DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 381 z 692
  • 1
  • 379
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 692
 #815637  autor: booboo
 03 sie 2015, 20:39
Z chęcią zobaczyłbym i myślę, że część forumowiczów screena z play24 odnośnie oferty za 19,50 na czas nieokreślony...
Play chyba wymyślił coś nowego... i tym którym się udało to się udało dostać full wypas za 19,50 a reszcie może zakończyć się inną ofertą albo z dodatkami po 10 zł.
 #815639  autor: 0lek102
 03 sie 2015, 20:59
booboo pisze:Z chęcią zobaczyłbym i myślę, że część forumowiczów screena z play24 odnośnie oferty za 19,50 na czas nieokreślony...
Play chyba wymyślił coś nowego... i tym którym się udało to się udało dostać full wypas za 19,50 a reszcie może zakończyć się inną ofertą albo z dodatkami po 10 zł.
Jeśli tak to puszcze panu z BOK jak zadzwoni piosenke "time to say goodbye" ...
 #815645  autor: Karlos20
 03 sie 2015, 21:45
booboo, nawet i jeśli to będą dodatki po 10 zł, to cenowo zbliży się oferta do nju / RBM. Problemem jest sprzeczność w czasie trwania umów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815661  autor: LOLOLOL
 03 sie 2015, 23:37
Karlos20 pisze:Tak, to jest ta oferta. Na czas nieokreślony? Coś mi tu śmierdzi...
Skrzacinka to nie jest ta oferta za 19,5 o której wszyscy piszą.

Karlos z całym szacunkiem ale pojawiłeś się w temacie I mieszasz. W ofercie za 19,50 są nielimitowane rozmowy I smsy do wszystkich sieci, nielimitowane stacjonarne I 250 MB internet miesięcznie - umowa na 15 msc. Nie ma żadnych dopłat za stacjonarne czy smsy do innych sieci.

Jak dla mnie no limit za ok 20 PLN miesiecznie to świetna sprawa. 19,5 * 15 msc = 292,5 PLN jak dla mnie to śmiesznie mało:D Dorabianie do tego teori, że to mega zobowiązanie mnie śmieszy;)

Pozdrawiam I życzę troche wiecej dystansu I uśmiechu.
 #815667  autor: motov3
 04 sie 2015, 00:10
Ta oferta za 19.50 zawiera
- no limit komorki (wszystkie sieci)
- no limit stacjonarne
- no limit sms/mms (wszystkie sieci)
- pakiet 250MB

Do tego mozliwosc wykupienia pakietu internet z LTE
1GB 7.99
2GB 9.99

Potwierdzone. Sam korzystalem z tej opcji przedluzeniowej, wiec wiem dokladnie co mam. Zeby nie bylo niedomowien :-)

Obrazek
 #815671  autor: djfafa
 04 sie 2015, 07:42
Karlos20 pisze:djfafa: ja neguje czas umów, owszem, bo niezłe zabezpieczenie przez ewentualna zmianą warunków przez Operatora, ale nie mam być obarczany karami za udzielaną ulgę, korzystając z oferty przedłużeniowej. I Ty taką ofertę wybrałeś (15m i niewielka, ale jednak kara za zerwanie). Ja nie mam zamiaru płacić za ewentualne zerwanie umowy.
Są przypadki, że te same warunki oferty za 19,50 zł są na czas BEZTERMINOWY, a to komfort zarówno ofertowy, finansowy jak i psychologiczny.
Ogólnie klient biorąc ofertę bez telefonu musi mieć wolność (w ofertach bez kar umownych - znajdzie tańszą ofertę, pójdzie gdzie indziej, bez konsekwencji), tak, żeby i Abonent był zadowolony, a Operator miał stałe źródło dochodu. Docieramy do czasów, w których sieci mobilne więcej kasy zarabiają na abonamentach, niż prepaidzie.
Karlos ale po co ja mam zrywać uwowę i płacić jakąś karę? Dakie dywagacje są już spalone na starcie. Przypomnę Ci że oferta jest za 19,50 miesięcznie i ciężko będzie znaleźć coś DUŻO tańszego i lepszego. A wybacz nie jestem gimnazjalistą abym fatygował się do salonu i przenosił numer tylko dlatego, że ktoś da mi to samo za 1-2 złote mniej.
 #815707  autor: Karlos20
 04 sie 2015, 11:36
Przypominam, że nie krytykuje CENY oferty, a CZAS UMOWY, podczas, gdy konkurencja, ba - nawet Red Bull Mobile (PLAY) oferuje umowę BEZTERMINOWĄ, bez zabawy w ulgi i kary umowne.

Pamiętajcie, że w obu wypadkach Operator może wypowiedzieć umowę klientowi, w przypadku zmiany oferty na miesiąc z wyprzedzeniem. W takim wypadku, przy umowie BEZTERMINOWEJ krzywdy dużej się nie dostaje, bo wybierasz inną ofertę nawet w 1 dzień (jak w prepaidzie), przy umowie zawartej nawet na 2 lata, takie zagrania Operatora już bolą, bo klient złudnie myśli, że te warunki utrzymają się taki okres czasu.

Dlatego radzę jedno: negocjujcie śmielej warunki aneksów. Bo jest to trochę nieuczciwe, że tą samą ofertę cenowo dostaniesz albo na 15m lub na bezterminówce (świadczy to o słabych negocjacjach Abonenta z Play i niedoobserwowaniem ofert konkurencji). Tylko umowa na czas bezterminowy daje wolność i komfort korzystania z benefitów, a w przypadku zmian, można szybko zmienić sieć, bez czekania i straty kasy oraz nerwów.
Przyjrzyjcie się ofertom RBM, Heyah czy nju, co tam się dzieje. Ludzie naprawdę chwalą sobie bezterminówki. A na pewno ta forma kontraktu z Operatorem jest korzyścią dla obu stron.
Jeśli klient jest zadowolony, sieć również.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815715  autor: Janek11
 04 sie 2015, 12:37
mam pytanie złożyłem w salonie prosbę po przejście na kartę z upływem umowy na abonament ( wypowiedzeinie) i w play24 widnieje w zgłoszeniach ze zakończone bo wysłąli propozycję pocztą a pismo mogę ;przeczytać w play24 oczywiście warunki nie do przyjęcia z tego co przeczytałem to co mam jeszcze raz składać czy nie przyjmuje i czekam dalej
 #815716  autor: Karlos20
 04 sie 2015, 12:44
Janek11: zadzwoń do BOK *500 (wybierz 8, następnie 2) i powołaj się na zamknięty numer zgłoszenia. Wtedy rozpocznij negocjacje w sprawie warunków aneksu. Powodzenia! :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815722  autor: Janek11
 04 sie 2015, 13:26
ale czy oni tym pismem zanegowali moje wypowiedzenie mimo braku jakiejkolwiek zgody ode mnie czy wypowiedzenie dalej jest wazne
 #815726  autor: Karlos20
 04 sie 2015, 13:38
Wypowiedzenie jest ważne, przeczytaj jeszcze raz odpowiedź na zgłoszenie wypowiedzenia umowy. Jeśli nie zdecydujesz się na jakiekolwiek warunki przedłużenia umowy, wraz z ostatnim dniem wypowiedzenia umowa wygasa, a Ty przejdziesz z numerem do oferty na kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815751  autor: djfafa
 04 sie 2015, 15:07
Karlos20 pisze:Przypominam, że nie krytykuje CENY oferty, a CZAS UMOWY, podczas, gdy konkurencja, ba - nawet Red Bull Mobile (PLAY) oferuje umowę BEZTERMINOWĄ, bez zabawy w ulgi i kary umowne.

Pamiętajcie, że w obu wypadkach Operator może wypowiedzieć umowę klientowi, w przypadku zmiany oferty na miesiąc z wyprzedzeniem. W takim wypadku, przy umowie BEZTERMINOWEJ krzywdy dużej się nie dostaje, bo wybierasz inną ofertę nawet w 1 dzień (jak w prepaidzie), przy umowie zawartej nawet na 2 lata, takie zagrania Operatora już bolą, bo klient złudnie myśli, że te warunki utrzymają się taki okres czasu.

Dlatego radzę jedno: negocjujcie śmielej warunki aneksów. Bo jest to trochę nieuczciwe, że tą samą ofertę cenowo dostaniesz albo na 15m lub na bezterminówce (świadczy to o słabych negocjacjach Abonenta z Play i niedoobserwowaniem ofert konkurencji). Tylko umowa na czas bezterminowy daje wolność i komfort korzystania z benefitów, a w przypadku zmian, można szybko zmienić sieć, bez czekania i straty kasy oraz nerwów.
Przyjrzyjcie się ofertom RBM, Heyah czy nju, co tam się dzieje. Ludzie naprawdę chwalą sobie bezterminówki. A na pewno ta forma kontraktu z Operatorem jest korzyścią dla obu stron.
Jeśli klient jest zadowolony, sieć również.
Ale przecież Oni mogą wypowiedzieć mi umowę czy mam umowę bezterminową czy terminową, jakie to ma dla mnie znaczenie? Przecież w obu wypadkach muszę szukać nowego operatora/taryfy.
I ja mam komfort korzystania z benefitów na umowie terminowej, jak pisałem dla mnie obciążenie miesięcznie na poziomie 19,50 to żadne obciążenie (jak i dla każdego chyba zresztą) i nie wiem czym ja mam się zamartwiać.
A ludzie i chwalą sobie abo za 100 zł, bo kto bogatemu zabroni :wink:

Dla mnie ta tarfa jest optymalna, można oczywiście szukać dziury w całym, taka natura Polaków.

Pozdrawiam
 #815768  autor: kuczka76
 04 sie 2015, 16:57
Play się chyba obraził bo wypowiedzenie wysłane 16 lipca i do tej pory ani jednego telefonu :(
 #815786  autor: skrzacinka69
 04 sie 2015, 19:15
Niestety play własnie stracił dwóch klientów. W T-mobile dali za 39,99 zl wszystko nielimitowane i 2 gb netu, umowa na 18 miesięcy. Aktywacja niestety 49 zł. Ale w zamian jest jakiś telefon za 9zł. Jak się go sprzeda za ok. 200 zł to umowa wychodzi ok. 31 zł. Przynajmniej nie musiałam Pana błagać, żeby mnie przyjął do siebie ;) w sumie jak sie skonczy promocja na net w play to tez wyjdzie chyba rachunek 39,99.
 #815813  autor: booboo
 04 sie 2015, 21:25
kuczka76 słuchaj w Play mają tyle klientów, że jeden czy drugi w te a we wtą nie robi im różnicy więc jeśli zależy Ci na dobrej ofercie dzwoń sam. Mówię to z własnego doświadczenia, gdyż do mnie telefonowano tylko z jakimiś tam popierdółkami aż w końcu chwyciłem jak to mówią... Byka za rogi ale wówczas kiedy sam zatelefonowałem do nich i poświęciłem góra 5 zł na wszystkie połączenia. Także tym bardziej Tobie od 16 lipca zostało coraz mniej czasu i jeśli nie chcesz pozostać z "czymkolwiek" (czyt. z ręką w nocniku) pofatyguj się trochę....
 #815821  autor: Karlos20
 04 sie 2015, 23:20
Krystian22a: net w Play działa na każdej technologii, to taryfa głosowa. Z tym, że pakiecik 250 MB na LTE jest o wiele za mały, możesz ten pakiet "zjeść" w 1 dzień, max. w kilka dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #816006  autor: piotras
 06 sie 2015, 08:53
Czy ta kultowa oferta za 19,50 na 15 miesięcy po tych 15 miesiącach przechodzi na czas nieokreślony na niezmienionych warunkach? Potwierdzone info?
 #816020  autor: zito
 06 sie 2015, 10:37
Zadałem takie pytanie konsultantowi. Odpowiedź była jasna i klarowna: TAK w PLAY'u to standard: po zakończeniu okresu minimalnego umowy przechodzi ona w umowę na czas nieokreślony a jej warunki nie ulegają zmianie.

....jak będzie w rzeczywistości to się sami przekonamy :)

(swoją drogą to faktycznie - do tej pory to tak właśnie było w moim przypadku: za każdym razem moje dotychczasowe umowy, przechodziły w nieokreślony przy zachowaniu parametrów i pamiętam również że była do dla mnie SZOKUJĄCA okoliczność in+ jako dla byłego abonenta TM :twisted: )


i jeszcze jedno: nie dają jej każdemu kto o nią poprosi w okresie wypowiedzenia :/ (nawet dzwoniąc na infolinię i qukając im z własnej inicjatywy)

powodzenia
  • Strona 381 z 692
  • 1
  • 379
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 692
  • 1
  • 379
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 692