DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
 #818654  autor: Ramirez
 22 sie 2015, 13:28
groove pisze:Podbijam pytanie od barjacek (2 posty wyżej).
Poza tym jaka jest ważność konta zanim wyłączą nr jeśli nie będę go w ogóle daładowywał?
Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie TM. Mam ustawioną taryfę frii.
Loteria. Mam w domu numer któremu wychodzące skończyły się w grudniu 2013 plus miesiąc na odbieranie i dalej działa. Napisałem nawet do BOK żeby z łaski swojej go wyłączyli. A ci na to że tak ale kiedy podam na kogo jest zarejestrowany, wszystkie dane, numery, PUki itd itp...
 #818661  autor: groove
 22 sie 2015, 13:38
OK, dzięki Panowie.
Czy ktoś może potwierdzić, że myk z włączeniem i wyłączeniem usługi RWK działa bądź nie działa w taryfie frii?
 #818662  autor: PiotrG-dz
 22 sie 2015, 13:49
U mnie np. było tak ,że mimo upływu ważności na wychodzące i braku środków na pobranie RWK ważność konta pozostała nadal na 12mies na wychodzące.Widać TM Frii jest jakiś błąd.
 #819169  autor: grzegorz1982
 25 sie 2015, 12:50
Mam konto ważne do lipca 2016 po doładowaniu konta, chce wyłączyć tą usługę aby nie zabierali mi 3zł co miesiąc, jak to zrobię to czy skróci mi sie ważność konta ? wiem ze do tej pory sumowały się doładowania konta, czy dalej to jest ?
 #819331  autor: maciekperla
 26 sie 2015, 10:36
Powiedźcie co to jest. Pakiet 3 w 1 T-Mobile:
1. Bez limitu w T-mobile,
2. Zawsze ważne konto,
3. 1 GB Internetu,
i to kosztuje 14,99 PLN. A oni mi odliczają dodatkowo co miesiąc 6zł i jeszcze 3zł. O co tu chodzi? Nie jest to wcale podpisane. Razem co miesiąc mi zabierają 23,99 PLN? Przejście do innej sieci już zaplanowane, więc bardziej to traktuje w ramach ciekawostki i mam już ich w ....
 #819935  autor: Przemix
 28 sie 2015, 21:33
zostanie ważność, tak jak Horacy pisze. Są 2 krótkie przejrzyste regulaminy do znalezienia w google, i ten od taryfy HOT ma wyraźny zapis że wyłączenie usługi nie skutkuje zmianą ważności.
 #826163  autor: mediolan
 01 paź 2015, 15:18
Czy z taryfy frii obecnie jest jakaś możliwości migracji ?

RWK to koszt 0 zł za aktywację ,ale potem co miesiąc jest 3 zł.. więc punkt w regulaminie o przedłużeniu RWK po każdej rozmowie to niezła ściema , bo zawsze koszt wyniesie 3 zł/ miesiąc
 #826623  autor: mediolan
 03 paź 2015, 13:14
odpowiedź z BOK T-mobile :
taką otrzymałem w zapytaniu

Witam

Dziękuję za korespondencję.

Uprzejmie informuję, że nie ma możliwości zmiany taryfy Frii na inna. Klienci, którzy posiadają starsze taryfy mają możliwość pozostania przy niej lub zmienić ją na taryfę Frii, natomiast w momencie dokonani zmiany na taryfę Frii nie mają możliwości powrotu do poprzedniej taryfy. Jeżeli Pana numer został zakupiony z taryfą Frii to nie ma możliwości zmiany taryfy.
 #827997  autor: Rosolak
 09 paź 2015, 12:40
Wycofują się ze słynnych 4 gorszy, więc może usuną haracz za RWK.;) Trzymam kciuki za rozsądek :!:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #834872  autor: wasylek
 14 lis 2015, 14:16
colin23 pisze:Podłączam się do pytania. Czy w tej chwili mając taryfę Frii można jakoś inaczej aktywować ważnośc konta na dłużej niż zwykłe doładowanie a nie pakując się w 3zł miesięcznie?
Chętnie się także dowiem, oraz za ile trzeba doładować aby blokada na smsy premium została odblokowana?
 #834906  autor: bolek2004
 14 lis 2015, 17:27
Co do blokady premium to info ze strony TM:
W przypadku Użytkowników systemu na kartę (prepaid) udostępnienie możliwości korzystania z usług o podwyższonej opłacie następuje po pierwszym doładowaniu konta kwotą minimum 5 zł.
Co do rwk we frii.
Po aktywacji rwk we frii za pierwszy miesiąc nie jest pobierana opłata.
W takim wypadku wystarczy aktywować rwk, jak się wydłuży o rok, to usługę deaktywujemy, a rwk pozostaje.
 #834907  autor: jarekt
 14 lis 2015, 17:51
bolek2004 pisze:wystarczy aktywować rwk, jak się wydłuży o rok, to usługę deaktywujemy, a rwk pozostaje
Tak jest w TakTak'u, we Frii ważność po wyłączeniu usługi skraca się do 14 dni...
...ale i na to jest sposób hehe (przydatny np. do tego aby we Frii ponownie skorzystać po 6 miesiącach z darmowych pakietów 6GB, 3GB i 1GB)
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10