DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #821303  autor: wojtek10611
 04 wrz 2015, 18:27
Potrzebuję abonamentu do 40zł to jest mój maks. Fajnie byłoby 30 ale jeśli trzeba no to niech będzie te 40zł.

Czego oczekuję, głównie chodzi o dwie rzeczy nielimitowane do wszystkich sieci i nielimitowane sms do wszystkich. Stacjonarne fajnie jakby były ale nie jest to must have a co do internetu to dużo pakietu nie trzeba będzie 300mb będzie okej będzie 2gb też będzie super. Oferta będzie z telefonem i tutaj już sam sobie coś dobiorę bo akurat na tym się znam a co do abonamentu nie mam kompletnie pomysłu.

Nie wiem jak teraz ma się sprawa kodów obniżających abo kiedyś w orange wykorzystywałem taki kod i trochę obniżyłem sobie abonament jak znowu gdzieś jest to możliwe to fajnie też bym był chętny.

Z tego co sam znalazłem do 40zł to tylko znalazłem formułę unlimited smartfon w play i kosztuje właśnie 39,90 i ma to co potrzebuje. Jeszcze jedna sprawa nie wiem jak się ma to nielimitowanie rozmów czy sms-ów ale np. nielimitowany internet w plusie czy play ma i tak limit ostatnio w plusie koledze stanął na 20gb a rozmawiając ze znajomym na stoisku play-a dostałem informację, że u nich ten limit jest na ok 100gb. wiadomo niby nielimitowane ale jednak limitowane, żeby nie było podobnie, z rozmowami i sms-ami. Biorę abo za 39zł dzwonie tylko na komórkowe i wysyłam sms-y to chcę płacić 39zł a nie, że nagle pod koniec miesiąca coś jest doliczane za połączenia które miały być nielimitowane. Z góry dziękuję za pomoc

Dodam jeszcze, że mam z orange neostrade też będę na dniach przedłużał umowę może coś by tu podziałać, bo łączenie usług w orange też obniża koszty abo i jakiś kod może by się znalazł.

Edit.

od biedy może być oferta bez telefonu i z tego co znalazłem to za 34,98 fajnie wygląda heyah, mam nolimit rozmów i smsów i 4gb neta a na jak długo jest ta umowa i jak to w ogóle się je albo może coś innego w podobie do heyah ?
 #823696  autor: Gregrin
 17 wrz 2015, 14:00
Z nie abonamentu jest przecież Virgin mobile z miesięcznym pakietem nolimitu rozmów(kom + stac)/sms i 5GB za 29zl. Działają na infrastrukturze t-mob i play'a wiec powinno być dobrze. Co do nielimitowanych rozmów czy sms to nie da się przekroczyć ale numery specjalne się do tego nie zaliczają. Poza tym to oferta na kartę wiec ustawiasz sobie stale doładowanie w banku na 30zl a pakiet będzie sobie sam pobierał 29zl co miesiąc a tobie zostanie 1zl na koncie i tylko tyle będziesz mógł wydać na smsy premium czy coś. Czyli nie da się "nabić" rachunku bo jesteś w stanie wydać tyle ile jest na koncie i nie masz żadnych omów :)