DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #821276  autor: paatryk01
 04 wrz 2015, 15:27
Na starcie zaznaczam, że nie jest to żaden fejk, żadne naciągania, tak samo ja nie mam zamiaru tu reklamować swojej strony.
Przedstawiam wam opcję, która pozwoli nam zarobić w internecie, łatwo, przyjemnie i skutecznie.
Zapraszam tutaj do dyskusji na ten temat, a jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na maila i wszystko wyjaśnię.

Tak jak w temacie chciałbym wam polecić program partnerski money2money.
Jest to legalna strona, poprzez którą polecamy i w zasadzie sprzedajemy konta bankowe, ubezpieczenia, pożyczki, kredyty itp.
Naszym wynagrodzeniem jest prowizja, która w przypadku 1 konta bankowego może wynosić nawet 80zł.
Ja jednak chciałbym wam polecić nie samo to by wciskać ludziom konta bankowe, pożyczki itd.
Osobiście działam z pewnym systemem, który gwarantuje minimum 500 zł nawet w tydzień(chętnie i oczywiście za darmo mogę was z nim zapoznać, ale to już oczekuję zainteresowania, bo nie chcę go dawać każdemu). Dalsze zarobki zależą tylko i wyłącznie od włożonej przez was pracy, ale to 500 zł jest przeze mnie gwarantowane, jeżeli będziecie postępowali zgodnie z moimi wskazówkami.
Nie traktujcie tego jako jakieś naciąganie itd. Sam wiem, jak to w waszych oczach wygląda, bo sam nie wierzyłem, że w internecie można zarobić i to taką kasę. Po prostu trzeba wiedzieć w co wejść, w co nie. Tutaj wszystko jest legalne, przy wypłacie trzeba się też rozliczyć, nie są to duże sumy, ale trzeba, a przynajmniej zwiększa się nasza wiarygodność w cały ten program.
Ogólnie polecam tę opcję, szczególnie tym co chcą sobie po prostu dorobić, czy to jednorazowo (500 zł) czy trochę więcej. Można także z tego żyć, ponieważ rekordziści zarabiali na prawdę spore sumy w ciągu miesiąca, ale to już wymaga trochę więcej pracy, aczkolwiek z tym systemem można wiele zdziałać.
Napiszcie na PW lub na maila : [email protected] to przedstawię wam chętnie ten system, opiszę jak to wszystko wygląda i z czym to się je. Na prawdę to nie jest trudne, trzeba tylko trochę chęci, a efekt murowany.
Zapraszam również tutaj do dyskusji.
Pozdrawiam, Patryk!
 #821290  autor: paatryk01
 04 wrz 2015, 16:52
Nie szukam nikogo naiwnego, ale mądrego co wierzy, że da się zarobić w internecie. Chcecie to róbcie na etatach czy gdzieś tam, ale czas zauważyć w końcu to, że w internecie są pieniądze i czas zacząć je zbierać. Nie ma się co ograniczać. Poczytajcie najpierw o programach partnerskich, a potem gadajcie. Ja nie mam zamiaru nikogo na nic namawiać, ale przedstawić w jaki sposób można sobie dorobić np. będąc na studiach.
Jeszcze raz polecam poczytać trochę o programie partnerskim money2money, albo o różnych tego typu akcjach. Poczytajcie o e-biznesie, poczytajcie o ludziach którzy zarabiają na życie właśnie w ten sposób.
 #821340  autor: Tomash
 04 wrz 2015, 21:47
paatryk01 pisze:Poczytajcie o e-biznesie, poczytajcie o ludziach którzy zarabiają na życie właśnie w ten sposób.
Akurat na co dzień robię w "e-biznesie", więc wydaje mi się, że nie muszę niczego czytać. Jeśli nie chcesz namawiać to zaprezentuj swoją ofertę współpracy tutaj, a nie w prywatnych wiadomościach.
 #821362  autor: paatryk01
 05 wrz 2015, 00:00
No to czemu zakładasz, że robię coś złego tutaj. Chcę na PW, bo wtedy wiem, że ktoś jest tym zainteresowany. Po co mam się wysilać każdemu z osobna, jak tylko kilka osób zechce ze mną współpracować. Wymyśliłem sobie swój system i nie chcę go podawać na tacy tym co mogliby go użyć szkodząc mi, bo wtedy mój system traci sens. Mogę powiedzieć, że jest on związany z kontami bankowymi, pożyczkami itd. ale czemu mam podać coś publicznie pod nos ? Ktoś chce współpracować to zauważę to i wtedy mogę tej osobie zaufać, wdrożyć ją w szczegóły systemu.