DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 220 z 624
  • 1
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 624
 #819491  autor: Alkowski
 26 sie 2015, 22:47
Jakim cudem wywalczyłeś -20 zł rabatu ?

Bo w taryfie relax jest góra dycha rabatu na abonament od ceny standardowej ( 79,99).
 #819499  autor: Alkowski
 26 sie 2015, 23:42
Z tego co się orientowałem ta dycha z rabatu na tzw usługi z ulgą nie przysługuje w przypadku ofert SUK-owskich , aczkolwiek się dopytam i dam znać jutro.
 #819502  autor: domell98
 27 sie 2015, 00:01
Dzisiaj jak przedłużałem to najpierw połączyłem się z BOA powiedziałem jaką chce oferte i powiedziałem że pan z sekcji utrzymania klienta mi coś takiego zaproponował i zostałem tam przekierowany. Po rozmowie z panią na początku było tylko 10 zł ale jak powiedziałem że mam drugi telefon to dostałem kolejne 10 zł, tylko dostałem informacje że to 10 zł rabatu jest wtedy gdy jest drugi abonament. Czekam na umowe i telefon, jak przyjdzie to napisze czy wszystko jest tak samo jak podczas rozmowy ;)
 #819595  autor: Michal016m
 27 sie 2015, 15:36
Dostałem dzisiaj telefon od T-Mobile z dosyć śmieszną ofertą i zapytałem się kiedy wejdzie nowa oferta (urodzinowa -wrześniowa) , dostałem odpowiedz że jest od dzisiaj. Czy to prawda? bo ta nowa oferta jest praktycznie taka sama albo jeszcze gorsza
 #819603  autor: marcinkrakwoj
 27 sie 2015, 15:57
a czy ja mogę prosić o linka do cennika telefonów tej nowej oferty o której mówi kolega michał powyżej?

I czy to jest to słynne "nowe otwarcie" o którym mówił szef T-Mobile w jakimś wywiadzie?
 #819605  autor: domell98
 27 sie 2015, 16:00
Cenniki na stronie i w opcji przedłuż po zalogowaniu są te same co wcześniej, pewnie SUK już ma i proponuje nową oferte. Ja wczoraj przedłużałem i też mam inne cenniki niż na stronie w komplecie dokumentów, ważne do 31 grudnia 2015 oferta jump specjal. To ich nowe otwarcie to może usługi z ulgą :lol:

Orientujecie się po ilu dniach t-mobile wysyła paczke z umową i telefonem i jakim kurierem?
 #819656  autor: VoytaS
 27 sie 2015, 19:33
Jesli nowa oferta wchodzi od 1 wrzesnia to musza proponowac nowa oferte, ja tam mialem dwa lata temu 3 dni przed nowym cennikiem przez telefon na wszystko sie zgodzilem, mija dzien, dwa, trzy dzwonie na infolinie gdzie kurier? Odpowiedz ze tamtej oferty nie moga juz zaproponowac bo jej nie ma w systemie.... i teraz jest nowa gorsza tak wiec podziekowalem i poczekam na do kolejnej promocji.
 #819664  autor: pacman
 27 sie 2015, 20:01
marcinkrakwoj pisze:a czy ja mogę prosić o linka do cennika telefonów tej nowej oferty o której mówi kolega michał powyżej?

I czy to jest to słynne "nowe otwarcie" o którym mówił szef T-Mobile w jakimś wywiadzie?
Nie grymaś...nie chcesz 2, 3 czy 5 usług od Tmobile ?! :lol: Jeśli to ta lepsza oferta to tylko dla jakiegoś % który jest zainteresowany czymś takim, reszta dalej będzie szukać bardziej opłacalnej opcji i ew. karty.
VoytaS pisze:Jesli nowa oferta wchodzi od 1 wrzesnia to musza proponowac nowa oferte, ja tam mialem dwa lata temu 3 dni przed nowym cennikiem przez telefon na wszystko sie zgodzilem, mija dzien, dwa, trzy dzwonie na infolinie gdzie kurier? Odpowiedz ze tamtej oferty nie moga juz zaproponowac bo jej nie ma w systemie.... i teraz jest nowa gorsza tak wiec podziekowalem i poczekam na do kolejnej promocji.
Ciekawe jest to z punktu widzenia finalizacji umowy, a ty pewnie musiałeś ją jeszcze podpisać, co nastąpiło by już po czasie.
 #819694  autor: Alkowski
 27 sie 2015, 21:54
Domel na 100 % przy taryfie relax masz -10 rabatu na całą umowę od suk , o kolejnym -10 za dodatkowe usługi nie ma mowy , więc mniejszej ceny się nie spodziewaj niż 69,99.
Albo źle dosłyszałeś , albo konsul zaje,bał się w akcji.

Nowej oferty w tm jeszcze nie ma , natomiast te -10 za kolejne usługi to zmiana mówiąc szczerze kosmetyczna w ofercie , bo super zestaw przy blueconectach już pełni podobną rolę.

I tak jak podkreślam biorąc ofertę sukowską przy maksymalnych rabatach o których była mowa , nie można już zejść z ceny.
 #819698  autor: domell98
 27 sie 2015, 22:04
Alkowski pisze:Domel na 100 % przy taryfie relax masz -10 rabatu na całą umowę od suk , o kolejnym -10 za dodatkowe usługi nie ma mowy , więc mniejszej ceny się nie spodziewaj niż 69,99.
Albo źle dosłyszałeś , albo konsul zaje,bał się w akcji.

Nowej oferty w tm jeszcze nie ma , natomiast te -10 za kolejne usługi to zmiana mówiąc szczerze kosmetyczna w ofercie , bo super zestaw przy blueconectach już pełni podobną rolę.

I tak jak podkreślam biorąc ofertę sukowską przy maksymalnych rabatach o których była mowa , nie można już zejść z ceny.
Pytałem się o to z 4 razy i pani mi powiedziała na umowie będzie kwota 69,99 zł, rabat 10 zł od SUK a kolejne 10 zł będzie z usługi z ulgą. Przed wprowadzeniem usług z ulgą też był rabat 10 zł na tą taryfe a usługi z ulgą to nowy program lojalnościowy. I zostałem również uprzedzony że jeśli zrezygnuje z drugiego abonamentu to rabatu 10 zł nie będzie.
 #819796  autor: ukefake
 28 sie 2015, 12:32
Ciekawe jest to z punktu widzenia finalizacji umowy, a ty pewnie musiałeś ją jeszcze podpisać, co nastąpiło by już po czasie.
prawie 2 lata temu t-mobile zaprezentowało nowe taryfy - jump (dzień X, wejść w życie miały dnia X+1). Jak tylko się zorientowałem (dzięki temu wątkowi), że jumpy są dla mnie gorsze niż standardowe Rodziny, zadzwoniłem do timo (w dzień X) i przedłużyłem umowę na starych warunkach. Parę dni później przyjechał kurier, podpisałem co trzeba i do dziś mam tę ofertę (Rodzina 20). Zatem nie ma co się podniecać nowym otwarciem na zapas - zobaczymy jak to róziowi informatycy rozwiążą.
 #819837  autor: iotrek
 28 sie 2015, 14:21
Taką ofertę dziś dostałem z SUK:

Abonament 79,99/24m
Rozmowy bez limitu
4gb Internet
Sms/mms bez limitu
Telefon HTC M8S 69.99zł

Można coś jeszcze ugrać? Mam jeszcze drugi nr w T-mobile.
 #819848  autor: domell98
 28 sie 2015, 14:43
iotrek pisze:Taką ofertę dziś dostałem z SUK:

Abonament 79,99/24m
Rozmowy bez limitu
4gb Internet
Sms/mms bez limitu
Telefon HTC M8S 69.99zł

Można coś jeszcze ugrać? Mam jeszcze drugi nr w T-mobile.
Jeśli chodzi o telefon to chyba nie, ale ci doliczyli przesyłke 20 zł bo telefon w cenniku jest 349 zł a w relax+ jest 300 zł rabatu to wychodzi 49 zł. Mi się udało zejść 20 zł z taryfy relax nie wiem jakim cudem, mam tak jak ty drugi telefon ale to się okaże przy najbliższej fakturze.
 #819874  autor: domell98
 28 sie 2015, 16:04
Nie wiem dokładnie czy to jest ten cennik ale jest dostępny po zalogowaniu do mój t-mobile -> przedłuż umowę -> i pod taryfami jak rozwiniesz dokumenty to jest regulamin taryf i cennik telefonów
 #819880  autor: iotrek
 28 sie 2015, 16:17
Czyli dostałem ofertę taryfy Relax+ z -10zł na abonament, ani grama neta więcej niż na stronie, jedynie co, to tel tańszy o 280zł
  • Strona 220 z 624
  • 1
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 624
  • 1
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 624