DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #645402  autor: Xavi
 07 lip 2013, 15:32
Coś nie działa mi to dziadostwo. Boże jak ja nie cierpie tego serwisu ale czasami muszę korzystać.
Od wczoraj mam taki problem. Utworzyłem listę zainteresowań. Do wczoraj działało ok czyli na jednej stronie miałem wszystkie wpisy ze stron dodanych do zainteresowań , nie musiałem wchodzić oddzielnie na interesujące mnie strony. Teraz pustka! Jest komunikat pod nazwą strony brak innych wpisów. chociaż takowe są oczywiście. Kiedy np dodam stronę telepolis do zainteresowań to nie mam żadnych wpisów jak wejdę na nią przez wpisanie w wyszukiwarkę jest ok i wpisy są. Ma ktoś podobną sytuację, bo było to wygodne i szybkie rozwiązanie.

 #645447  autor: butterfly
 07 lip 2013, 20:32
Musisz zaznaczyć żeby Ci pokazywało w aktualnościach. Na profilu danej strony najeżdżasz na Lubisz to i po chwili Ci się pokaże lista dodatkowych opcji.

 #645600  autor: Xavi
 08 lip 2013, 16:58
Chcesz powiedzieć że muszę na każdej stronie klikać lubie to aby wyświetlała posty w zainteresowaniach? Wcześniej tego nie robiłem i było ok. Poza tym mam jedną stronę która działa ok po staremu a pozostałe nie.
Miałem tak: Na stronie główne profilu na górze po prawej mam strona główna. Wybieram to wtedu w panelu po lewej stronie ma zainteresowania czyli wcześniej utworzone listy stron profilowych które mnie interesują. I w tym momencie mam wyświetlane wpisy z tych wszystkich stron. Natomiast jak kliknę nazwę którejś z nich w sekcji zainteresowania to już żadnych wpisów nie mam!

 #646100  autor: butterfly
 10 lip 2013, 18:52
No musisz lubić stronę by Ci pokazywała to co wrzuca na Twojej stronie głównej. Poza tym nie klikasz później a najeżdżasz. Hmm, nie wiem o jakie listy profilowe w ogóle Ci chodzi. Po co wchodzisz do zainteresowań? Sam sobie utrudniasz życie. Wpisy z każdej strony, którą lubisz będą na bieżąco na Twojej stronie głównej. Czasem fejs ma swoje fochy, ale kto by się tak wczuwał w to...

 #650851  autor: aga2013
 28 lip 2013, 22:52
Niestety musisz kliknąć lubię to na każdej stronie, którą cie interesuje aby zobaczyć jest aktualności na Facebooku. Tez uważam, ze jest to chore.

Zdejmij blokadę - simlock BlackBerry,a może opiekunka osób starszych Ci pomoże.
 #819982  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 01:29
Co to za debilna moda na tym kretyńskim portalu, że wypisują gimby na fanpejdżach telekomów "mogę kogoś pozdrowić?" :!: :?:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #819989  autor: KR2615
 29 sie 2015, 07:26
Słyszeliście o tym istrzu ciętej riposty który strollował Volvo? Canon pochwliło się niedawno konwersacją z gimbusem, który próbował ich podejść w podobny sposób jednak Ci go przechytrzyli.

Podobnie było z pytaniami do Xboxa, czy pożyczy stówę (kilka dni później na FP KFC widziałem identyczne pytanie) Po prostu wśród gimbusów panuje moda na bycie fajnym, nie ważne że jest się przy tym nieoryginalnym.
 #819992  autor: cyanoone
 29 sie 2015, 08:09
Tu ciekawa konwersacja:
Obrazek

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #820002  autor: bazooka
 29 sie 2015, 10:00
Rosolak pisze:Co to za debilna moda na tym kretyńskim portalu, że wypisują gimby na fanpejdżach telekomów "mogę kogoś pozdrowić?" :!: :?:
Jeżeli jest aż taki kretyński to po co się tym interesujesz :?: :)
 #820085  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 16:37
//edit
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 18:54 przez Rosolak, łącznie zmieniany 1 raz.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820089  autor: bazooka
 29 sie 2015, 17:10
do USUNIĘCIA
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 19:12 przez bazooka, łącznie zmieniany 1 raz.
 #820097  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 17:47
//edit
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 18:54 przez Rosolak, łącznie zmieniany 1 raz.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820099  autor: bazooka
 29 sie 2015, 18:12
do USUNIĘCIA
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 19:13 przez bazooka, łącznie zmieniany 1 raz.
 #820109  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 18:53
Napiszę tak, nie chcę już rozmywać tematu, jak i nie chcę mi się z Tobą dyskutować na takie jałowe tematy. Wywalam swoje posty, a moda proszę o uporządkowanie.

Zaspokoję jednak Twoją ciekawość. Po pierwsze zablokowany PW, żebyś nie spamował mi skrzynki swoimi pretensjami na temat prezentowanych przeze mnie treści. Pozwól, że dopóki nie masz wpływu na publikowane przeze mnie posty, to będę pisał co chcę i jak uważam. Jeżeli uważasz, że moje wypociny są niestosowne bądź sprzeczne z regulaminem, to możesz zgłosić to do administracji forum.
sebusy pisze:Jeżeli jest aż taki kretyński to po co się tym interesujesz :?: :)
Pomijając dyskusję, wrócę do w/w pytania. Po prostu się tym interesuję, a dlaczego zachowam dla siebie. Być może piszę rozprawkę doktorską na ten temat.;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820114  autor: bazooka
 29 sie 2015, 19:12
Tylko z szacunku do użytkownika forum robię to samo co Ty (z usuwaniem postów), bo jak pisałem, powyższa dyskusja nie nadawała się na forum więc chciałem skorzystać z PW...tymczasem teraz widzę dziecinadę w Twoim wykonaniu...
Rosolak pisze:Napiszę tak, nie chcę już rozmywać tematu, jak i nie chcę mi się z Tobą dyskutować na takie jałowe tematy.
Tak to jest gdy się człowiek interesuje tym co z góry skazuje jako "kretynizm" :?
A teraz już tak zabolało i poleciał kolejny niekonsekwentny, obracający kota ogonem post...bowiem musisz wiedzieć PW blokujesz dla wszystkich :)

Zacytowane przez Ciebie moje pytanie miało Ci utrzeć nosa za epitety, bo tak jak Ty to chyba nikt nie obnosi się z tym na tym forum - drażni mnie to strasznie, a jednocześnie obraża, bo jak pisałem wyżej można korzystać z portalów społecznościowych z dystansem do siebie i w obliczu innych, bez hejterstwa i sztucznej uprzejmości.
Więcej konsekwencji życzę i szczerości, bo tego Ci tylko brakuje by korzystać z portalów społecznościowych - na forum prezentujesz człowieka ogarniętego tylko troszkę Ci brakuje by zrozumieć te "kretyńskie" idee internetu.
 #820118  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 19:22
To jak, wie ktoś co to za "akcja", skąd się wzięła, kto to zainicjował?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820123  autor: bazooka
 29 sie 2015, 19:37
Poczytaj troszkę fb to się dowiesz :P
 #822446  autor: najlepsza
 10 wrz 2015, 11:06
a aj to się cieszę, ze nie mam tego dziadostwa bo miałam przez niego problemy. Albo ktoś moje zdjęcia ściągnął i umieścił na portalu randkowym i potem jacyś goście do mnie dzwonili, albo ktoś mi się próbował włamać na konto. Stwierdziłam, ze podziękuję.
 #822562  autor: Niezgodna7
 10 wrz 2015, 21:56
Nie miałem, nie mam , i nie mam zamiaru mieć
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #822589  autor: Rosolak
 11 wrz 2015, 08:13
Ja kilka dnia byłem (fałszywe dane oczywiście), zobaczyłem* i spier... oddaliłem się.

______
*zobaczyłem ludzką głupotę.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.