DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 45
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 45
 #827825  autor: Rebeliant
 08 paź 2015, 10:39
Dopóki ktoś z tego korzysta, to zostaną.;) Jak mieli odwagę po tych wszystkich perypetiach w końcu wystartować, to jakaś tam awaria ich nie złamie. Z resztą, biuro mają w Londku, więc utrzymanie polskiej oferty niewiele ich pewnie kosztuje. W Polsce też musi być jakaś kanciapa, z której simki wysyłają, ale cała obsługa z UK idzie. Podobno trwają rozmowy w sprawie rozszerzenia punktów z doładowaniami, także podobno myślą bardziej o rozwoju. ;)
 #827863  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 13:58
Jak dla mnie źle to wygląda: Zwinęli stronkę www , zwinęli profil na fejsie, na stronce angielskiej http://www.vectonemobile.com/ jest nadal "polska flaga" wśród operatorów - ale link oczywiście nie działa. W bazie DNS widnieje zmiana z 16 września: vectonemobile.pl -82.113.64.142 -vectonemobile.pl - United Kingdom - 16 Sep 2015
Ta historyjka z "awaria" to chyba ściema... może być awaria np. ze stronką www. ale awaria z fejsem, który znika? Nie oszukujmy się - to jest celowe działanie....Poważna firma Telekomunikacyjna, która chce się liczyć na rynku tak nie robi.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #827874  autor: Rebeliant
 08 paź 2015, 15:03
A kto, kiedy i gdzie powiedział, że to jest poważna firma? Już przed startem było wiadomo, że zanosi się na pełną amatorszczyznę. Flaga Polski była na w/w stronie już dwa lata przed starem Vectone PL, także nie jest to żaden wyznacznik, że nadal tam jest.:D
Awaria dotyczy świadczenia usług (nigdy z resztą w pełni to nie działało), więc odcięli się od mediów dla świętego spokoju. Wyłączyli stronkę żeby nikt na razie nie zamawiał kart, wyłączyli fejsa żeby nie musieć odpisywać. Ot cała tajemnica.;-)
 #827875  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 15:07
Rebeliant pisze: {.....}
Awaria dotyczy świadczenia usług (nigdy z resztą w pełni to nie działało), więc odcięli się od mediów dla świętego spokoju. Wyłączyli stronkę żeby nikt na razie nie zamawiał kart, wyłączyli fejsa żeby nie musieć odpisywać. Ot cała tajemnica.;-)
i do tego trzeba jeszcze dopisać : zwinęli się z Polski z ofertą Vectone :)
ot wyjdzie cała tajemnica w najbliższym czasie :P

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #827878  autor: Rebeliant
 08 paź 2015, 15:11
Na razie się nie zwinęli i nie zwiną się, mogę się założyć. Tzn. na pewno nie mają tego w planie, ale jak nie będą umieli naprawić, to kto wie... :-)

A tak poza tym, to śmiejcie się, ale te Wasze oranże i plejozy, daleko w tyle. :mrgreen: :smt005
Obrazek
 #828050  autor: Niezgodna7
 09 paź 2015, 18:18
kiedyś pisalem:
chcesz mieć święty spokój w fonie - weź se po vectonie
;- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #828078  autor: Blank
 09 paź 2015, 21:49
Na pewno, jak wyjeżdża się gdzieś, i chce się odpocząć, to Vectone jest idealny. Większa szansa, że ktoś się do Ciebie nie oddzwoni, niż odwrotnie. A ty, jakby co jesteś kryty, bo telefon miałeś, a że nie działał... to już inna sprawa :D

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #828094  autor: Niezgodna7
 09 paź 2015, 23:01
divhash - tu jesteś w błędzie; skoro kupiłeś złom. na 4 kółkach, a gdzieś w polu staniesz - to też i Ty za spóźnienie odpowiadasz
;- p

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #828128  autor: Loko_Poko
 10 paź 2015, 10:48
Kiedyś zastanawiałem się nad tą ofertą gdyż bardzo mało korzystam z telefonu, ale naliczanie minutowe kompletnie mnie od nich odrzuciło. Z takim naliczaniem jest to najdroższy operator w Polsce. Na szczęście obczaiłem Fakt mobile, gdzie z kodami z gazety i voucherami mam ofertę za 5 zł na rok, a w tym 20 minut, 20 sms, i 100 mb tygodniowo.
 #828359  autor: user_delete57
 11 paź 2015, 20:53
No chyba jednak vectone zwinął się z PL, dziś już moja karta nawet nie loguje się do sieci. A jeszcze wczoraj była zalogowana. Przy próbie wyboru "Ery" otrzymuję, że dostęp zabroniony a wcześniej logowała się bez problemu. Nie pomaga nawet ręczna zmiana :w Polsce". Marnie to widzę :-(
  • Strona 40 z 45
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 45
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 45