DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 212 z 624
  • 1
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 624
 #814933  autor: szymihej
 30 lip 2015, 20:38
cześć, jak myślicie uda się teraz wyciągnąć:
-10 na abo
-300 na iphone 6 16gb
telefon na raty
ok. 1-3gb internetu
do taryf jump start+, comfort lub relax?
 #814948  autor: VoytaS
 30 lip 2015, 22:30
ja czekam na pazdziernik, bo: Prezes T-Mobile: we wrześniu nowe otwarcie

Adam Sawicki, nowy prezes T-Mobile Polska, udzielił wywiadu serwisowi rpkom.pl. Oto kilka odpowiedzi, których udzielił prezes:

Na czym polegać będzie transformacja T-Mobile Polska?
Myślimy o kilku sprawach. Jedną z nich jest doprowadzić do sytuacji, w której będziemy operatorem pierwszego wyboru: ze względu na jakość usług i podejścia do klienta. Planujemy znaczącą zmianę w tym ostatnim obszarze. Badania pokazują, że operatorzy irytują klientów. Trzeba nas akceptować, bo jesteśmy i świadczymy usługi potrzebne w życiu codziennym, ale irytujemy klientów: dzwonieniem, SMS-ami, taryfami. Nawet nowi operatorzy, którzy wchodzą na rynek z czasem, gdy obrastają w tłuszcz komplikują swoje oferty.

To co czeka tę spółkę?
Zmiany, zmiany, zmiany.

Będzie dalej szczupleć?
To zabawne, że jedynym synonimem zmian jest odchudzanie.

Jakie są główne różnice między czterema operatorami komórkowymi w kraju?
Każdy z nas ma inne silne i słabe strony. Na charakterystykę Orange wpływa i będzie wpływać fakt, że to były operator narodowy. Plus ze względu na swojego nowego właściciela jest nieco inny: idzie bardziej w treści, kontent, wiele rzeczy, które robi będą inne ze względu na powiązanie z telewizją w grupie. Play ma najmniej infrastruktury, co odbija się w jego marżach, ale stworzył silny marketingowo brand, który ma charakter life style'owy, a nie telekomunikacyjny. I jesteśmy my, którzy wyrastamy z mocnej inżynieryjnej technologii tradycji niemieckiej i na tej bazie chcemy budować, transformować, zmieniać nasze podejście do klienta. To mój priorytet przez kolejne lata.

Co należałoby zmienić w tej wyrosłej z mocnej tradycji inżynieryjnej firmie?
Chcemy się inaczej komunikować z klientem. Blisko 40 proc. Polaków badanych w czerwcu-lipcu tego roku przez Millward Brown powiedziało, że żaden z operatorów na polskim rynku nie troszczy się o klientów i nie traktuje ich uczciwie. Mamy ogromny kryzys zaufania do branży. To pewnie wynika z tego, że w pogoni za klientami i próbą dopasowania do nich taryf, powstało ich bardzo dużo i wszyscy się w nich gubią. A gdy się gubią, czują się niepewnie. Mówimy więc o uproszczeniu komunikacji, realizacji obietnic, transparentności. Chcemy się zmienić i pokazać nową twarz.

Kto nią będzie? Będą lepsze oferty dla przedłużających umowę?
Nie mogę zdradzać szczegółów. Chcemy zaskoczyć rynek. Mamy kilka pomysłów. Od września wchodzimy w 20 rok naszego istnienia w Polsce. Myślę, że będzie to rok podsumowań. Chcemy wyciągnąć wnioski z tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 19 lat.

Będzie wrześniowe nowe otwarcie?
Absolutnie tak.

To wszystko brzmi jak próba przekształcenia dużego, nieruchawego telekomu w tzw. challengera. O to właśnie chodzi?
Jeżeli popatrzymy na branżę nowych technologii, to teraz na tym rynku dominują firmy, które wyrosły w ciągu kilku ostatnich lat. Smartfony i mobilny dostęp do sieci zmieniły świat oraz oczekiwania klientów, ale firmy telekomunikacyjne tego nie zauważyły i najwyższy czas to zmienić.

Źródła: rpkom.pl
 #814950  autor: szymihej
 30 lip 2015, 22:49
VoytaS pisze:Kto nią będzie? Będą lepsze oferty dla przedłużających umowę?
Nie mogę zdradzać szczegółów. Chcemy zaskoczyć rynek.
Wierzy w to ktoś? Ja nie..
 #814953  autor: VoytaS
 30 lip 2015, 23:05
ogolnie w ostatnich latach sie potwierdzalo ze na swoje urodziny dawali ciut lepsze oferty niz normalnie wiec poprostu oferta bedzie urodzinowa.
 #814958  autor: szymihej
 30 lip 2015, 23:21
VoytaS pisze:ogolnie w ostatnich latach sie potwierdzalo ze na swoje urodziny dawali ciut lepsze oferty niz normalnie wiec poprostu oferta bedzie urodzinowa.
W SUK też?
 #815003  autor: She
 31 lip 2015, 10:16
Witam.

Ja mam trochę pytanie z innej beczki, choć pośrednio też związane z przedłużeniem umowy. Umowę przedłużyłam 1,5tyg temu. W pakiecie relax+ ponoć NaviExpert jest standardowo za free. W związku z tym jak mam rozumieć wyskakujący komunikat po wybraniu tej aplikacji o treści: przez 30 dni możesz korzystać z nawigacji za darmo. Jeśli korzystasz z Promocji TM My Box możesz wybrać NaviExpert jako usługę promocyjną lub po 30 dniach zapłacisz tylko 7,90 z vat za miesiąc.

To jak to w końcu jest? Jest Navi za darmo czy nie?

I czy jakieś inne usługi w relax+ są darmowe? Bo konsultant z SUK wspomniał tylko o Navi. A co z playerem, wimp i pakietem kids? Orientuje się ktoś z Was?
 #815011  autor: henrikko
 31 lip 2015, 11:14
She pisze:Witam.

Ja mam trochę pytanie z innej beczki, choć pośrednio też związane z przedłużeniem umowy. Umowę przedłużyłam 1,5tyg temu. W pakiecie relax+ ponoć NaviExpert jest standardowo za free. W związku z tym jak mam rozumieć wyskakujący komunikat po wybraniu tej aplikacji o treści: przez 30 dni możesz korzystać z nawigacji za darmo. Jeśli korzystasz z Promocji TM My Box możesz wybrać NaviExpert jako usługę promocyjną lub po 30 dniach zapłacisz tylko 7,90 z vat za miesiąc.

To jak to w końcu jest? Jest Navi za darmo czy nie?

I czy jakieś inne usługi w relax+ są darmowe? Bo konsultant z SUK wspomniał tylko o Navi. A co z playerem, wimp i pakietem kids? Orientuje się ktoś z Was?
Przyczytaj umowę jaką dostałeś i rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości :)
 #815020  autor: madziaa87
 31 lip 2015, 12:21
Mi w końcu udało się wycisnąć to co chciałam, czyli Jump Comfort za 49zł przez cały okres umowy, 2GB neta i Alcatel Idol 3 5.5 za 49zł :) Niestety jeszcze mi doliczyli kuriera, ale już nie chciałam się kłócic bo ten facet to taki ściemniacz, ze masakra.. Akurat tak się zdarzyło,ze trafiłam na tego samego, który wcześniej mi mówił, że te duże Idole są już niedostępne i żebym brała tego mniejszego bo tamten taki wielki i nieporęczny, a dziś jak finalizowaliśmy umowę to stwierdził, ze bawił się tym sprzętem i jest bardzo fajny... Masakra:P Ale dobrze, że jest to forum to wiadomo co można z nich wycisnąć maksymalnie :)
 #815025  autor: pene
 31 lip 2015, 12:47
szymihej pisze: Jakim cudem takie zniżki? :o ok 730zl zaoszczędziłaś :twisted:
To nie cud tylko oferta SUK maksymalnie co można ugrać.

P.S.
Czytane było forum kilka stron wstecz? Chyba nie. Wszystko jest napisane.
 #815203  autor: i.slepy
 01 sie 2015, 10:04
No to słabo czytałeś, skoro nie widziałeś/aś że Comfort -20 na abo itd.
 #815291  autor: woyu
 02 sie 2015, 11:16
wczorajsze przedłużenie przez SUK dla firmy ProFirma L zrabatowna na 79 netto 6 gb net no limits i galaxy S5 za 99 brutto.
 #815293  autor: szymihej
 02 sie 2015, 11:42
woyu pisze:wczorajsze przedłużenie przez SUK dla firmy ProFirma L zrabatowna na 79 netto 6 gb net no limits i galaxy S5 za 99 brutto.
Długo się targowałeś?
 #815308  autor: lukasiu
 02 sie 2015, 13:33
Pytanie może nie tyle co do przedłużenia ale... próbował ktoś od nich wydębić jakieś dodatkowe mb w pakiecie internetowym bez podnoszenia opłat? Niedługo rok minie od przedłużenia umowy: JUMP S S z pakietem 250mb i teraz czasami tych mb brakuje. Ostatnio znajomy mi opowiadał, że w NJU tak bez niczego podnieśli mu z 2gb do 5gb... Ja bym się cieszył nawet z podwojenia obecnego pakietu.
 #815330  autor: woyu
 02 sie 2015, 15:46
szymihej pisze:
woyu pisze:wczorajsze przedłużenie przez SUK dla firmy ProFirma L zrabatowna na 79 netto 6 gb net no limits i galaxy S5 za 99 brutto.
Długo się targowałeś?
Właściwie to nie, powiedziałem czego oczekuje i mi dali, chociaż miałem nadzieję że telefon wyjdzie rzędu 4gr ale w cenniku jest za 400 a rabatuja Max 300 zł, a net sami z siebie zaproponowali większy
 #815392  autor: Donau
 02 sie 2015, 21:01
chudy31 pisze:Witam.

Za ile najmniej idzie wyciągnąć z3 compact w abo do 70 zł ??

Z góry dzięki za odpowiedź
Powinno dać rade za 799 w taryfie Relax 69,99 (no limit, 3GB)
  • Strona 212 z 624
  • 1
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 624
  • 1
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 624