowanie według starych zasad.
Znaczy co. Z bonusowego transferu można będzie korzystać jeszcze 3 miesiące po zakończeniu promocji? A potem? Przepadną? Nie dadzą się przedłużyć smsem czy co?
  • Strona 18 z 18
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18