DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #825826  autor: pakierhakierxd
 29 wrz 2015, 15:28
Ja w Heyah abonamentu z no limit netem bym nie wziął bo :
-w regulaminie zabraniają używania tetheringu pod groźbą kary 1500zł (ja czasem go używam) ,wolę nie mieć no limitu niż mieć ograniczony internet do używania tylko w tel !

Pozdrawiam :)
 #825941  autor: kama93
 30 wrz 2015, 11:40
Polecam Heyah na abonament. W szczegolności ofertę No Limit. Korzystam z niej już ponad miesiac i jestem bardzo zadowolona. 3 miesiace w promocyjnej cenie na nielimitowany internet, facebook, rozmowy, smsy tez bez limitu wiec taka cena to marzenie :) Do tego dla mnie najwieksza zaleta jest to, ze nie trzeba podpisywac dlugoterminowej umowy :) szczerze polecam, oferta bardzo udana heyah :)
 #825942  autor: julcia
 30 wrz 2015, 11:44
Ja osobiście polecam heyah no limit. Co prawda jest to oferta na abonament, ale można zerwać umowę już po 3 miesiącach. Powiem, że na początku nie chciało mi się wierzyć, że to tak wszystko kolorowo- ale jestem mile zaskoczona- serio! Prawdziwy, uczciwy no limit- gadanie, sms-y mmsy-y internet przez 3 miesiace w promocyjnej cenie. Mega! :)
 #827118  autor: zkotek93
 05 paź 2015, 18:15
Nie wiem czy ten Heyah to dobry pomysł. Ja niedługo będę zmieniała sieć i się właśnie zastanawiam co wziąć... Chyba Playa bez telefonu na abonament.
 #827217  autor: krzysztof.ka
 06 paź 2015, 10:53
W Orange jest Smart Plan LTE w cenie 29,99 PLN. Przy przeniesieniu numeru do tej sieci 6 miesięcy jest gratis. W tym abonamencie otrzymuje się bez limitu rozmowy do sieci komórkowych, nie tylko Orange. Smsy do wszystkich sieci oraz 1 GB internetu.
W stosunku do Plusa jest o tyle lepiej, że pozostając w Plusie w taryfie 29,99 PLN trzeba płacić za smsy, no i nie ma bonusu za przeniesienie numeru.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.
 #827219  autor: krzysztof.ka
 06 paź 2015, 10:56
Calm7 pisze:w tym Plusie masz też za 35zł stacjonarne?
PS. przykładowo w Orange na kartę jest za 35zł = min+sms+2GB.
W tej Plusowej ofercie za 35 złotych stacjonarnych nie ma. Tylko komórkowe.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.
 #827224  autor: kardeusz
 06 paź 2015, 11:33
Gregrin pisze:
kardeusz pisze:a jeśli chcesz abonament
Jak można chcieć abonament ;) Zrób zlecenie stale na 30zl na dzień przed aktywacja pakietu, włącz pakiet, zapomnij o wszystkim i ciesz się nolimitem rozmów (stac + kom), sms (bez MMS) i 5GB internetu. To wszystko bez umów, zobowiązań i strachu przed dodatkowymi opłatami na fakturze.

Przejście na virgin tez nie wiąże się z zamieszaniem. Dostajesz list z dokumentami które trzeba podpisać (+ ksero dowodu albo fotka dowodu ma maila) ze wyrażasz chęć przeniesienia numeru do virgin i odsyłasz w kopercie zwrotnej. Nikogo nie trzeba taszczyć po salonach. Trzeba ta osobę tylko poprosić o złożenie podpisu i zrobić fotkę dowodu. Jak już będziesz w virgin możesz sobie zmienić dane na swoje i mieć w końcu porządek ze swoja karta :) Ja tu widzę saaame plusy. Powodzenia.
W NJU masz za dwa numery 48 zł, wychodzi 24 zł miesięcznie za numer. W tym masz no limit na rozmowy (stac + kom), sms + 5GB internetu...... Więc co kto woli. Jeśli masz dwa numery lub kogoś z rodziny, znajomych to możesz mieć te same uslugi, które są w Virgin ( tylko że taniej o 5 zł ). Ja osobiście polecam NJU ;)
 #827239  autor: Gregrin
 06 paź 2015, 12:24
kardeusz pisze:W NJU masz za dwa numery 48 zł, wychodzi 24 zł miesięcznie za numer. W tym masz no limit na rozmowy (stac + kom), sms + 5GB internetu...... Więc co kto woli. Jeśli masz dwa numery lub kogoś z rodziny, znajomych to możesz mieć te same uslugi, które są w Virgin ( tylko że taniej o 5 zł ). Ja osobiście polecam NJU ;)
Jak rozważasz 2 karty to virgin ma asa w rękawie ;) Program poleceń STARS. Jak polecony przeniesie numer to masz +100% (z doładowania) a jak weźmie nowy to jest 50%. W obu przypadkach obowiązuje to przez pol roku, trafia na konto główne (wiec do wykorzystania na pakiety) i jest ważne rok wiec można sobie nabić na zapas i przedłużać o kolejny rok doładowaniem za 5 zl (na koncie polecającego i poleconego) ;)
 #827280  autor: kardeusz
 06 paź 2015, 14:07
No teraz tak, ale ostatnio tego (niestety) nie mieli i NJU ich przebijało ;)
A do kiedy trwa ten program?
 #827628  autor: pion00
 07 paź 2015, 16:34
Gregrin pisze:
pion00 pisze:Mógłbyś napisać dokładniej jak to się odbywa, z przeniesieniem numeru i przepisaniem go na mnie?
Wypełnij wniosek danymi osoby do której należy numer https://virginmobile.pl/jak-przeniesc-numer (po przeniesieniu sam będziesz mógł zmienić dane).
Na stronie Virgin jest napisane, że numer musi być zarejestrowany. Możesz napisać co to znaczy i jak to zrobić?
Jeszcze nie przeniosłem, dlatego, że miałem problem z osobą, na którą jest numer, a nie chcę go zmieniać, bo mam ten sam od 7 lat i się przyzwyczaiłem.
Czy żeby "zarejestrować" numer właściciel musi iść do salonu plusa?
 #827649  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 17:17
Ta osoba miała ten numer na abonament wiec jest prawdopodobnie zarejestrowany. Jeśli nie to zarejestruj go na siebie (przyda się numer puk albo będą cie pytać o stan konta, ostatnie doładowanie może jakiś numer na który dzwonisz). Jeśli jest zarejestrowany to przy przechodzeniu do virgin ta osoba musi podpisać wniosek (papiery dostaniesz od virgin poczta) i dołączyć skan dowodu.
 #827765  autor: pion00
 07 paź 2015, 23:09
Numer był w mixie, nie na abonament.
Pytałem w plusie i żeby przerejestrować numer na inną osobę, to trzeba przyjść do salonu z właścicielem numeru i podpisać odpowiednie dokumenty.
Z podpisaniem wniosku nie będzie problemu. Zaryzykować i składać wniosek nie wiedząc czy numer jest zarejestrowany? Da się to jakoś sprawdzić?
 #831416  autor: mikoko
 26 paź 2015, 19:53
Jeśli numer był w mixie to na bank musiał być zarejestrowany. Przecież była podpisywana umowa. Ja przy przechodzeniu z kart na abonament dostałem ofertę za 39 no limit wszystkie sieci 120 min UE oraz 5 GB net. Jest dobrze