DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #561051  autor: darkangel
 16 cze 2012, 13:15
Można jeszcze zarejstrować sobie nr w Simplusie przez komputer? wiem że 3-4 lata temu bez problemu można było to zrobić, a jak jest teraz.

Mam babcie, która chce zmienić sieć na Playa, ale fajnie by było zachować jej nr, problem w tym że ma Plusa nie zarejstrowanego, a 2 razy jeździć do miasta oddalonego 20km od niej, to mało wygodne dla niej.

 #561061  autor: Ramirez
 16 cze 2012, 13:52
Gdzieś z 2 lata temu zlikwidowali możliwość rejestracji przez plus online.
Trzeba osobiście isc do salonu plusa. Wypełniają tam druczek który następnie wysyłają faksem do salonu firmowego plusa ktory jest jeden czy dwa na województwo i czekasz az łaskawie zarejestrują :mrgreen: Oficjalnie do 7 dni ale w praktyce podobno trwa to z dzien czy dwa, to i tak lepiej bo w T mobile tak taka oficjalnie rejestrują do 30 dni ;-)

 #561064  autor: user_delete34
 16 cze 2012, 14:09
U mnie to chyba dzień trwało. Albo mniej? Nie pamiętam dokładnie ale błyskawicznie, aż się zdziwiłem. Zaraz były moje dane w Plus online dostępne.
Z babcią to bym uważał. Jeszcze jej wcisną jakąś płatną głupotę po drodze, a ta nie zwróci na to uwagi.

 #561085  autor: JasiekPL
 16 cze 2012, 15:43
U mnie procedura taka sama, tylko oficjalnie trzeba czekać 30 dni ( tak w salonie powiedzieli). W praktyce do 2 tygodni. Przychodzi sms o zrealizowaniu zlecenia.

 #561146  autor: ChuckyCiechanow
 16 cze 2012, 19:16
Rejestracja numeru w Plusie trwa tyle co wizyta w punkcie.

Kilka razy już tak robiłem i numer następnego dnia był w innej sieci.

 #561151  autor: nicram
 16 cze 2012, 19:45
Zawsze możesz druk rejestracyjny wypełnić z babci podpisem i wysłać go pocztą. Problem będzie tylko z przenosinami, bo tutaj babcia będzie musiała być osobiście w salonie Playa.

 #561164  autor: Edmund
 16 cze 2012, 22:55
Ramirez, mi T-Mobile zarejestrowało od ręki Tak-Taka 2 miesiące temu..

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #561174  autor: Ramirez
 16 cze 2012, 23:27
Ja nie mowie ze rejestruje 30 dni tylko ze według ich regulaminu podobno maja na to tyle czasu. Przynajmniej ja tak słyszałem w salonie firmowym :mrgreen: Moze to i prawda.

 #561195  autor: ciekawy
 17 cze 2012, 00:16
rejestrowałem nr w Plusie w zwykłym salonie sieci, nie żadnym firmowym, dane były wprowadzone do systemu i potem tylko była karta rejestracyjna, jedna dla mnie druga dla salonu albo na odwrót i dane już były w systemie widoczne bez żadnych problemów, to co ktoś wyżej pisał o tym, że jakieś druczki są wypełniane to kompletnie nie wiem o jakie druczki chodzi, chyba o te co były dawniej dla użytkowników na kartę przy starterach, teraz jest normalna rejestracja przez kompa i dane w systemie tego samego dnia.

 #561196  autor: aquick
 17 cze 2012, 00:17
Moja ciotka na dniach przeniosła swoją 80+ mamę z Plusa do Orange. Z racji wieku i zdrowia kobiecina nie mogła zrobić tego osobiście, więc ciotka wzięła jej komórkę, zarejestrowała pre-paid na siebie i przeniosła nr do Orange do pre-paid. To też jest zawsze jakieś wyjście, jeżeli osoba jest starsza i chodzi o nr pre-paid.

Obrazek
 #814748  autor: ViPaula
 29 lip 2015, 21:32
minely juz dwa lata od ostatniego postu wiec ponawiam, czy mozna zarejestrowac numer na kartę w sieci PLUS poprzez strone internetowa? czy konieczna jest wizyta w salonie?
 #814926  autor: almutester
 30 lip 2015, 19:32
Niestety. Konieczna jest wizyta w salonie. Przerabiałem to na wiosnę i to nawet w sytuacji gdy kilka dni wcześniej przeszedłem na prepaid po zakończeniu umowy na abonament w Plusie.