DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 65 z 405
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 405
 #821450  autor: kaspeed
 05 wrz 2015, 14:12
No i dzwoniłem zero informacji że tracę pakiety:) trudno ktos mi tu źle doradził wykup 4x 10gb i będą tez wazne rok...utopiłem 40zł:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #821455  autor: limaK
 05 wrz 2015, 14:18
Po pierwsze, z pewnością nikt nie doradzał, by najpierw kupować pakiety a później uzyskiwać RWK - robi się dokładnie odwrotnie. Po drugie - było już kilkakrotnie powiedziane, że to i tak nic nie da i że pakiety internetowe nie będą miały takie samej, rocznej ważności. Na samym początku promocji 10GB za 10 zł kilka osób błędnie powiązało kilka faktów, ale była szeroka rozprawa o tym, że to nie działa i dlaczego nie działa. Trzeba czytać uważnie.
A że konsultant nic nie wspomniał... Może się specjalnie nie angażował, jednak sam osobiście słyszałem wczoraj takie ostrzeżenie.
 #821456  autor: kaspeed
 05 wrz 2015, 14:22
Własnie migrowane na play24 mam juz taryfę Fakt.Zaraz tankuję za 5taka:) jak juz wejdzie RWK to dzwonię drugi raz i lecę na red bull 7 tak wyczytalem z postów.Poszło szybko i sprawnie jest konto ważne rok czasu:) To teraz drugi telefon tym razem do BOK RED bull czy też znow do Fakt??

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #821460  autor: kaspeed
 05 wrz 2015, 14:37
jaki kod? sory ale tu jest tak pomieszane wszystko że szok:(

No u mnie 10minut trwała migracja po doładowaniu jest już ROK:)teraz powrót do Red bulla.
Finalnie będzie zmarowane 40zł bo przez te wasze mętliki co to tu pisano zgłupiałem licząc że MB zostaną na rok:D

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #821463  autor: kaspeed
 05 wrz 2015, 14:46
No ja kodów z faktu nie uzywam będę ofertę testowal na drugiej karcie sim. NA dzisiaj zaplanowałem migrację Red bull mobile -->>Fakt-->>5zł-->>RED BULL MOBILE 7 o taką taryfę prosiłem konsultanta.

Na wyświetlaczu mam już ponownie Red bull mobile ale jak chciałem aktywować LTE



Usługa chwilowo niedostępna - spróbuj później.

Po sprawdzeniu kodem USSD *111*49*1# mam Red bull Mobile7 MNP

Edycja:

System przepuscił wszystko.Ogółem operacja Zajeła mi 40minut w sumie:]LTE śmiga:)

A faktem zajmę się jutro;)

Pytanie jeszcze techniczne w play24 mam stan darmowy zero zł czy można to aktywować ?czy to bezpieczne? Znalazłem takie coś''
Sprawdź czy możesz włączyć usługę w swojej ofercie głosowej. Usługa niedostępna w ofertach z roczną ważnością konta. Aktywacja może trwać do 24h, usługa nie pomniejsza opłaty za abonament lub pakiet.'' To jak to z tym jest ?? mogłby to ktoś rozrysować?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #821480  autor: Rebeliant
 05 wrz 2015, 15:59
Mógłby ten Play w końcu udostępnić opcję bezpośredniego przejścia do RBM, bo już mnie zaczyna wkurzać bałagan w tym wątku. Nawet ten trick z RWK po przejściu mógłby dla mnie zostać wycofany, byleby był już spokój z nieogarniętymi, co pytają codziennie o w/w sposoby.
 #821508  autor: Maks SIM
 05 wrz 2015, 18:41
Dzisiaj kod na 50 MB aktywuje się bez problemów.
Na następny dreszczyk emocji trzeba poczekać do poniedziałku :) :D :D
------------------------------------------------------------------------------------------------
Rebeliant pisze:Moja osobista jest oryginalną kartą PNK zmigrowaną do Faktu. Ale jeden z moich domowników ma oryginalną FM. Obydwie działają.
Rebeliant jeszcze jedno pytanko do Ciebie odnośnie kodów SMS:
Czy na tych "kartach bezproblemowych" aktywowałeś dodatkowo "vouchery" przez Play24?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #821527  autor: Maks SIM
 05 wrz 2015, 20:06
kaspeed pisze:Czyli mogę spokojnie aktywować[............}
kaspeed poczytaj, co wyżej inni pisali i potem sam spróbuj, bo na takie pytanie masz odpowiedz w postach powyżej. Golarz Filip (moderator) nie lubi postów o sposobach "na wydrę" i go popieram - trzeba uważnie czytać :)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2015, 21:54 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #821555  autor: Maks SIM
 05 wrz 2015, 22:14
Rebeliant pisze:Mógłby ten Play w końcu udostępnić opcję bezpośredniego przejścia do RBM, bo już mnie zaczyna wkurzać bałagan w tym wątku. Nawet ten trick z RWK po przejściu mógłby dla mnie zostać wycofany, byleby był już spokój z nieogarniętymi, co pytają codziennie o w/w sposoby.
Rebeliant - możemy sobie popisać, żeby dokładniej czytali cały wątek... a i tak jeszcze się po 5 razy ktoś będzie pytał - cała nadzieja, że tu czuwa jakiś moderator :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #821562  autor: Blank
 05 wrz 2015, 22:29
Witam,
Nie ma niestety podstaw do usunięcia postów typu "kawa na ławę". Sam jestem zniesmaczony tym, jak niektórzy wprost piszą, to co było pisane miliony razy, mimo próśb, aby zastopować w tym temacie, ale takie posty nie łamią regulaminu. Moderatorzy czuwają, ale nie możemy wprowadzać cenzury.

Pozdrawiam,
/#>X

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #821615  autor: bobiwr
 06 wrz 2015, 13:11
Wątek ma prawie 70 stron i może coś umknąć. Np. ja nie wiem czy była mowa o tym, że podawane kody promocyjne można pisać nie zwracając na wielkość liter. A "odkryłem" to, bo pierwszy raz widziałem kod w gazecie. Kol. blacQ1 podaje je "dużymi" ( i dobrze, bo czytelniejsze są), a w gazecie są wydrukowane "małymi" literami.
 #821616  autor: pipawolowa
 06 wrz 2015, 13:15
Właśnie przeniosłam nr z rbm do fakt uzyłam kod "kod z dnia 5.09 na 50 MB to -> HSLO i mi przychodzi że aktywowałam pakiet 10 sms. faktycznie pakiet 10 sms jest aktywowany ale pakietu 50 mb brak. wyjaśnicie co ta sieć odwala?.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
  • Strona 65 z 405
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 405
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 405