DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #828100  autor: Adamos88
 09 paź 2015, 23:41
Witam serdecznie,

poszukuję ciekawej ofert gdzie można jak najwięcej "ugrać" po przejściu.
Obecnie numer jest zarejestrowany w orange i korzysta z jakieś taryfy POP. Chodzi o przejście na abonament, bez telefonu. Abonament z powodu wygody, osoba zainteresowana ma dość doładowań.

Czego szukam?
A no szukam, najlepiej. no limit na rozmowy i smsy + mały (100-200 MB spokojnie wystarczy) pakiet danych.
W orange pokazują "nawet do 6 mc 0 zł".....ale trochę mnie myli te "do 6 mc" i w końcu sam nie wiem ile tych miesięcy jest za 0 zł. No i 50 zł za aktywacje. Trochę słaba opcja, chociaż nie ukrywam, że Orange najlepiej bo większość rodziny osoby zainteresowanej jest z Orange.

Podsumowując. Szukam czegoś za 30 zł mc gdzie otrzymam ww. usługi w ramach abonamentu. Gdzie nie będzie trzeba zapłacić 50 zł za aktywację, ew. przy jakieś promocji typu 6 mc za 0 zł ta opłata wysokości 50 zł i tak będzie opłacalna.
Kilka miesięcy temu chciałem przejść np. do play i wrócić do orange bo tak się najbardziej opłacało. Jednak w chwili obecnej to chyba nie jest ekonomiczne wyjście.
 #828104  autor: poziom
 10 paź 2015, 00:17
Jak orange najlepiej to zostaje nju. Ofertę chyba znasz.

Najkorzystniejsza opcja to wzięcie dubla (główny i dodatkowy nr) za obydwa 48zł. No limit voice/sms/mms/5gb internetu (po 6 miesiącach już 10gb, po 24 15gb)
Nie korzystasz płacisz 9zł za jeden, korzystasz mniej płacisz wg. cennikowego 19gr min / 9gr sms/mms / 19gr mb.
 #828149  autor: Gregrin
 10 paź 2015, 12:43
Adamos88 pisze: Szukam czegoś za 30 zł mc gdzie otrzymam ww. usługi w ramach abonamentu.
Cos co biedzie działać podobnie, mianowicie virgin z samoodnawialnym pakietem za 29zl (nolimit all +5GB) a w banku zlecić doładowanie stale i zapominamy o wszystkim. Brak umowy, brak możliwości nabicia rachunku płatnymi połączeniami/smsami.
 #828157  autor: dreapheus
 10 paź 2015, 13:40
Migruj do Orange Free na karte. Doładowanie cykliczne i pakiet cykliczne 25 zl / mies bez limitu komórki i 6 gb neta. Raz ustawiasz i zapominasz o doładowaniach.
Podpisując umowe na 24 miesiące dostaniesz smartfona za 9zl. Sprzedając go oferta wychodzi 20 zl/ mies.
Przebija cenowo i virgin i nju w duecie. Brakuje tylko smsow ale mozna przez neta wysylać wiadomości.
 #828377  autor: Adamos88
 11 paź 2015, 23:20
Tylko przy obecnym orange jest problem np. z roamingiem. Roaming jest potrzebny 2-3 razy w roku a teraz jest taki problem, że nie chodzą SMSy mimo iż wszystko jest włączone. Tematem w 100% się nie zająłem bo to nie mój numer ale wydaje mnie się (chociaż mogę być w błędzie), że na abonament taki problemów nie będzie.
 #830934  autor: zielony71
 24 paź 2015, 04:49
pocket pisze:Wybrałabym T-mobile. Dla osób, które przenoszą do nich nr mają duże zniżki.
Ciekawe jakie? Wiem - nie naliczają 4 gr za sprawdzanie salda! :mrgreen:
W orange jest 6 miesięcy za 0 zł. Równo 6 miesięcy. Ta promocja "do 6 miesięcy" to jest inna promocja i dotyczy przenoszących numer od innego opeeatora.