DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 69 z 111
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 111
 #826980  autor: jogus48
 05 paź 2015, 09:40
Zrobiłem tak ponieważ chciałem mieć jakiś zapas czasu na przeniesienie numeru, dlatego zażyczyłem sobie aby po zakończeniu umowy ofertę zmienić na kartę. Dostałem jakiś dokument, ale nie ma tam żadnych dziwnych terminów, nie jest to też wypowiedzenie. Myslałem też aby przejść na OfnK. Poza tym, numer ten nie jest zapisany na mnie, choć teraz po skończeniu umowy karta i tak by nie była zarejestrowana.
 #826983  autor: Rebeliant
 05 paź 2015, 09:45
jogus48 pisze:Poza tym, numer ten nie jest zapisany na mnie, choć teraz po skończeniu umowy karta i tak by nie była zarejestrowana.
A dane nie przechodzą czasem do prepaid?
 #827046  autor: Gregrin
 05 paź 2015, 13:28
Rebeliant pisze:A dane nie przechodzą czasem do prepaid?
Chyba niekoniecznie.
JacekK pisze:Jeśli chcesz przenieść swój numer telefonu, to nie powinieneś niczego (ale to niczego) załatwiać ze swoim dotychczasowym operatorem (dawcą).
Znowu nie przesadzajmy bo to brzmi "strasznie" ;) Ale racja jest ze to komplikowanie sobie sprawy :)
jogus48 pisze:Poza tym, numer ten nie jest zapisany na mnie, choć teraz po skończeniu umowy karta i tak by nie była zarejestrowana.
Jeśli te informacje są pewne to po przejściu na kartę i tak będziesz musiał iść do Orange zarejestrować ta kartę na siebie żeby przenieść się do innego operatora. W orange można tez zrobić taki myk ze przenosi się do nju (trzeba mieć 20gr na sms ;)) i tam można samemu zmienić sobie dane.
 #827712  autor: Pablo-1986
 07 paź 2015, 20:34
Muszę pochwalić Klucza:) W poniedziałek zamówiłem duplikat karty, a już dzisiaj po południu miałem kopertę z nową kartą w skrzynce. Jako jedyni dają możliwość wyboru standard sim, a nie jak inni piszą standard, a dają all w wyciskanych ramkach. Kilka przełożeń kart i ta mała karciocha wypada z ramki. Tu dali jednolitą simkę bez jakiś wyciskanych mniejszych. Nowa karta od razu zalogowała się do sieci. Wymiana bezpłatna/ :D

Dobry humor podstawą dnia.
 #827740  autor: Pablo-1986
 07 paź 2015, 21:42
Do Lte nie mam wejścia. Tylko 3G/2G

Dobry humor podstawą dnia.
 #827855  autor: cyanoone
 08 paź 2015, 13:18
Pablo-1986 pisze:Do Lte nie mam wejścia. Tylko 3G/2G
Wpisz sobie kod na aktywację LTE ze strony Plusa.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #827864  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 14:07
cyanoone pisze:
Pablo-1986 pisze:Do Lte nie mam wejścia. Tylko 3G/2G
Wpisz sobie kod na aktywację LTE ze strony Plusa.
Chodzi chyba o ten kod: *101*11*24#
i tutaj regulamin: http://www.plus.pl/documents/16/4a01d5a ... _Karte.pdf
Edit:
Przed chwilą na swoim numerze KluczMobile sprawdziłem ten kod- odpowiedz sms: "Usługa LTE została włączona" czyli powinno chodzić LTE (niestety nie mam teraz możliwości sprawdzenia)
Mógłby ktoś sprawdzić czy po tym kodzie LTE działa ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #827877  autor: Rebeliant
 08 paź 2015, 15:07
Jestem laikiem od strony technicznej, ale czy będzie działać skoro karta jest nieprzystosowana? A chyba nie jest, skoro karty USIM mają się dopiero pojawić w ofercie Klucza.
 #827887  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 15:30
Można tak sobie gdybać, dopóki się nie sprawdzi... może na kartach z najnowszej serii jest już obsługa LTE.. Rebeliant Ty tego nie wiesz, ja również :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #827904  autor: Rebeliant
 08 paź 2015, 16:43
Ja nie gdybam, tylko pytam czy jest od strony technicznej możliwe, że działa na obecnych kartach? Skoro ludzie wymieniają karty żeby im hulało LTE, a Klucz chce dopiero wprowadzić odpowiednie karty. Biorę to na logikę.;)
 #827921  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 18:00
Rebeliant pisze:Ja nie gdybam, tylko pytam czy jest od strony technicznej możliwe, że działa na obecnych kartach? Skoro ludzie wymieniają karty żeby im hulało LTE, a Klucz chce dopiero wprowadzić odpowiednie karty. Biorę to na logikę.;)
Rebeliant wracam jednak z techniczną informacją, że to nie Karta SIM odpowiada za połączenie w trybie LTE, ale modem lub telefon. Karta SIM nie łączy się z nadajnikiem tylko TELEFON.
Jak się dowidziałem przed chwilą od techników za połączenie LTE odpowiada odpowiednia "aranżacja" numeru w systemie oraz urządzenie w zasięgu LTE (dlatego są wymieniane stare karty bo system nie potrafi przypisać im nowej "aranżacji" i zezwoleń, wymieniane też są z z powodu, że najnowsze urządzenia odsługują tylko NanoSim ) . Karta sim nie ma takiego procesora, żeby się łączyć z szybkością LTE, cała kontrole nad trybem przesyłu danych wykonuje telefon. To telefon loguje się do sieci z danymi identyfikacyjnymi i listą zaszytych operatorów w karcie SIM czyli tzw "Profil SIM". Karta SIM nie ma antenki tylko telefon, Karta SIM nie ma dużej pamięci i szybkiego procesora, żeby wykonywać skomplikowane operacje.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015, 02:41 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 6 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #827924  autor: Rebeliant
 08 paź 2015, 18:14
To, że telefon musi obsługiwać tę techologię, to jest oczywista oczywistość. Ale to, że Klucz nie ma jeszcze "zaaranżowanych" kart pod LTE, to kolejna kwestia.;)
 #827940  autor: Pablo-1986
 08 paź 2015, 20:23
Sprawdziłem na Huawei B593. Nawet po wpisaniu kodu i otrzymaniu potwierdzenia karta nie loguje się do LTE.

Dobry humor podstawą dnia.
 #827951  autor: Maks SIM
 08 paź 2015, 21:32
Pablo-1986 pisze:Sprawdziłem na Huawei B593. Nawet po wpisaniu kodu i otrzymaniu potwierdzenia karta nie loguje się do LTE.
Dzięki za sprawdzenie, za Informacje i odpowiedz.
Być może w sieci PLUS inaczej działają tzw. "Profile SIM"
W takim razie temat LTE będziemy zgłębiać dalej, ale może w nowym wątku.

Rozumiem, że oczywiście jesteś w zasięgu LTE i masz dobrą konfiguracje pod LTE ?
APN PLUS - działa LTE
APN INERNET - brak LTE
Pablo-1986 w trybie ręcznego wyszukiwania Sieci widzi Tobie LTE ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828498  autor: motyl27
 12 paź 2015, 20:56
Jaka jest początkowa ważność na wychodzące w starterach KLUCZ ?
Zastanawiam się nad kupieniem startera i nie wiem czy trzeba od razu zasilić konto.
 #828551  autor: Klucz Mobile
 13 paź 2015, 09:03
motyl27 pisze:Jaka jest początkowa ważność na wychodzące w starterach KLUCZ ?
Zastanawiam się nad kupieniem startera i nie wiem czy trzeba od razu zasilić konto.
w teorii 3 mies
w praktyce bywa nawet więcej
każde doladowanie daje RWK

LTE będzie na nowych kartach, wejdą do sprzedarzy w następnym tygodniu. są juz na magazynie

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 69 z 111
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 111
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 111