DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #815724  autor: maciekperla
 04 sie 2015, 13:30
Witam,

Posiadam kartę prepaid RebBullMobile II na kartę, używam ją tylko do internetu LTE. Mam już na koncie ponad 200zł i nie chce z tej karty dzwonić do znajomych, żeby nie robić mętliku. Na karcie potrzebuje mieć 30 zł, więc 170zł jest to wywalczenia :).

Czy można jakoś spieniężyć te pieniądze? Coś w stylu:
- przelew na prawdziwe konto bankowe (to najlepsza opcja). Widziałem, że są serwisy że można im wysłać SMS Premium, ale one tylko oddają jakieś 30% kwoty :(;
- jakiś przelew SMS na inny numer;
- albo przejść na jakąś taryfę żeby miała rok ważności konta bez konieczności doładowania, i wykorzystać tą kartę i kasę na internet w telefonie 3g (w telefonie nie jest potrzebne 100GB na miesiąc, tylko 500MB);

Co polecacie?
 #815727  autor: Blank
 04 sie 2015, 13:41
Migracja do Fakt Mobile na kartę. Dokonujesz jej za pomocą infolinii 799 599 999. Środki z konta głównego przechodzą, reszta przepada. Po migracji ładujesz za 5 zł i masz Rok Ważności Konta.
Środki do wykorzystania na rozmowy i SMSy do wszystkich (15gr), oraz pakiety (np. 100 minut+100SMS+100MB za 9 zł, pakiet 500 MB za 5 zł).

W zależności od tego na kogo trafisz, migracja odbywa sie w trakcie rozmowy (zwykle do 5 minut od rozmowy), albo w ciągu kilku dni od rozmowy (wtedy czekasz na telefon z Fakt)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #815729  autor: KC-KARLOS
 04 sie 2015, 13:43
Polecałbym przejść do Fakt Mobile - bez obaw: tam konto jest ważne ROK po każdym doładowaniu od 5 zł, przy zmianie taryfy na FM, kasa główna przechodzi. Migracja możliwa pod nr 799599999. Pod tym samym numerem, po zasileniu w FM konta za 5 zł, wracasz do RBM (wybierz taryfę z darmowym LTE) z roczną ważnością i kasą na koncie. Musisz wtedy znów wszystko uruchamiać: LTE oraz włączyć nawet najtańszy pakiet netowy, aby te LTE nie było z lejkiem 32 kbit/s.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815731  autor: KC-KARLOS
 04 sie 2015, 13:46
Tylko telefonicznie. Nie ma innego sposobu obecnie. Musisz trafić na ogarniętego konsultanta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815732  autor: maciekperla
 04 sie 2015, 13:56
Karlos20 pisze:po zasileniu w FM konta za 5 zł, wracasz do RBM (wybierz taryfę z darmowym LTE) z roczną ważnością i kasą na koncie. Musisz wtedy znów wszystko uruchamiać: LTE oraz włączyć nawet najtańszy pakiet netowy, aby te LTE nie było z lejkiem 32 kbit/s.
Zaraz zaraz, to co po migracji do FM i wpłaceniu 5zł, oraz następnie po powrocie do RBM mam możliwość korzystania z LTE 100GB przez rok bez konieczności doładowań za 50 zł co 100 dni?
Krótko mówiąc: będę miał RBM z rokiem ważności połączeń wychodzących + darmowy internet LTE przy koncie powyżej 30 zł przez najbliższy rok?
 #815750  autor: maciekperla
 04 sie 2015, 15:04
No tak, czyli raz na 30 dni muszę kupić pakiet za 5 zł. To już wolę poszukać RBM 1 wychodzi atrakcyjniej, bo za 10 zł miesięcznie mam neta LTE 100GB (50zł za 150 dni), ale te 10 zł nie przepada tylko zostaję.

Ale samo przejście do FM raczej opłacalne (RWK). A te SMS ze zwrotem kasy ktoś próbował?
 #815752  autor: JacekK
 04 sie 2015, 15:12
maciekperla pisze:Witam,

(...)
- przelew na prawdziwe konto bankowe (to najlepsza opcja). Widziałem, że są serwisy że można im wysłać SMS Premium, ale one tylko oddają jakieś 30% kwoty :(;
(...)
Nie korzystaj z usług tego typu serwisów, bo w większości przypadków to oszustwa. Sam testowałem, żeby zweryfikować informacje jakie do mnie dochodziły. Żaden przelew nie dotarł. Firma krzak.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #815755  autor: cyanoone
 04 sie 2015, 15:38
maciekperla pisze:No tak, czyli raz na 30 dni muszę kupić pakiet za 5 zł. To już wolę poszukać RBM 1 wychodzi atrakcyjniej
Nie wychodzi. Te 10 zł/miesiąc płacisz z portfela,a te 5 zł jakby już zapłaciłeś ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #815772  autor: adik
 04 sie 2015, 17:41
Gdyby był gwarantowany okres ważności działania tej usługi darmowego LTE to pewnie i by ta opcja z 10 zł była lepsza, ale ponieważ ta usługa nie ma określonego terminu końca to lepiej nie robić skarbonki i mieć na koncie tylko tyle ile niezbędne tj powiedzmy min 35 zł (30 zł wymagane i pakiet internetowy za 5 zł). Dzięki Faktowi i RWK nie będzie problemu jak w tytule.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #815773  autor: poziom
 04 sie 2015, 17:45
cashbill oddaje 50% ceny netto smsa.

Tworzysz własny nr premium, wydajesz kasę, na koniec miesiąca rozliczają płatność, wysyłasz im dokumenty i kasę możesz wypłacić.

Obrazek
 #815792  autor: adik
 04 sie 2015, 19:45
czyli teoretycznie 40% z smsa (bo i tak zawsze płacimy cene brutto) jest do odzyskania jeśli ten cashbill faktycznie jest wypłacalny.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #815992  autor: Blank
 06 sie 2015, 00:06
CashBill jest, a przynajmniej był wypłacalny. Sam korzystałem kilka lat temu, ale nie do SMSów z własnego numeru, a jako dostawcy usługi SMS Premium na własnym serwisie internetowym. Nie wiem czy nadal tak jest, ale dawniej wymagane było przesłanie dokumentów podpisanych pocztą. Nie można było mailem.
Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to dobry sposób na odzyskanie środków z konta - odzyskujemy tylko ok. 40%. Zaletą jest (a przynajmniej był) brak uciążliwych formalności przy zakładaniu konta (typu potencjalny ruch, czy oferta tylko dla firm), brak problemów z wyborem nazwy usługi, bardzo łatwa integracja z własnym serwisem (w tym wypadku to nie jest ważne), czy stosunkowo szybkie wypłaty, oraz brak minimalnych progów, czy czasu, po którym takowa jest możliwa...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #815999  autor: amigo007
 06 sie 2015, 02:03
Z serwisów które bankowo są wypłacalne, polecam www.skupsms.pl Korzystałem z ich usług i na bank są wypłacalne. Tylko płacą średnio, za smsy na 184,50zł dostaniemy na konto bankowe realne 60zł. Można też zagadać na czacie o inne smsy premium niż te za 30,75zł. Mi kiedyś udostępnili inne. Ale firma wypłacalna, to najważniejsze.
 #816001  autor: wiesiek
 06 sie 2015, 03:15
Ja z kolei mogę polecić serwis wymianasms. Odzyskujemy ponad 30% kwoty, szybkie wyplaty:
Czas realizacji wypłat:
Przelew zwykły lub PayPal - 1 dzień roboczy
Przelew natychmiastowy - do 2 godzin
Doładowania, kody do konsol, karty Paysafecard - natychmiast (automat)
Po więcej info kliknij w baner:


Reflink usunięty
 #816062  autor: amigo007
 06 sie 2015, 13:53
Dobre kolego, tylko ty dajesz reflink. Ja nic nie zarabiam na polecaniu tamtego serwisu. Polecam tylko od siebie.