DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #805353  autor: marar123
 08 cze 2015, 17:30
Witam, mam problem z xperią m2. Komórka nie ma nawet tygodnia - kupiona w środę, nie rootowana i nic nie majstrowałem w oprogramowaniu z wyjątkiem wyłączenia kilku niepotrzebnych aplikacji tj. Walkman, Longue itp. Namiętam dokładnie ale takie ważniejsze zostawiłem. Problem w tym że komórka w piątek nie chciała się już włączyć (bateria ok. 30% gdy komórka przestała reagować, ładowarka nie działała a ekran stał się czarnofioletowy). Słuchałem wtedy czegoś na Spotify, ale gdy ekran padł to muzyka jeszcze leciała. W sobotę zaświeciła się dioda i komórkę można było już ładować. Potem wszystko dobrze działało, ale dziś (poniedziałek) znowu to samo :( Nie reaguje na nic, podłączam do komputera zeby zrobic hard-reset przez pc corpcorporation, ale sterowniki nie chcą się zainstalować (komórkę widzi). Mam dwa pytania:
1) O co chodzi, dlaczego to sie dzieje i co moge z tym zrobić sam bez oddania do naprawy?
2) Czy gwarancja obejmuje naprawę?

Liczę na szybką odpowiedź
 #805372  autor: Niezgodna7
 08 cze 2015, 19:28
oj, raczej nic nie wymyślisz.
kompletuj papiery i do sklepu...
ps.
on się sam wyłączył, czy Ty go wyłączyłeś przy 30%?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #815099  autor: kiju26
 31 lip 2015, 19:10
Witam, też jestem posiadaczem Sony Xperia M2 i też mam podobny problem, tj. mój telefon nawet jak jest naładowany wyłącza się i można powiedzieć widzę ciemność, nie reaguje na nic. Dowiedziałam się w serwisie, że telefony Sony cierpią na wadę fabryczną zwaną ,,nagłą śmiercią''. Jak otwierasz slot karty sim, to tam masz taki mały przycisk z napisem off, musisz go dłużej przytrzymać i powinna działać, przynajmniej przez jakiś czas ;-)

kiju