DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 405
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 405
 #815373  autor: xander21
 02 sie 2015, 20:03
kontoa1 pisze:Jak tak dalej będą wymyślać to zbiorę 10 starterów i pójdę do salony play i przeniosę wszystko od ręki :-)
Bez rejestracji nr przeniosą? A czy do faktu to nie tylko na infolinii można?
 #815530  autor: Karlos20
 03 sie 2015, 11:48
Zasady, jak w Play na Kartę. Nowy starter wymaga doładowania za 5 zł, aby zdjąć blokadę operatorską. Potem wysyłasz wiadomości Premium do wysokości posiadanych środków na koncie głównym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815765  autor: Rosolak
 04 sie 2015, 16:47
Jak w końcu mają się pakiety z kodów gazetowych do wykupowanych pakietów?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #815779  autor: Karlos20
 04 sie 2015, 18:18
Rosolak: sprawa jest prosta: pakiety wykupione z kasy głównej z konta łączą się ze środkami uzyskanymi z darmowych kodów z gazety FAKT.
W przypadku terminu krótszego niż 7 dni (kody z Fakt-u), o tyle środki z danego salda są wydłużane, inaczej ważność jest bez zmian.

Krótka ściągawka kodów w Fakt Mobile - PRZYPOMNIENIE:
> *101# - stan konta i ważność
> *102# - minuty do wszystkich komórkowych i stacjonarnych (saldo minut z kodów, lub trójpaku)
> *103# - minuty do wszystkich komórkowych (pakiet za 19 zł)
> *104# - minuty do wszystkich stacjonarnych (pakiet za 9 zł)
> *105# - minuty do Fakt Mobile i Play (pakiet za 9 zł)
> *106# - trójpak minut/SMS/MB (z 3 pakietów płatnych jak i z darmowych kodów) - co ciekawe, ten kod daje podgląd na saldo z kodu *102# , *107# oraz *109#
> *107# - stan MB na szybszą transmisję danych (pakiety płatnych MB/GB lub trójpak oraz z kody z gazety). Jeśli ich stan wynosi "0 byte" lub przy dacie ważności salda jest "-" (myślnik), oznacza to, że jest lejek do 32 kbit/s.
> *108# - kod nieaktywny
> *109# - stan SMSów do wszystkich (z pakietu płatnego za 9 zł, trójpaku lub z darmowych kodów)
> *111# - Play24 Menu - dla Fakt Mobile (menu tekstowe).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #815784  autor: qler85
 04 sie 2015, 19:03
Rosolak pisze:Jak w końcu mają się pakiety z kodów gazetowych do wykupowanych pakietów?
Jeśli wykupisz większy pakiet 9zł+ to suma wszystkich minut/sms/danych (łącznie z tymi z gazet) przedłuży się o miesiąc. Inaczej po tygodniu każdy pakiet z gazety będzie odjęty, o ile go nie wykorzystałeś w międzyczasie. Odwrotnie to nie działa - czyli kodem z gazety nie przedłużysz żadnego normalnego pakietu.

Kodem z gazety chyba jedynie przedłużasz o 7 dni wartość salda uzyskanego z poprzednich kodów gazetowych (osobno dla minut, sms, danych - np kod na minuty przedłuży tylko minuty).
Środki z innych pakietów (nie gazetowych) są liczone osobno wg swojej ważności.


Z tego by wynikało, że jeśli regularnie wpisujemy kody z gazet (o ważności 7 dni) np na minuty w czwartki, to będą się one sumowały i przedłużały cały czas. Ale jak np wpiszemy jeden kod w piątek, to poprzednio zsumowane pakiety gazetowe stracą ważność. Chyba nic nie pomieszałem ;)
 #815895  autor: bolek2004
 05 sie 2015, 14:26
Na koncie pewnie może być i zero, ale wychodzące muszą być aktywne. Opieram się na tym co jest w Play. Jak masz zablokowane wychodzące to nie zmienisz taryfy więc pewnie i u konsultanta w systemie jest to samo.
Co do doładowania to nie ma takiego wymogu.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 14:27 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #815896  autor: Karlos20
 05 sie 2015, 14:27
Jedyny warunek to aktywne konto na wychodzące. Zmiana taryfy jest darmowa i możliwa nawet przy stanie 0,00.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #816208  autor: blacQ1
 07 sie 2015, 09:34
Panowie nie wiem czy dobrze myślę możecie mnie wybić z tego myślenia -> ale czy ktoś ostatnio z was zasilał konto minimum za 5 zł !!! oni

Ja zasiliłem konto nie upłyneło 2 dni i (voucher) się pojawiły no chyba że to wpływu nie ma !!:)))
 #816215  autor: Rosolak
 07 sie 2015, 10:06
Coś więcej na temat tego vouchera? Jakieś szczegóły, screen. Gdzie tego szukać na P24?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #816222  autor: Spiite
 07 sie 2015, 10:50
W zakładce usługi powinno być,wtedy można włączyć minuty,internet i smsy bez kodów w gazecie. Nie doładowywałem a też u mnie jest. Włączyłem minuty i net,zobaczymy.. Myślę że zabiorą równie szybko co dali..

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
  • Strona 48 z 405
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 405
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 405