DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #814952  autor: Chemicalifornia
 30 lip 2015, 22:56
Możecie się podzielić opiniami o tym sklepie?
Bo nie wiem, czy to jest godny zaufania sklep jeśli chodzi o telefony, czy jakieś przekręty?

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #814968  autor: bazooka
 31 lip 2015, 06:54
Trzy razy podchodziłem do zakupów tam, za każdym razem jakiś komentarz, opinia mnie zniechęcała - boli mnie najbardziej brak odpowiedzi na niektóre zarzuty poprzez fanpage na fb.
 #814990  autor: Golarz Filip
 31 lip 2015, 08:30
Jeśli chodzi o tych z Bydgoszczy to mogę śmiało polecić.
Ostatni zakup miałem w ub. poniedziałek.W niedzielę wieczór pada mi dysk zewnętrzny. Na szczęście przed zrzutem na niego danych ;-) Nie mam już zbytnio sił na szukanie czegoś w porównywarkach, zarządzam zakup nazajutrz po pracy w sklepie stacjonarnym.
W poniedziałek przed pracą na telefonie wyskakuje mi reklama ich sklepu, że mają darmowe przesyłki na paczkomat, niezależnie od kwoty. Szybki przegląd sprzętu- w moim przypadku dysków, i faktycznie mają dobrą cenę; zamawiam. Zaznaczam jednak, że jak nie dojdzie do wtorku wieczór, sprzęt będę zwracał, bo go pilnie potrzebuję i kupię w sklepie stacjonarnym.
Składam zamówienie przed 7 rano, o 9 ktoś go zdejmuje i pakuje, o 14 już jest mail z inpost, że przesyłka zmierza do paczkomatu, wtorek, przed pracą, koło 8 już wybieram przesyłkę.

Oczywiście pochwaliłem się gdzie mogłem, że tak szybko załatwili, koleżanka zamówiła u nich...myszkę Lenovo za 4 PLN...przesyłka również gratis; myszkę dostała po 36 godzinach od zamówienia. Także przynajmniej na Trójmiasto, przesyłki od ich lecą ekspresowo.
Dysk u mnie też działa, także u mnie na plus.

Co do opinii sklepów na stronach, fejsikach itp: jak miałbym to czytać to by mi życia nie starczyło. Negatywy są już wszędzie i na każdego, taka polityka konkurencji. Zawsze trzeba liczyć się z tym, że jak kupujemy na odległość, jest taniej ale coś się może ze sprzętem stać. Ktoś Nas może wykiwać, transport może go uszkodzić czy co tam innego.
Jak płacisz kartą, masz pewność, że nawet jak dojdzie do oszustwa, wystawca karty ostatecznie kasę Ci zwróci.
Poza tym jak sprzęt jest uszkodzony mamy prawo zwrotu.
To tak w kwestii czytania opinii przed zakupem.
 #815087  autor: bazooka
 31 lip 2015, 18:02
fb podałem jako przykład a nie wyrocznie, na opineo czy gdzieś jeszcze czytałem całe korespondencje ze sklepem i nie podobało mi się, że problem zazwyczaj występuje ze sprzętem, który jest zdecydowanie tańszy niż u konkurencji.
Jednak dalej się nie spieram - w końcu nie mam bezpośrednich doświadczeń.