DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 257 z 675
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 675
 #826779  autor: Symulant
 04 paź 2015, 11:49
cfirek pisze:
ja dostalem znizke 30%, w sumie za 2 abonamenty zaplace lacznie niecale 54zl. dodatkowo dostalem stacjonarne i 500Mb internetu. Dodatkowo znizke na telefony HTC Desire 620, za ktore zaplacilem po 19zl.
Musiałeś się starać i walczyć o te 30% czy od razu taką propozycję dostałeś? Dzwonili do Ciebie z DUK czy sam się z nimi kontaktowałeś?
 #826781  autor: iPlus
 04 paź 2015, 12:22
zielony71 pisze:Jeżeli ktoś nie może uzyskać rabatu 30% na abonament od DUK to mogę pomóc. Niestety z cenami telefonów takimi jak na stronie Orange. Po ostatnich zmianach cen często korzystniej wychodzi oferta na raty.
możesz dać przykład w którym korzystniej wychodzi oferta na raty ?

w ratach możesz płacić za sam telefon bez abonamentu jeśli masz już kartę sim ?

jak działa ta oferta na raty ?
bierzesz abonament na jedną umowę, a na drugą telefon na raty czy jak ?
cfirek pisze:
bąbel pisze:mam do przedluzenia umowe w Orange - do konca umowy 4 m-ce. chcialbym wziac Plan Smart Lte za 49,99 zl (+stacjonarne) - rabat 30% i dodatkowo telefon Galaxy A5.
pytanie, czy rabat mozliwy do osiagniecia przy tym planie i jaka najlepsza cena telefonu Galaxy A5 ?

dzieki
ja dostalem znizke 30%, w sumie za 2 abonamenty zaplace lacznie niecale 54zl. dodatkowo dostalem stacjonarne i 500Mb internetu. Dodatkowo znizke na telefony HTC Desire 620, za ktore zaplacilem po 19zl.
54 zł za dwa abonamenty wychodzi 27 zł na jeden abonament, jakie wziąłeś telefony ?

ta zniżka -30% jest liczona od jakiego abonamentu ? i czy z orang open czy bez ?
 #826829  autor: naseek
 04 paź 2015, 15:23
Zielony ogarnąłbys znizke 30% na ten lte wspolny jak cos? Musiałbym najpierw wypowiedzenie zlozyc? Umowa sie konczy bodajze 4 czerwiec. Ile by wtedy wyszedl ten abo z rabatami ? 70zl?
co ile srednio trafiaja sie szalone dni?
 #826863  autor: cfirek
 04 paź 2015, 18:16
Te 30% dostalem od razu jako pierwsza propozycje. DUK do mnie zadzwonil sam.
Wzialem 2 telefony HTC Desire 620 po 19zl jeden.
 #826881  autor: Symulant
 04 paź 2015, 19:10
cfirek pisze:Te 30% dostalem od razu jako pierwsza propozycje. DUK do mnie zadzwonil sam.
Wzialem 2 telefony HTC Desire 620 po 19zl jeden.
A składałeś też wypowiedzenie?
Tak w ogóle dzięki za informacje :)
 #826942  autor: vito1985
 05 paź 2015, 00:38
Witam od jakiegos czasu obserwuje watek i postanowilem zasiegnac porady .

W lutym i marcu przyszłego roku koncza mi sie kolejno umowy na telefon i internet mobilny .

telefon mam w Smart Plan 49,90 zł a internet Orange Free Net 89,90 zł

Za telefon płacę 49,90 i będe pierwszy raz składał wypowiedzenie a internet mam z 50% rabatem 45 zł ( ok 2 lat temu złożyłem wypowiedzenie i dzwonili z DUK ) do teho dostałem Huaweia b593 za 30 zł .

Do tego dochodzi rabat za eko fakture ogulnie płaćę miesiecznie 84,85 zł .

Z telefonem nie mam problemu złoże wypowiedzenie i bede czekała ale co z internetem już raz kożystałem z DUK jak teraz podejść do tematu ?

pozdrawiam 8)
 #827090  autor: Adixm
 05 paź 2015, 16:21
Z telefonem nie mam problemu złoże wypowiedzenie i bede czekała ale co z internetem już raz kożystałem z DUK jak teraz podejść do tematu ?
Do tematu podchodzisz dokładnie tak samo: składasz dwa wypowiedzenia jedno na internet mobilny, a jedno na telefon komórkowy i czekasz na ich propozycje, max co można uzyskać to w obu przypadkach 30% rabatu na abonamentya plus to mozna uzyskac 400zl rabatu na tel(przy abonamencie komórkowym) i 40% wiekszy podstawowy limit danych w ofercie internetu mobilnego.
 #827116  autor: rafcio-24
 05 paź 2015, 18:01
Witam ma ktoś jakieś informacje odnośnie Samsunga A5 bo dostać go w salonie graniczy z cudem DUK też go nie ma a oferta na przedłużenie czeka już 2 tygodnie tylko nie moge tel w salonie żadnym dostać. Co do umowy to od miłej pani z DUK dostałem za 37zł bez limitu komórkowe,bez limitu stacjonarne i 1,5gb internetu i A5 za 349zł czyli 400zł rabat więc jak doliczę open -10zł za drugi nr to wyjdzie całkiem sensowna cena :) Tel szukam polska południowa Kraków,Nowy Sącz na tym terenie nigdzie nie ma i ponoc na magazynie centralnym też nie ma.
 #827202  autor: rafcio-24
 06 paź 2015, 09:31
zielony71 pisze:Wczoraj widziałem A5 w sklepie internetowym i to nawet w 3 kolorach. Jednego nawet zamówiłem;-)
Tyle ze ja moge go dostac albo przez DUK albo salon stacjonarny w sklepie internetowym niestety juz nie. Moze bedzie jakas dostawa od Samsunga i dadza cos na salony.
 #827240  autor: rafcio-24
 06 paź 2015, 12:29
Adixm pisze:Czy telefon wynegocjowany z DUK można otrzymać w salonie stacjonarnym Orange jeśli takowy maja na stanie?
Konsultant przypisuje oferte do twojego konta i w salonie odbierasz tel i podpisujesz umowe na warunkach wynegocjowanych z DUK przynajmniej ja tak mam tylko z telefonem mam problem.
 #827271  autor: klimasz
 06 paź 2015, 13:50
rafcio-24 pisze:
Adixm pisze:Czy telefon wynegocjowany z DUK można otrzymać w salonie stacjonarnym Orange jeśli takowy maja na stanie?
Konsultant przypisuje oferte do twojego konta i w salonie odbierasz tel i podpisujesz umowe na warunkach wynegocjowanych z DUK przynajmniej ja tak mam tylko z telefonem mam problem.
Jak to powinno wyglądać w praktyce? Dzwonią z DUK przedstawiają ofertę, mówisz, że chcesz telefon x, którego oni nie mają? Mówisz, że chcesz odebrać w salonie (nie określasz w którym, bo nie wiesz, gdzie jest dostępny?). Jednakże oferta jest przypisana do Twojego konta - zgłaszasz się do salonu - obojętnie którego, oni wklepują Twoje dane i bierzesz u nich telefon, który zechcesz - drukują Ci to co obiecał DUK?
 #827306  autor: Leo
 06 paź 2015, 16:17
W tym miesiącu jest 200 zł z mOkazji za nową umowę lub 80 zł za przedłużenie. Całkiem sporo.
Jeśli ktoś nie korzysta a składał zamówienie przez internet chętnie przygarnę kod zamówienia.
 #827325  autor: rafcio-24
 06 paź 2015, 17:14
klimasz pisze:
rafcio-24 pisze:
Adixm pisze:Czy telefon wynegocjowany z DUK można otrzymać w salonie stacjonarnym Orange jeśli takowy maja na stanie?
Konsultant przypisuje oferte do twojego konta i w salonie odbierasz tel i podpisujesz umowe na warunkach wynegocjowanych z DUK przynajmniej ja tak mam tylko z telefonem mam problem.
Jak to powinno wyglądać w praktyce? Dzwonią z DUK przedstawiają ofertę, mówisz, że chcesz telefon x, którego oni nie mają? Mówisz, że chcesz odebrać w salonie (nie określasz w którym, bo nie wiesz, gdzie jest dostępny?). Jednakże oferta jest przypisana do Twojego konta - zgłaszasz się do salonu - obojętnie którego, oni wklepują Twoje dane i bierzesz u nich telefon, który zechcesz - drukują Ci to co obiecał DUK?
Tak to jest w moim przypadku tyle ze jak zaczelismy rozmowe to byly jeszcze 4 sztuki ale jak juz mielismy finalizowac sprawe nie dostala ani jedna miedzy czasie poszly.
  • Strona 257 z 675
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 675
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 675