DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #827540  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 12:19
Pywwxa pisze:czy może to wina mojego tel?
Lokalizacji i/lub telefonu. Poproś sąsiada, porównajcie zasięgi w tym samym miejscu, wymieńcie się kartami i będziecie wiedzieć co jest grane
 #827572  autor: Rebeliant
 07 paź 2015, 14:17
Pywwxa pisze:@Rebeliant zrobiłam dokładnie krok po kroku jak napisałeś, a pisze z kom nie z tel. Mam Samsunga.
I jak? Dałaś radę zalogować się do innej sieci?
 #827860  autor: Pywwxa
 08 paź 2015, 13:40
Obecnie jestem u siostry i tu mam całą listę innych operatorów, wiec może faktycznie coś źle zrobiłam wcześniej, za klika dni będę spowrotem to sprawdzę, dobrze wiedzieć o takiej opcji!
 #827862  autor: Pywwxa
 08 paź 2015, 13:44
Teraz próbuję się połączyć i nie z każda opcją mogę, wyskakuje mi komunikat że karta sim nie pozwala na to, wiecie może czemu?
 #827898  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 16:26
Pywwxa pisze:Teraz próbuję się połączyć i nie z każda opcją mogę, wyskakuje mi komunikat że karta sim nie pozwala na to, wiecie może czemu?
W niektórych telefonach, aby przełączyć się na innego operatora trzeba najpierw wyłączyć "Transmisje danych" - czyli dostęp do internetu.
Jeżeli to jest Karta Play, można też zadzwonić do BOK Play i poprosić o dołączenie zasięgu Orange - konsultant aktywuje bez problemu zasięg Orange na danej Karcie SIM.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015, 17:50 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #827992  autor: Pywwxa
 09 paź 2015, 12:17
Komunikat wyskakiwał w kilku przypadkach, ale miałam włączoną transmisje danych, sprawdzę po wyłączeniu.