DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #820040  autor: Callia
 29 sie 2015, 12:46
Witam
Mam taki mały problem... Posiadam Samsunga S2 plus... Do tej pory byłam z niego zadowolona a posiadam go już prawie 2 lata... Choć niestety bateria od dawna nie trzyma nawet dnia :( i zaczał się wieszać troszkę lub sam wyłączać i różne dziwne zagrywki ma... No i nadszedł czas na zmiane telefonu... Tylko problem właśnie w tym że nie mam pojecia nawet co... a jednak dużą role dla mnie odgrywa naprawde dobra bateria bo mnie męczy ciagłe ładowanie no i dobry aparat...
Co byście mi doradzili
 #820207  autor: karol532
 30 sie 2015, 10:59
Dokładnie. Ja używam teraz samsunga galaxy s3 - nie jest za duży, mi tel potrzebny jest do odbierania poczty i dzwonienia. Wiem, że kolega jest bardzo niezadowolony z baterii w s4.
 #820232  autor: dan7
 30 sie 2015, 13:37
Jeśli dobra bateria i aparat to tylko Sony Xperia Z3C. Ona spełnia Twoje wymagania.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #821027  autor: Marciak
 03 wrz 2015, 09:30
W smartfonach to w zasadzie wszędzie jest dosć kiepska bateria.Nie ma obecnie chyba żadnego smartfona,który działałby 2-3 dni przy intensywnym użytkowaniu bez ładowania.Sam proponowałbym albo Lg G4 albo Lg G3 albo Lg G2. Obecnie zapewniają najlepszą jakość w stosunku do ceny ( Samsung jest moim zdaniem trochę przereklamowany).
Możesz sobie również zerknąc do sklepu Euro agd jeśli nie masz kasy. Od jakiegoś czasu mają tam raty 30 rat na 0% i żadnych haków.Kupowałem tam ostatnio telefon.
 #821029  autor: aurpiotrow
 03 wrz 2015, 09:40
Sony Xperie maja faktycznie dobre aparaty, baterie przeciętne, jak mało korzystam to wytrzymuje 2 -2,5dnia ale tu mowie o raczej nie korzystaniu z netu, bo jak siedzę cały dzień to dzień mi wytrzymuje.
 #825166  autor: iPlus
 25 wrz 2015, 13:00
doradzam zapomnieć o Samsungu i wybrać coś z LG, htc, Xperi, Lumi, nawet Overmax, Goclever na wolnym rynku te dwie ostatnie firmy są ok