DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 221 z 675
  • 1
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 223
  • 675
 #814690  autor: zielony71
 29 lip 2015, 15:54
Okresów rozliczeniowych jest dużo.
Sami aktywują.
Zgłosić możesz wcześniej ale i tak zrealizują po zapłaceniu pierwszej faktury.
 #814692  autor: iPlus
 29 lip 2015, 16:02
wlkp pisze:Ktoś wie kiedy Orange ma okresy rozliczeniowe,jest tego więcej czy 2-3 w miesiącu ? Ja na prywatnym mam od 19 do 18 dnia miesiąca,firmowy jest jeszcze inaczej . A z aktywacją nowego numeru jak teraz jest,sami aktywują jak dostaną zwrotną podpisaną umowę czy trzeba dzwonić ? I jeszcze jedno ,aby dołączyć nowy numer do Orange Open na jedno konto to dopiero po pierwszej fakturze można,czy od razu można zgłosić ?
jak masz więcej numerów w Orange na jednej fakturze a chcesz rozwiązać umowę jednego numeru i przenieść do innej sieci, żeby wrócić na szalone dni to jak wrócisz i dołączysz numer do konta które masz to okres rozliczeniowy ten numer będzie miał taki sam jak wszystko co masz na fakturze dla tego konta, a jak masz na koncie tylko ten numer to rozwiązując umowę stracisz okres rozliczeniowy i po powrocie możesz zgłosić że chcesz zmienić okres rozliczeniowy na inny, tylko pierwsza faktura i tak będzie do zapłacenia na tym okresie który dadzą, druga też byłaby wyrównawczą fakturą gdybyś zmienił okres rozliczeniowy w pierwszym miesiącu i od trzeciej faktury opłaty byłyby normalne
 #814732  autor: petrydz
 29 lip 2015, 20:09
wlkp pisze:No i tak można .Orange starego klienta ma gdzieś,więc jak ktoś jest kumaty w temacie musi kombinować aby dostać dobrą ofertę .Prościej by było dać staremu i lojalnemu klientowi choć taką samą ofertę jak dla nowych,ale widocznie Orange myśli inaczej .Robią sobie i nam więcej tylko roboty , kosztów i kombinacji .Ale pewnie mają w tym interes,bo może z 20 % klientów wie ze można dostać taką ofertę ,a reszta łyka co im dają .
Na ten moment cennik jest ułożony w taki sposób, że w salonie absolutnie nie opłaca się przedłużać umowy, lecz przychodzą osoby w wieku 50+, które hurtowo biorą to, co operator proponuje.
Ludzie młodzi nie zbyt chętnie biorą to co się proponuje, ze względu na ceny telefonów.
Dużo bardziej opłaca się przedłużać umowę przez DUK bądź po prostu szalone dni.
20 % ? 5 % ludzi wie o szalonych dniach i możliwości obniżenia ceny za abo o 30%.
Niestety, ludzie się kompletnie nie interesują tematem, ale to nie mój problem :)
Okresów rozliczeniowych jest 8 albo 11, już nie pamiętam dokładnie, ale to można zmienić w każdej chwili w salonie.
@Leo
To co Ci zaproponowano to standardowa oferta, aby utrzymać sam numer i abyś nie odchodził, nic specjalnego.
 #814764  autor: big-time
 29 lip 2015, 22:41
Czy pomoże mi ktoś z odpowiedzią na to pytanie http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 55#p812455 ?? Może być PW żeby tutaj nie zjeżdżać z tematu bo tam jak widać cisza od 13 dni :(

Przed chwilą złożyłem zamówienie na numer pre paid, który został zarejestrowany na tą samą osobę, która ma już w Orange 2 numery telefonu na abonament. Chcę żeby ten pre paid, który przechodzi na abo też tam się znalazł. Czy Orange to ogarnie samo ?

Poprzednio było sytuacja, że do konta gdzie tylko 1 numer był dołączył drugi numer również przechodząc z karty (wtedy przez telefon się to odbyło) i włączyli Orange Open. Teraz z tym 3 numerem chciałbym podbić stawkę rabatu.

Liczę na to, że jak zobaczą ten sam PESEL to jakoś to ogarną...

Ale jakby ktoś mnie upewnił :)
 #814771  autor: Leo
 30 lip 2015, 00:03
Jeśli przy zamawianiu nie zaznaczyłeś następującej opcji:

"Jeżeli nie chcesz korzystać z rabatu Orange Open i obniżyć swoich rachunków zaznacz pole z prawej strony."

to nowy numer zostanie połączony z pozostałymi na jednym koncie i Open zostanie przyznany automatycznie. Rabat Open jest przyznawany tylko za pełne miesiące rozliczeniowe. Za pierwszy niepełny nie ma rabatu.
 #815004  autor: rodus19
 31 lip 2015, 10:26
Wypowiedziałem umowe w orange dla firm.
Oczekuję dobrej oferty z telefonem, wie ktoś może jakie najlepsze warunki mogą mi zaproponować ?
Chciałbym dobry telefon za niewielką cenę no i abonament też w rozsądnej cenie.
Jak ktoś stąd pracuję w orange zapraszam do kontaktu na priv
Bo to co mi do tej pory proponują to żarty...
Umowe mam do 30 września, okres rozliczeniowy to 14 kazdego miesiaca
 #815082  autor: Larryxz
 31 lip 2015, 17:44
Od jakiegoś czasu oferty przedłużeniowe dla abonentów biznesów są mniej korzystne niż dla klientów indywidualnych, nawet po złożeniu wypowiedzenia. Być może się coś zmieniło po wprowadzeniu nowych planów taryfowych dla firm. Za jakiś czas kończy mi się umowa na jednym z numerów biznesowych i wtedy się dowiem jak to wyglądam ewentualnie będę myślał nad przejściem na indywidualny.

W Orange od 17-tu lat
 #815127  autor: rodus19
 31 lip 2015, 20:54
Chce zostac w orange jednak odkad pracuje w tej samej branży co moja konkurencja to dowiedzialem sie jak to dziala i po prostu chce sie dowiedziec jakie warunki najkorzystniejsze od nich wyciagne.
 #815189  autor: przemo_one
 01 sie 2015, 08:25
Czy nie odebranie umowy od kuriera powoduje anulowanie 'tak' wypowiedzianego w rozmowie telefonicznej?
 #815192  autor: dublin1705
 01 sie 2015, 09:00
Zastanawiałem się czy nie przenieść się do Orange no bo 6 m ce gratis ale u Plusa na wypowiedzeniu wywalczyłem Sony Xperia M4 Aqua 140 zł, nielimitowany internet przez 2 m c e potem 7 GB no limits sms , rozmowy, stacjonarne,przez całą umowę abo 59,99 netto. Abonament jak za 99zł ale ja mam za 59,99
 #815215  autor: szymihej
 01 sie 2015, 11:23
przemo_one pisze:Czy nie odebranie umowy od kuriera powoduje anulowanie 'tak' wypowiedzianego w rozmowie telefonicznej?
Chodzi o to, że nie było Cię w domu? Jeśli nie odebrałeś to kurier ma nadal tą umowę, musisz zadzwonić do nich w poniedziałek.
 #815218  autor: rodus19
 01 sie 2015, 11:40
szymihej pisze:
przemo_one pisze:Czy nie odebranie umowy od kuriera powoduje anulowanie 'tak' wypowiedzianego w rozmowie telefonicznej?
Chodzi o to, że nie było Cię w domu? Jeśli nie odebrałeś to kurier ma nadal tą umowę, musisz zadzwonić do nich w poniedziałek.

Nie odebranie przesyłki anuluje wszystkie Twoje "tak" w rozmowie, ale na pewno jeszcze ktoś będzie się z Tobą kontaktował w sprawie nie odebranej przesyłki i będzie można zamówienie zrealizować jeszcze raz
 #815234  autor: Kitek22
 01 sie 2015, 14:39
Witam.
Kończy mi się umowa w Orange, praktycznie już podjąłem decyzje którą ofertę wybrać, lecz zauważyłem że oferujesz pomoc w wyborze oferty.

Jestem gotowy zaakceptować następujące warunki umowy:

Przejście z Orange do Play

Nielimitowane rozmowy, sms, mms
2 GB internetu + przez pół roku nielimitowany (czyli 10 GB)
Pierwsze 3 miesiące abonamentu za 0 zł
Opłata aktywacyjna 19 zł
Telefon Samsung Galaxy A5 za 349zł + podatek (429.27 zł)
Miesięczny abonament 49,99 + podatek ( 61,49 zł )
Kosz całej umowy wynosi 1733 zł

Czy taka oferta jest dobra? Czy jest możliwość otrzymania jeszcze lepszej oferty w Orange lub jakiejś innej sieci?

Umowa trwa do 27 sierpnia.

Pozdrawiam
 #815265  autor: szymihej
 01 sie 2015, 22:09
rodus19 pisze:
szymihej pisze:
przemo_one pisze:Czy nie odebranie umowy od kuriera powoduje anulowanie 'tak' wypowiedzianego w rozmowie telefonicznej?
Chodzi o to, że nie było Cię w domu? Jeśli nie odebrałeś to kurier ma nadal tą umowę, musisz zadzwonić do nich w poniedziałek.

Nie odebranie przesyłki anuluje wszystkie Twoje "tak" w rozmowie, ale na pewno jeszcze ktoś będzie się z Tobą kontaktował w sprawie nie odebranej przesyłki i będzie można zamówienie zrealizować jeszcze raz
Jesteś pewien? Kurier ma polecenie, że jeśli nikogo nie zasta ma zwrócić dokumenty do nadawcy?
 #815295  autor: przemo_one
 02 sie 2015, 11:53
Kurier bedzie dzwonil do odbiorcy. Jesli kurierowi powiesz, ze nie chcesz przesylki, to ona wroci do nadawcy.
 #815488  autor: SJa08
 03 sie 2015, 08:40
Witam, niech ktoś mi powie co sie lepiej opłaca w moim przypadku. Mam w orange tel stacjonarny za 36zł neostrade 59zł tel kom za 89 i drugi kom za 59 i ten za 59 mego przedłużyć i chciałem abo za 89 i 30% rabatu czy lepiej zgodzić sie na abo orange open za 59zł?
 #815494  autor: zielony71
 03 sie 2015, 09:27
Przy czterech usługach prawdopodobnie masz rabat z open 25 zł (jeśli jest inaczej to napisz). Dlatego akurat w Twoim wypadku warto spróbować wynegocjować coś w abo orange open za 59.
  • Strona 221 z 675
  • 1
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 223
  • 675
  • 1
  • 219
  • 220
  • 221
  • 222
  • 223
  • 675