DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 83 z 405
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 405
 #828039  autor: Maks SIM
 09 paź 2015, 16:52
Loko_Poko pisze:Moim zdaniem odpowiedz "Przepraszamy! Operator nie aktywował pakietu" nie wiąże się z terminem aktywacji vouchera{.....}
To jest tylko jedna z możliwych przyczyn takiego komunikatu, nie napisałem, że jedyna.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015, 17:19 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828042  autor: Maks SIM
 09 paź 2015, 17:04
Rebeliant pisze:Nie ma na to żadnej reguły, jak twierdzi kolega Maks. Ta taryfa jest niedorobiona, ale za to tania, a nawet darmowa. No ale nie ma nic całkiem za darmo, więc w zamian trzeba się troszkę natrudzić.
To jest reguła na to , żeby zachować ciągłość i bezproblemową aktywacje voucherów, jeżeli stosuje się ją systematycznie jak w zegarku od początku bez zakłóceń z terminami. Metoda aktywacji voucheraP24 dzień po kodzie SMS ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę: w razie przegapienia koduSMS z gazety mamy dodatkowy, zapasowy dzień na uratowanie pakietów. Sam przyznam, że kiedyś faktycznie musiałem dzwonić z prośbą o aktywacje { być może te problemy pojawiają się po wprowadzaniu poprawek w systemie i wszystkie reguły jakie próbujemy ogarnąć i sobie wytłumaczyć się sypią :( ] Tak jak pisze kolega Rebeliant trzeba się natrudzić, żeby te reguły jakoś wyłapać, systematycznie aktywować i sprawdzać. No chyba, że może lepiej nic nie robić i nie pisać o swoich obserwacjach i zachować wszystko dla siebie..... dla niektórych pewnie zawsze będzie nie dobrze :(
Niektórzy piszą w postach, że aktywują voucheryP24 dzień przed kodami SMS, albo w dniu kodów i nic dziwnego ze potem im znika voucher z P24 wtedy pakietów już nie odratujemy
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015, 22:21 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828051  autor: Rebeliant
 09 paź 2015, 18:19
Ja mam tak z sobotnim bonusem, nie potrzebuje kodu wbijam voucher, a następnego dnia następny voucher. Do wszystkich innych bonusów muszę mieć kod, a zaraz pod kodzie mogę wbić voucher i do wczoraj działało bez problemu. Myślę jednak, że to wina grzebania w systemie. Jutro się okaże czy wejdzie kod bez problemu. Myślę, że każdy powinien wypracować swój własny patent, bo co numer, to inaczej działa.:mrgreen:
 #828053  autor: limaK
 09 paź 2015, 18:49
bobiwr pisze:aktywuje dzień po dniu vouchery i nie potrzebuje kodów sms
Dokładnie wszyscy o tym zapomnieli, a mechanizm działa jak w w zegarku niezależnie od numeru, historii karty etc. Przy okazji jest to dowód na to, że realnie vouchery nie są sprzężone z kodami (poza pierwszą aktywacją, bo przecież standardowo w p24 voucherów nie ma) i pojawiają się automatycznie co tydzień, jeśli tylko poprzedni został wykorzystany. O inne wnioski się nie pokuszę, co bym nie został zlinczowany ;-)
 #828067  autor: bobiwr
 09 paź 2015, 20:13
Rebeliant pisze:Do wszystkich innych bonusów muszę mieć kod, a zaraz pod kodzie mogę wbić voucher i do wczoraj działało bez problemu.
Ja używałem jednego dnia kod a voucher następnego. Nigdy obie operacje jednego dnia. Kiedyś system mi odpowiedział po sms z kodem: "operator nie aktywował..." ale olałem to. Następnego dnia miałem voucher aktywny i ku mojemu zdziwieniu kolejnego dnia następny. Tak to odkryłem doładowanie bez kodów.
 #828072  autor: bobiwr
 09 paź 2015, 20:48
Wiadomo, że kody i vouchery to bardziej zabawa niż sposób na tanią telefonię. (Mówię jedynie w swoim imieniu.) Ale może są tacy co im wystarczy "pakiet darmowy". Jak będzie ich za dużo to ukrócą takie możliwości.
 #828077  autor: KR2615
 09 paź 2015, 21:38
Właśnie chyba dlatego nie ukrócą bo mało komu wystarczą same vouchery. Ja osobiście co jakiś czas muszę dokupić chociażby 100minut za 9zł i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony.
 #828079  autor: Maks SIM
 09 paź 2015, 22:00
limaK pisze:
bobiwr pisze:aktywuje dzień po dniu vouchery i nie potrzebuje kodów sms
{....} Przy okazji jest to dowód na to, że realnie vouchery nie są sprzężone z kodami (poza pierwszą aktywacją, bo przecież standardowo w p24 voucherów nie ma) i pojawiają się automatycznie co tydzień, jeśli tylko poprzedni został wykorzystany.
A co będzie jeżeli pewnego pięknego dnia, w dniu w którym tą metodą voucher po voucherze zobaczysz na P24 komunikat "Przepraszamy trwają prace konserwacyjne"? Aktywujesz tą metodą pakiet? Napiszesz reklamacje i jak myślisz co Ci odpiszą ?....
pewnie coś w stylu:
Kod: Zaznacz cały
Przepraszamy, ale nie stwierdziliśmy  u Pana bobwir aktywacji Kodów SMS w okresie ostatnich dwóch miesięcy.Zgodnie z regulaminem z vouchera można skorzystać po wysłaniu prawidłowego promocyjnego kodu SMS z gazety Fakt. W związku z powyższym uznajemy reklamacje za bezzasadną bez możliwości zwrotu MB na transmisje danych"
Kody SMS są sprzężone z voucherami skoro skorzystanie z vouchera np. 2 dni po kodzie SMS wydłuża ważność danego pakietu o te 2 dni.
Próbowałeś wpisać Kod SMS, po aktywacji vouchera? chyba nie :) Ja przerobiłem ten temat.
Po za tym jak aktywujesz tylko vouchery to system już Ci nie przyjmie Kodu SMS.
chcesz się przekonać? to spróbuj :P

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828081  autor: Maks SIM
 09 paź 2015, 22:15
kalebita pisze:Na dwóch numerach kody się aktywowały bez problemu. Przed aktywowaniem kodów mogłem aktywować vouchery, ale po aktywacji kodów przez telefon vouchery mam 0. Ciekawe czy się włączą. Do tej pory vouchery aktywowałem na drugi dzień po kodzie.
Dokładnie tak jak piszesz, w tym wypadku voucherP24 do aktywacji pojawia się następnego dnia.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828086  autor: kalebita
 09 paź 2015, 22:30
Maks SIM pisze:
kalebita pisze:Na dwóch numerach kody się aktywowały bez problemu. Przed aktywowaniem kodów mogłem aktywować vouchery, ale po aktywacji kodów przez telefon vouchery mam 0. Ciekawe czy się włączą. Do tej pory vouchery aktywowałem na drugi dzień po kodzie.
Dokładnie tak jak piszesz, w tym wypadku voucherP24 do aktywacji pojawia się następnego dnia.
Czyli dzisiaj powinny się wczorajsze vouchery aktywować a niestety przed chwilą sprawdzałem i wszystkie są na 0, na dwóch numerach. Pierwszy raz mam taką sytuację.
 #828091  autor: limaK
 09 paź 2015, 22:49
Maks SIM pisze:A co będzie jeżeli pewnego pięknego dnia, w dniu w którym tą metodą voucher po voucherze zobaczysz na P24 komunikat "Przepraszamy trwają prace konserwacyjne"? Aktywujesz tą metodą pakiet?
Przedłużę ważność darmowego pakietu pakietem płatnym. Fakt Mobile daje mi coś za darmo i mam jeszcze narzekać na prace konserwacyjne? Z resztą samo pozytywne rozpatrywanie reklamacji, które dotyczą konfliktów kod sms-voucher, są wyrazem dobrej woli operatora. FM każdego tygodnia daje oficjalnie po jednym pakiecie każdego typu i tego się trzymam, a zamiast błagać o pakiet w BOK mogę zawsze wykupić pakiet za 9 zł. Coś Fakt musi ze mnie mieć.
Maks SIM pisze:Kody SMS są sprzężone z voucherami skoro skorzystanie z vouchera np. 2 dni po kodzie SMS wydłuża ważność danego pakietu o te 2 dni.
To tak jakbyś napisał, że pakiet 10GB w Play, a dokładnie w RBM, ma coś wspólnego z pakietem 25MB za 3 zł. W Play to normalne, że kolejny pakiet przedłuża ważność poprzedniego, jeśli tylko oba wpadają na to samo subkonto. Chodzi o samą kwestię pojawiania się voucherów.
Maks SIM pisze:Po za tym jak aktywujesz tylko vouchery to system już Ci nie przyjmie Kodu SMS.
7 dnia po aktywacji vouchera też nie przyjmie? Zdaje się, że wg Twojej metody kod należy wysłać 6 dnia ;-) Następnego, czyli siódmego, pojawia się voucher, czyli zgodnie z tym co pisałem. Poza tym wydaje Ci się, że to ograniczenie voucher-kod sms jest przypadkowe?
 #828101  autor: Maks SIM
 09 paź 2015, 23:50
limaK pisze: 7 dnia po aktywacji vouchera też nie przyjmie? Zdaje się, że wg Twojej metody kod należy wysłać 6 dnia ;-) Następnego, czyli siódmego, pojawia się voucher, czyli zgodnie z tym co pisałem. Poza tym wydaje Ci się, że to ograniczenie voucher-kod sms jest przypadkowe?
Oczywiście nie rozumiesz i faktycznie "Ci Zdaje się"
Z tego co piszesz, to Kody SMS i vouchery nic nie mają ze sobą wspólnego. Jak tak myślisz to Twoja sprawa:)Są ze sobą sprzężone skoro pojawiają się z możliwością aktywacji dzień po kodzie SMS. Jedno jest pewne jeżeli nie wysłałbyś smsa z kodem to nigdy byś vouchera nie zobaczył. Nie napisałem nigdzie o 6 dniu, coś sobie widzę złośliwie dodajesz. Jak można wysłać SMSa z kodem 6 dnia od poprzedniego kodu SMS przed pojawieniem się kodu w Gazecie !!??.. nie będę się do takich postów odnosić - taka rozmowa do niczego nie prowadzi. jak dla mnie Koniec tematu voucherów
Ale w sumie dzięki takim zaczepnym postom jak Twój - temat na forum o Fakt Mobile ma 1-miejsce :)
I na koniec Twój wcześniejszy post limaK : http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p822515
Ostatnio zmieniony 10 paź 2015, 04:30 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 3 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828102  autor: Maks SIM
 10 paź 2015, 00:12
kalebita pisze: Czyli dzisiaj powinny się wczorajsze vouchery aktywować a niestety przed chwilą sprawdzałem i wszystkie są na 0, na dwóch numerach. Pierwszy raz mam taką sytuację.
Może, coś faktycznie robili w systemie.... Ja po wysłaniu wczorajszego (czwartkowego) kodu SMS, dopiero dzisiaj miałem możliwość aktywacji vouchera.
kalebita- Czy przed wysłaniem czwartkowego kodu SMS aktywowałeś voucher na Play24 może ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828106  autor: reboot
 10 paź 2015, 00:33
Loko_Poko pisze:Acha i potwierdzam, że aby pojawił się voucher, dzień wcześniej trzeba wysłać kod z gazety. Bez tego brak voucherów.
Nie zawsze kolego :)
Okazało się, że w środę wieczorem oprócz vouchera na smsy mam też voucher na minuty na jednym z numerów :)
W czwartek na innym numerze nie wszedł kod (ważność kończyła się dokładnie tego dnia), więc zadzwoniłem do FM i aktywowali mi zdalnie 10 minut.
Oczywiście na tym numerze, który miał voucher w środę minuty nie chciały wejść kodem sms "Przepraszamy! Operator nie aktywował pakietu".
I nagle wczoraj po południu na obu numerach pojawił się voucher na minuty.

Czemu zatem miałem voucher na minuty w środę? A potem w piątek, mimo niewysłania kodu sms?

WKS
 #828109  autor: Maks SIM
 10 paź 2015, 00:52
reboot pisze: {....}Oczywiście na tym numerze, który miał voucher w środę minuty nie chciały wejść kodem sms "Przepraszamy! Operator nie aktywował pakietu".
Jednym słowem cyrk na kółkach z tymi voucherami :lol:
Skoro aktywowałeś ten voucher w środę, to w czwartek kod SMS już nie wszedł.
I to jest właśnie dobitny przykład o czym pisałem, żeby najpierw Kod SMS aktywować,
a 1 dzień po voucher P24

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828115  autor: limaK
 10 paź 2015, 08:42
@Maks SIM - zwróć uwagę:
limaK pisze:7 dnia po aktywacji vouchera też nie przyjmie? Zdaje się, że wg Twojej metody kod należy wysłać 6 dnia ;-)
Maks SIM pisze:Jak można wysłać SMSa z kodem 6 dnia od poprzedniego kodu SMS przed pojawieniem się kodu w Gazecie !!??
;-)
A za odesłanie do mojego posta z września bardzo dziękuję - w jednym zdaniu jest nim opisany ten cały voucherowy mechanizm i potwierdza to, co piszę teraz :-) Pocieszające, że ktoś do starszych postów jednak wraca i zagląda. Każdy jednak niech interpretuje i rozumie po swojemu. EOT.
 #828123  autor: Loko_Poko
 10 paź 2015, 10:27
reboot pisze:
Loko_Poko pisze:Acha i potwierdzam, że aby pojawił się voucher, dzień wcześniej trzeba wysłać kod z gazety. Bez tego brak voucherów.
Nie zawsze kolego :)
Okazało się, że w środę wieczorem oprócz vouchera na smsy mam też voucher na minuty na jednym z numerów :)
W czwartek na innym numerze nie wszedł kod (ważność kończyła się dokładnie tego dnia), więc zadzwoniłem do FM i aktywowali mi zdalnie 10 minut.
Oczywiście na tym numerze, który miał voucher w środę minuty nie chciały wejść kodem sms "Przepraszamy! Operator nie aktywował pakietu".
I nagle wczoraj po południu na obu numerach pojawił się voucher na minuty.

Czemu zatem miałem voucher na minuty w środę? A potem w piątek, mimo niewysłania kodu sms?
Więc mają chyba burdel w systemie, skoro dostajesz vouchery bez wysyłania kodu smsem. Ja nie wysyłam kodu smsem na internet na numer mojej mamy bo to starsza osoba i neta w komórce nie potrzebuje, wysłałem może z dwa razy na początku tak z ciekawości i teraz logując się do play24 nie mam żadnych voucherów na internet. Jak wysłałem wtedy kody to na następny dzień były vouchery. U mnie na 4 numerach jest tak: wyślę kod z gazety to jutro będzie voucher, nie wyśle vouchera brak. I w sumie tak powinno chyba być, jak ktoś ma inaczej to świadczy to o bałaganie jaki panuje u operatora albo niezrozumiałym dla mnie systemie przyznawania voucherów.
  • Strona 83 z 405
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 405
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 405