DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #802533  autor: Kaaollia
 20 maja 2015, 08:45
Siemka, pytam wszędzie, bo jestem na skraju "desperacji". Muszę szybko wynająć coś w Krakowie (Stare Miasto). Ale tych stron z nieruchomościami jest tyle, a konkretnego nic. Może coś polecicie gdzie sie rozglądać. Pozdro i dzięki.
 #802556  autor: Mila89
 20 maja 2015, 10:33
http://www.gumtree.pl :) natomiast Starego miasta nie polecam bo zaplacisz bardzo duzo. Lepiej poszukaj czegoś troszke dalej np na Starej Krowodrzy(rejon Królewskiej i Kijowskiej) Krowodrzy Górki(Rejon Krowoderskich Zuchów) nawet Bronowice bylyby dobre bo komunikacja do rynku 15 minut

pzdr

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #813021  autor: Marciak
 20 lip 2015, 07:08
Powiem Ci,że jak masz zdolność kredytową to warto jest kupić sobie mieszkanie .Wynajem w Krakowie nie jest taki tani i może się okazac,ze rata kredytu będzie mniejsza. NO i płacisz wtedy na siebie a nie komuś do kieszeni. Jestem zdania,ze lepiej byłoby kupić właśnie nowe mieszkanie.Jest to lepszy standard, łatwiej takie mieszkanie jest w przyszłości wyremontowac.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 07:46 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie linku reklamowego
 #813097  autor: iPlus
 20 lip 2015, 16:31
Marciak pisze:Powiem Ci,że jak masz zdolność kredytową to warto jest kupić sobie mieszkanie .Wynajem w Krakowie nie jest taki tani i może się okazac,ze rata kredytu będzie mniejsza. NO i płacisz wtedy na siebie a nie komuś do kieszeni. Jestem zdania,ze lepiej byłoby kupić właśnie nowe mieszkanie.Jest to lepszy standard, łatwiej takie mieszkanie jest w przyszłości wyremontowac.
sama rata na 30-40 lat może być mniejsza, ale nie doliczyłeś dodatkowo czynszu do spółdzielni i nie wziąłeś pod uwagę co zrobić jeśli się straci prace w Krakowie i znajdzie się inną np w Warszawie a ma się kredyt na mieszkanie w Krakowie, kredyt może skomplikować życie i stać się pętlą na szyi
 #814413  autor: Surfer_rosa
 28 lip 2015, 10:14
Ścisłe centrum nie ma sensu, ale już niedalekie okolice - jak najbardziej, na przykład Salwator.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, 10:51 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie linka
 #814881  autor: kartonowy
 30 lip 2015, 15:20
Sam przez to przechodziłem. Ptrzebowałem znaleźć coś w okolicach Karmelickiej, Królewskiej bo studiowałem na UP a na Karmelickie miałem szkołę językową Lincoln, do której chodziłem na dwa języki, czyli często. Popytałem po znajomych i chyba tak jest najlepiej. Wtedy Ci powiedza kto tam mieszka albo jaka jest okolica i warunki ogólnie. Znalazłem mieszkanie blisko Lincolna - super.
 #817997  autor: pocket
 19 sie 2015, 09:06
Jeśli to coś pilnego to warto skorzystać z biura nieruchomości.