DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97
 #827378  autor: adik
 06 paź 2015, 20:00
daty ważności i tak cofnąć już nie mogą, ale mogą zablokować migrację z faktu, co jednak najpierw wymaga nowego regulaminu bo póki co nie ma takiego.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #827382  autor: adik
 06 paź 2015, 20:16
u mnie ostatnio play24 strasznie muli,wszystko bardzo długo się wczytuje, inne strony działają dobrze.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #827385  autor: Gregrin
 06 paź 2015, 20:20
Rebeliant pisze:Prędzej czy później powstanie możliwość swobodnej i bezpośredniej migracji z Play do RBM
To jesteś optymistą ;) Mi przychodzą do głowy tylko negatywne powody tak głębokich zmian ;) Jak nie było faktu to nie było możliwości przechodzenia do RBM i nic z tym nie robiono a zawzięci musieli przechodzić do innych operatorów żeby w końcu trafić do RBM (oczywiście tracąc środki).
 #827389  autor: Rebeliant
 06 paź 2015, 20:28
Kiedyś na blogu była jakaś ankieta, w której można było oddać głos na możliwość takowej migracji. Także muszą mieć to na uwadze. Poza tym na razie działa przez FM, tylko przyblokowali stare taryfy. Zgadza się?
 #827393  autor: piero-
 06 paź 2015, 20:34
Ja przed chwilą dokonałem szybkiej scieżki migracyjnej (max 1,5 godz), ale konsul stwierdził, że może przenieść z powrotem numer ale tylko do RBM 5. W sumie nie protestowałem :). Miałem obawy, czy w ogóle uda się tę procedurę jeszcze wdrożyć, gdyż dzisiaj do południa to na starcie gość stwierdził, że przejście do obu taryf jest już niemożliwe. W sumie dla mnie ok.
 #827398  autor: adik
 06 paź 2015, 20:53
do RBM 7 nigdy z Faktu nie powinno być możliwości migracji, a to że była wynikało tylko i wyłącznie z tego że konsultanci nie znają regulaminu,dodatkowo żeby było śmieszniej to ich system dawał taką możliwość pomimo że regulamin mówi co innego.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #827399  autor: pavesi
 06 paź 2015, 20:59
A ja wkurzony jestem bo pomimo że straciłem kasę z kont głównych to zapomniałem znowu doładować konta za te 5 zł ( nie sprawdziłem stanów dat ważności konta ) bezmyślnie zadzwoniłem do fakt i przeniosłem numery do red bull a daty mają okres ważności tylko 30 dni..
I teraz od nowa Polska ludowa. Tylko zanim teraz coś zacznę kombinować muszę czekać na rozpatrzenie reklamacji.
 #827406  autor: reboot
 06 paź 2015, 21:26
adik pisze:do RBM 7 nigdy z Faktu nie powinno być możliwości migracji, a to że była wynikało tylko i wyłącznie z tego że konsultanci nie znają regulaminu
Red Bull Mobile na kartę to wszystkie taryfy, jakie są dostępne na stronie RBM.
To, że wewnątrz RBM nie można przenosić się do RBM7, nie wykluczało możliwości migracji z Faktu do istniejącej taryfy.

Potrzebowałem dziś przenieść 2 numery do RBM7, niestety się nie udało, pozostało mi wybrać RBM5.

WKS
 #827415  autor: Gregrin
 06 paź 2015, 21:51
reboot pisze:Potrzebowałem dziś przenieść 2 numery do RBM7, niestety się nie udało, pozostało mi wybrać RBM5.
Czyli prosiłeś o RBM7 a pozwolili tylko na RBM5 ??
 #827422  autor: reboot
 06 paź 2015, 22:13
Tak, czyli potwierdza się to, co wiele osób pisało wcześniej.
Trafiłem na ogarniętego konsultanta (ma na imię Sidney lub bardzo podobnie, zawsze był konkretny gdy na niego trafiałem i w kilka minut miałem nową ofertę) i powiedział, że mają zablokowaną możliwość zmiany taryfy na RBM7 - po prostu system nie przepuszcza.

Zatem wracamy do starej metody Play --> obca sieć (np.Plus, Era, Idea) ---> RBM7 MNP :)

WKS
 #827444  autor: bobiwr
 06 paź 2015, 23:49
We Wrocławiu salon w Tesco przy Długiej - miesiąc temu mieli kartonik pełny simek RBM i gość wiedział, że numer karty trzeba wklepać z palca bo skaner nie łapie kodu.
 #827449  autor: bolek2004
 07 paź 2015, 00:16
Rebeliant pisze:Kiedyś na blogu była jakaś ankieta, w której można było oddać głos na możliwość takowej migracji. Także muszą mieć to na uwadze. Poza tym na razie działa przez FM, tylko przyblokowali stare taryfy. Zgadza się?
Ankieta ankietą, ale kiedyś na blogu rzecznika play ktoś pytał o bezpośrednią migrację z play do rbm, to odpowiedź rzecznika albo kogoś kto za niego odpowiadał była taka, że nie ma takich możliwości technicznych i pracują nad tym. Co oczywiście było do początku mijaniem się z prawdą.
Nie wiem jaki cel ma play w blokowaniu bezpośredniej migracji do rbm ale oczywiście można się domyślać że chodzi o pieniądze.
Odkąd jest możliwość migracji przez Fakt można między bajki włożyć te brednie pisane na blogu.
Swoją drogą sami sobie w stopę strzelili bo nie przewidzieli że po migracji Fakt>RBM można mieć konto ważne rok i stan darmowy do play, nie wspominając o darmowym lte z minimalnym wkładem.
Zastanawiam się tylko nad tym czy w tym play to tak zawsze mają że nie przewidują różnych wariantów zanim wprowadzą ofertę?
Druga możliwość jest taka że to było celowe działanie po wprowadzeniu Faktu, aby wybadać jak jest z tą migracją do rbm. Po jakiś analizach może wreszcie coś zmienią w tym temacie i będzie można bezpośrednio migrować w obie strony Play-rbm bez udziału konsultanta. Choć osobiście w to nie wierzę.
 #827452  autor: Rebeliant
 07 paź 2015, 00:27
Nie wydaje mi się, żeby tak bali się migracji do RBM. W pomarańczy jest to możliwe i jakoś nie ma fali uchodźców (musiałem!) :) do Nju mobile. Za to jest wiele powrotów z Nju do Orange). Nawet tacy zdziercy jak TM pozwolili na przejście do "łapy". Przeciętny Kowalski woli być w Playu, a jeżeli jest świadomy istnienia marki RBM, to nie traktuje tego poważnie. Np. wśród moich znajomych RBM, to sieć jak Tu Biedronka, kojarzą startery z puszką co ich śmieszy, ale o ofercie nic nie wiedzą.
 #827459  autor: Maciej Loret
 07 paź 2015, 00:47
Witam,

po kilkudniowych perypetiach udało mi się przed chwilą przejść RBM5 -> Fakt -> RBM7. Tak, że wciąż jest to możliwe... RWK jest.
Teraz muszę doładować za 10zł a potem włączyć "Bonusowy pakiet 1GB", doładować za 10zł, żeby mieć 10GB (jak długo ważny?), a na koniec włączyć "Darmowy Internet LTE" i co miesiąc doładować za 3zł (25MB) ?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #827465  autor: Gregrin
 07 paź 2015, 01:11
Maciej Loret pisze:doładować za 10zł, żeby mieć 10GB (jak długo ważny?), a na koniec włączyć "Darmowy Internet LTE" i co miesiąc doładować za 3zł (25MB) ?
10Gb się kupuje i jest ważne jak każdy inny pakiet 30dni. Musisz mieć 30zl na koncie żeby aktywować darmowe LTE.
  • Strona 2 z 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97