DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #820013  autor: nav
 29 sie 2015, 10:34
Witam
Mam kolejny problem z orange w ciagu kilku dni. Sprawa wyglada tak rozmowa zostala wykonana na przelomie okresu rozliczeniowego rozpoczeta przed 12w nocy zakonczona po 1 dnia nastepnego. Zawszebylo tak ze od 12 byly liczone juz minuty z nowego okresu rozliczeniowego a teraz policzono wszystko do starego (nowe minuty zostaly nietkniete) i doliczone do poprzedniej faktury. Czy ktos mi moze pokazac taki zapis w regulaminie gdzie sie to stosuje? Czy w orange glosowym czy free net zawsze bylo tak ze ciagnelo juz z nowego okresu rozliczeniowego albo z nielimitowanego transferu i nagle to sie zmienilo? Ja zlozylam reklamacje.
 #820628  autor: orson_dzi
 01 wrz 2015, 13:38
Ciężko powiedzieć, bo chyba nie ma precyzyjnego zapisu, że okres rozliczeniowy zaczyna się dokładnie o północy. Raz może go załapać koło 23, a raz i 2-3 w nocy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #821429  autor: nav
 05 wrz 2015, 12:37
hey dziekuje za odpowiedz sprawa rozwiazana pozytywnie az sama jestem zaskoczona przyslali fakture korygujaca temat do zamkniecia :)
 #821441  autor: kamil1221
 05 wrz 2015, 13:16
Orange zazwyczaj takie kwiatki (do których nie ma jak się odnieść regulaminem) rozpatruje pozytywnie na rzeczy abonenta. Tak jak zostało wspomniane - w Orange cykl rozliczeniowy nie jest podłączony do konkretnej godziny. Jest to po prostu dzień i równie dobrze minuty mogą zostać np naliczone o 8 rano tego dnia.