DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 118 z 136
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 136
 #820796  autor: Maciej Loret
 02 wrz 2015, 08:58
zielony71 pisze:Bywają okresowo dodatkowe rabaty w postaci kodów ale w tej chwili akurat nie ma.
Myślałem raczej o rabatach z tytułu posiadanych już usług w Orange (telefon stacjonarny, Neostrada) albo z powodu przeniesienia z innej sieci dwóch numerów.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #820800  autor: zielony71
 02 wrz 2015, 09:08
Smart Plan Open zawiera już w sobie rabat 30 zł właśnie z powodu posiadania telefonu stacjonarnego. Do Smart Plan LTE dostaniesz dodatkowo 10 zł rabatu z Orange Open (czyli za posiadanie innych usług).
 #820806  autor: Maciej Loret
 02 wrz 2015, 09:37
zielony71 pisze:Smart Plan Open zawiera już w sobie rabat 30 zł właśnie z powodu posiadania telefonu stacjonarnego. Do Smart Plan LTE dostaniesz dodatkowo 10 zł rabatu z Orange Open (czyli za posiadanie innych usług).
Zaraz, bo coraz mniej rozumiem.
W najgorszym razie, można wziąć dwa abonamenty za 29,90 (z 30zł rabatem za posiadane usługi stacjonarne) i będzie 60zł miesięcznie abonamentu (z innych, dodatkowych kosztów - ile kosztuje infolinia Orange w tym planie, bo w starych chyba było 1,23 bez względu na długość rozmowy). Do tego 400min rozmów międzynarodowych (roaming przy granicy).

Drugi wariant - pierwszy abonament jak wyżej, w drugim zaś skorzystać z 6mies. gratis za przeniesienie numeru i abonament 29,99 (realnie około 22,50).

Czy w obu wariantach można jeszcze obniżyć koszty abonamentu? Np. W pierwszym wariancie oprócz rabatu za posiadane usługi stacjonarne otrzymać dodatkowo rabat za przeniesienie numeru od innego operatora ?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #820810  autor: zielony71
 02 wrz 2015, 09:50
Wg mojej wiedzy w tej chwili nie ma już oferty "6 m-cy gratis za przeniesienie numeru".
Wycofali ją nagle, bez ostrzeżenia i nawet jak ktoś otrzymał kody (np. ja) to i tak przestały działać - pomimo, że teoretycznie były ważne do końca września.
W drugim wariancie otrzymasz jeszcze 10 zł rabatu Orange Open, czyli ten drugi abonament będzie kosztował 19,90 zł.
 #820847  autor: Maciej Loret
 02 wrz 2015, 12:15
zielony71 pisze:Wg mojej wiedzy w tej chwili nie ma już oferty "6 m-cy gratis za przeniesienie numeru".
http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html

Przenoszę numer do Orange -> bez telefonu.
zielony71 pisze: W drugim wariancie otrzymasz jeszcze 10 zł rabatu Orange Open, czyli ten drugi abonament będzie kosztował 19,90 zł.
Czyli będzie 29,99 + 19,99 = 49,98 za dwa numery.
Za co jest Orange Open? Za usługę stacjonarną i telefon komórkowy?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #820848  autor: zielony71
 02 wrz 2015, 12:28
Orange Open jest naliczany za każdą kolejną usługę
http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml
Przy czym Smart Plan Open wraz z usługą stacjonarną traktowany jest jako jedna usługa.
Ten link, który wkleiłeś to jest coś innego. Wprawdzie nie płacisz abonamentu do czasu przeniesienia numeru ale nie masz włączonych żadnych usług.

P. S. W sumie z O.O. to powinieneś dostać 20 zł rabatu.
 #821454  autor: Doxace
 05 wrz 2015, 14:15
Hej
Kończy mi sie umowa (abonament T-Mobile) i zastanawiam się nad przejściem na jakiegoś mix'a +nowy telefon. Obecnie mam jakieś kosmiczne (dla mnie przynajmniej) 250 minut co miesiąc, z czego jak sprawdziłam ostatnie 3 rachunki to wykorzystałam
- 47 minuty / 57 SMS / 6 MMS
- 56 minuty / 39 SMS / 4 MMS
- 52 minuty / 54 SMS / 11 MMS
Więc jak widać pisze/rozmawiam niedużo i oferty typu nolimits nie sa mi potrzebne. Podoba mi sie oferta Playa Mix Klasyczny 30, bo w tych 100min się spokojnie zmieszczę (o ile jest naliczanie sekundowe- nie znalazłam informacji w regulaminie), a i pakiet 1Gb też będzie zbawieniem bo w obecnym 500 Mb ledwo sie mieszczę.
Będę wdzięczna za jakieś uwagi lub inne propozycje (tanio, mało minut, duży pakiet internetu, nowy telefon), bo nie śledzę rynku :P
 #821466  autor: cyanoone
 05 wrz 2015, 14:53
Ja bym nie szedł w mix tylko wziął Mobile Vikings za 19 zł. Telefon sobie kup na wolnym rynku.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #822478  autor: admiraljachas
 10 wrz 2015, 14:31
Dzień dobry (wieczór), szukam oferty na kartę. Bardzo mało dzwonie, zazwyczaj do +/- 5 numerów, zdarza się, że nie wykonam żadnego połączenia w miesiącu, w innym wygadam ze 30 min. Z smsami podobnie, sporadycznie wysyłam w ten sposób wiadomości. Czasem skorzystam z internetu na telefonie, ale nigdy nie są to pakiety większe niż 500 mb / miesiąc. Stąd szukam oferty, która zapewni długą ważność konta po doładowaniu oraz jakieś profity z rzadkich, ale za większą kwotę doładowań. Zastanawiałem się nad przejściem do t-mobile, bo to do ich sieci zazwyczaj dzwonię i podoba mi się ich częsty prezent. Czyli doładowanie + ta sama kwota w prezencie na konto. Aktualnie jestem w play na kartę- rok ważności konta i skłaniam się do przeniesienia numeru. Jakie taryfy z tmobile byście polecili?
Tak dodatkowo zapytam, może ktoś ma pod ręką wątek traktujący o internecie w play 10gb/zł/30dni. Z góry dziękuję za pomoc.
 #824369  autor: Syryniss
 20 wrz 2015, 17:56
Witam. Od dłuższego czasu jestem w T-Mobile na kartę na przestarzałej taryfie Hot. Trochę dzwonię, trochę SMS-uję, czasami jak potrzebuję dostępu do internetu to kupuję pakiet za 15 zł. W ten sposób nie wydaję więcej niż 50 zł na 3 miesiące, czyli poniżej 20 zł/m-c.

Zdecydowałem, że wolałbym mieć na stałe jakiś pakiet internetu w taryfie, jednocześnie chciałbym zostać w T-Mobile - nie mam przyjemnych doświadczeń z innymi operatorami.
Zainteresowała mnie oferta Frii z pakietem 1 GB, ale chciałbym się upewnić czy dobrze wybieram i czy nie ma tam żadnych ukrytych "kruczków", ponieważ zapewne nie będę miał możliwości wrócić do swojej starej oferty. Czy w tej taryfie tracę coś względem mojej starej czy różnią się tylko opłatą za internet na korzyść Frii? I czy będę mógł bez problemu wydawać tyle samo (50 zł na 3 miesiące) i internet będzie cały czas aktywny?
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
 #827065  autor: yeahbitch
 05 paź 2015, 14:50
Witam!
Czy możecie mi pomóc odnośnie wyboru telefonu w ofercie orange? Przedlużam umowe w abonamencie 99zl i wsrod telefonow, ktore mi proponuja jest miedzy innymi LG g3, samsung galaxy s5 neo i huawei p8. czy ktorys z tych modeli jest godny uwagi, a jesli nie czy jest jakas lepsza alternatywa? Do telefonu jestem w stanie dopłacic max. 300-400zl.
Pozdrawiam
 #828031  autor: kisiel95
 09 paź 2015, 16:05
Witam wszystkich (mój pierwszy post na forum)!
Czy moglibyście mi pomóc w wyborze oferty na kartę?
Mam telefon z Dual SIM i będę chciał wykorzystać dwa miejsca na karty SIM.
Na pierwszej karcie powinna być taka oferta, w której ważność konta po jednorazowym doładowaniu jest jak najdłuższa. Na drugiej zaś (nie dzwonię, ani nie SMS-uję tak często, może z internetu na telefonie troszkę częściej korzystam do 500 MB na m-c) powinna być możliwość wykupienia pakietu z rozmowami,SMS-ami,internetem w cenie powiedzmy do 20 zł/m-c (oczywiście bez obowiązku kupowania tegoż pakietu co miesiąc !) i też z miarę długim okresem ważności konta (choć to nie jest już bardzo istotne).
 #828070  autor: buba1234
 09 paź 2015, 20:23
kisiel95 pisze:Witam wszystkich (mój pierwszy post na forum)!
Czy moglibyście mi pomóc w wyborze oferty na kartę?
Mam telefon z Dual SIM i będę chciał wykorzystać dwa miejsca na karty SIM.
Na pierwszej karcie powinna być taka oferta, w której ważność konta po jednorazowym doładowaniu jest jak najdłuższa. Na drugiej zaś (nie dzwonię, ani nie SMS-uję tak często, może z internetu na telefonie troszkę częściej korzystam do 500 MB na m-c) powinna być możliwość wykupienia pakietu z rozmowami,SMS-ami,internetem w cenie powiedzmy do 20 zł/m-c (oczywiście bez obowiązku kupowania tegoż pakietu co miesiąc !) i też z miarę długim okresem ważności konta (choć to nie jest już bardzo istotne).

Fakt mobile konto ważne rok, pakiet 9zł [100minut+100sms+100MB] i pakiet 500MB za 5zł.

________________________________
 #828124  autor: kisiel95
 10 paź 2015, 10:28
Dziękuję za odzew :)
No ten FAKT mobile mi się podoba jako główna karta SIM.
Mam jeszcze pytanie, bo zobaczyłem ofertę nju na kartę na tą drugą kartę SIM i tam jest konto po wieki, czyli konto ważne bezterminowo. Skąd oni będą wiedzieć, czy dany numer jest aktywny (coś przysyłają n.p.) i czy nie ma jakichś haczyków w tej ofercie (czy mogę sobie kupić starter, zrobić jedno doładowanie i mieć kartę ważną cały czas)?
 #828134  autor: cyanoone
 10 paź 2015, 10:58
Po pół roku od ostatniego doładowania dostaniesz sms z pytaniem o aktywność, jak odpowiesz to masz 3 miesiące spokoju, za 3 miechy znów trzeba smsa wysłać. Polecam bardziej Orange free, zapłacisz za rok ważności konta (opłata dla tych co są w Orange mniej niż 93 dni) 3 zł i potem będzie za darmo, jeden sms wydłuża konto (i pakiet internetu) na rok.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #828148  autor: Gregrin
 10 paź 2015, 12:32
Ile tych rozmów ?? Oferta faktu jest fajna (tym bardziej ze jeszcze są kody-vouchery za darmo na 40-80min/sms i 200-400MB netu a pakiety się sumują i przedłużają z kodami) ale jeśli masz dualsim to może pokombinować bardziej z jakimś nolimitem rozmów, stan darmowy w play a ok 20sms to koszt 2zl. Tak jak radzi cyanoone druga karta na net w orange free która za 50zl da 15GB ważne rok z możliwością bezpłatnego przedłużania.
  • Strona 118 z 136
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 136
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 136