DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 378 z 692
  • 1
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 692
 #814807  autor: iPlus
 30 lip 2015, 10:55
AniaR,

Orange odpada bo przekracza mój próg abonament do 50 zł oferty z telefonem, jednak kasę trzeba trzymać krótko żeby nie narobić sobie zbyt dużych opłat miesięcznych, telefonu nie chce sprzedawać tylko używać, na minutach w roamingu mi nie zależy bo jak coś to Klucz albo coś z bonusami że jak wrócę to jeszcze wykorzystam sim, a sam roaming nie jest dziś tak drogi jak dawniej, nie ma sensu liczyć ile by wyniósł abonament gdybym tel sprzedał bo po to biorę żeby używać ale takie krótkie wyliczenie, Plus 900 zł za 2 lata to 200 zł więcej niż rynkowa cena tanich smartfonów z LTE co w skali 24 miesięcy daje niecałe 10 zł miesięcznie, jak dla mnie opłacalny ten Plus :)
 #814825  autor: maxxx
 30 lip 2015, 11:26
Mam nadzieje że ktoś z playa to czyta, bo ich oferty przedłużeniowe z telefonem w porównaniu do plusa (niższe ceny telefonów i 6m-c abonamentu za 0 PLN) albo orange (szalone dni) są żenujące;) No nic po 24-c z powrotem wracam do plusa.

HTC One X+, HTC One M8
 #814832  autor: AniaR
 30 lip 2015, 11:36
iPlus, pociągnę ten orange ;) jeśli interesuje Cię telefon za 700 zł, to zakładając, że z3 sprzedam za 1500 zł (nawet zaniżona kwota), zostaje 800zł/24mce=33 zł. Wcześniej mi wyszedł abo 54zł-33 zł = 21 zł. Tak więc wychodzi abonament 21 zł + telefon o wartości 700 zł. ;) W plusie w abo 50 zł z tego co widzę płatne są stacjonarne i sms mms.

No ale to i tak tylko moje rozważania, bo szalone dni się skończyły na razie.
 #814846  autor: iPlus
 30 lip 2015, 12:17
maxxx,

mi tam wszystko jedno, mogą czytać, mogą nie czytać, w sumie to w ich interesie żeby czytali,

nie mam zamiaru walczyć o dobrą ofertę w Play skoro robią problemy, poczekam jeszcze, jak będzie bardzo blisko końca umowy, a Play nic ciekawego nie zaproponuje to przeniosę abonament 50 zł do Plusa bez żalu,

biznes jest biznes
 #814859  autor: iPlus
 30 lip 2015, 13:17
prymki,

łatwo ci pisać wrzućcie na luz kiedy umowy z każdym dnim są coraz krótsze, trzeba coś zdecydować, a Play daje prawie standardowe oferty i nic się nie poprawia, w tej sytuacji mówisz wrzućcie na luz...
 #814923  autor: Mr. Allen
 30 lip 2015, 18:53
To prawda - Play wypada naprawdę średnio przy nowej ofercie plusa, gdzie 6 miesięcy jest gratis. Jedynym mankamentem jest bieda, jeśli chodzi o ofertę smartphonów w Plusie - same podstawowe modele, bez fajerwerków. Jakieś negocjacje ktoś miał przy wyższych abonamentach i ofertach iphonowych?
 #814992  autor: Mr.Pelisa
 31 lip 2015, 08:35
iPlus pisze:prymki,

łatwo ci pisać wrzućcie na luz kiedy umowy z każdym dnim są coraz krótsze, trzeba coś zdecydować, a Play daje prawie standardowe oferty i nic się nie poprawia, w tej sytuacji mówisz wrzućcie na luz...
To weź z Play ofertę za 19,50zł. (no limit wszystko) + za 9,99zł. 2GB (7,99 - 1GB) internetu i do tego telefon na raty (zawsze gdzieś w markecie trafisz raty 0%, np. LG Leon - 20 x 24,50zł.) - i czego chcieć więcej...?
 #814996  autor: maxxx
 31 lip 2015, 09:02
Mr.Pelisa pisze:
iPlus pisze:prymki,

łatwo ci pisać wrzućcie na luz kiedy umowy z każdym dnim są coraz krótsze, trzeba coś zdecydować, a Play daje prawie standardowe oferty i nic się nie poprawia, w tej sytuacji mówisz wrzućcie na luz...
To weź z Play ofertę za 19,50zł. (no limit wszystko) + za 9,99zł. 2GB (7,99 - 1GB) internetu i do tego telefon na raty (zawsze gdzieś w markecie trafisz raty 0%, np. LG Leon - 20 x 24,50zł.) - i czego chcieć więcej...?
Czego? Więcej internetu, minuty i internet w roamingu oraz np. LG G4 :wink:

HTC One X+, HTC One M8
 #815026  autor: szymihej
 31 lip 2015, 12:51
Mr. Allen pisze:Jakieś negocjacje ktoś miał przy wyższych abonamentach i ofertach iphonowych?
też się zastanawiam czy ktoś pytał o iphone'y. Są brandowane i simlockiem, czy bez tych pierdółek? IDzie coś wycisnąć mnie dla nowych klientów z oferty FORMUŁA iPhone PLAY?
 #815059  autor: skrzacinka69
 31 lip 2015, 16:27
wcale nie tak łatwo wziąć umowe na 19.50 nie wiem co ze mną nie tak, ale do ostatniego dnia mi wciskano, ze takiej umowy nie ma i koniec kropka. Dzisiaj narzeczony rozmawial z biurem obslugi (umowa konczy mu se za 3 dni) i dla niego tez nie ma bo o tej ofercie osoba ta nieslyszala. Przedwczoraj zgłosiłam wycofanie wypowiedzenia na przeniesienie na karte. Dzisiaj rano dowiedziałam się, ze juz jestm na karte i guzik teraz moge. No play sie popisał, czas na reklamacje i oddzwonienie do mnie 15 dni roboczych.
 #815061  autor: Wiksa11
 31 lip 2015, 16:30
szymihej pisze:
Mr. Allen pisze:Jakieś negocjacje ktoś miał przy wyższych abonamentach i ofertach iphonowych?
też się zastanawiam czy ktoś pytał o iphone'y. Są brandowane i simlockiem, czy bez tych pierdółek? IDzie coś wycisnąć mnie dla nowych klientów z oferty FORMUŁA iPhone PLAY?
Serio chcesz brać formułę Play? Dopłacając 20 zł masz no limit komórki stacjonarne i smsy.

Iphony mają simlocka ale można bez problemu go ściągnąć.
 #815093  autor: szymihej
 31 lip 2015, 18:12
Wiksa11 pisze:
Serio chcesz brać formułę Play? Dopłacając 20 zł masz no limit komórki stacjonarne i smsy.

Iphony mają simlocka ale można bez problemu go ściągnąć.
Nie, właśnie dlatego się pytam czy idzie coś utargować, ale tmobile ma teraz korzystniejsze oferty, więc jak play ich nie przebije to zostane tam.
 #815111  autor: LOLOLOL
 31 lip 2015, 20:09
skrzacinka69 pisze:wcale nie tak łatwo wziąć umowe na 19.50 nie wiem co ze mną nie tak, ale do ostatniego dnia mi wciskano, ze takiej umowy nie ma i koniec kropka. Dzisiaj narzeczony rozmawial z biurem obslugi (umowa konczy mu se za 3 dni) i dla niego tez nie ma bo o tej ofercie osoba ta nieslyszala. Przedwczoraj zgłosiłam wycofanie wypowiedzenia na przeniesienie na karte. Dzisiaj rano dowiedziałam się, ze juz jestm na karte i guzik teraz moge. No play sie popisał, czas na reklamacje i oddzwonienie do mnie 15 dni roboczych.
A masz poopłacane faktury? może mieliście niskie rachunki? nie wiem, ja normalnie dostałem 19,50 na dwa tygodnie przed końcem wypowiedzenia. Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto pracuje w Play na infolini. Może u CIebie był problem taki, że sama wydzwaniałaś do nich? ja czekałem na telephony z ich strony:) a Ty pokazałaś, że jesteś napalona na 19,50 zamiast mówić, że to co proponują jest słabe a u konkurencji dostałaś lepszą propozycje?
 #815121  autor: skrzacinka69
 31 lip 2015, 20:34
faktury zawsze placone w dniu wystawienia. Dzwonić zaczelam na 5 dni przed koncem umowy poniewaz z play nikt nie raczył zadzwonić, i przez 3 pierwsze telefony nie poruszalam tematu 19.50, pozniej zapytalam wprost i za kazdym razem slyszalam, ze umowy od dawna nie ma. Od razu mówie, ze nie dzwoniłam 10 razy dziennie bo kazde polaczenie platne ;) dzisiaj rozmawiałam o reklamacji i szanse marne, ale w zamian dostane super oferte na nowy abonament. Nie pytalam juz nawet o 19.50 ;)
 #815157  autor: Mr. Allen
 31 lip 2015, 22:55
maxxx pisze:np. LG G4
Święte słowa kolego - też mi się taki marzy :-)

Jeśli chodzi o Iphone 6 i T-mobile:

21x79,99 = 1679,99 + 3x59,99 = 167,97 = 1847, 96 + koszty aktywacji
Iphone 6 16Gb = 1739zł

Razem: około 3600zł - tragedii nie ma, biorąc pod uwagę, ze Iphone dalej stoi za 2800zł.

Za chwile wychodzi nowy Iphone - myślicie, że ceny u operatorów pójdą w dół? Coś korzystniejszego? Można chyba tylko czekać na ruch Orange :-)
 #815163  autor: szymihej
 31 lip 2015, 23:12
Mr. Allen pisze:
maxxx pisze:np. LG G4
Święte słowa kolego - też mi się taki marzy :-)

Jeśli chodzi o Iphone 6 i T-mobile:

21x79,99 = 1679,99 + 3x59,99 = 167,97 = 1847, 96 + koszty aktywacji
Iphone 6 16Gb = 1739zł

Razem: około 3600zł - tragedii nie ma, biorąc pod uwagę, ze Iphone dalej stoi za 2800zł.

Za chwile wychodzi nowy Iphone - myślicie, że ceny u operatorów pójdą w dół? Coś korzystniejszego? Można chyba tylko czekać na ruch Orange :-)
Dzięki kolego za te obliczenia, przydadzą się. Niestety tel. stanieje chyba dopiero jak 6s będą w sieciach, a to i tak pewnie max. o 100zł. W sieciach będą zaraz po premierze czy trzeba będzie czekać? W t-mobile cenę początkową za tel (1739zł) można rozłożyć na raty?
 #815166  autor: iPlus
 31 lip 2015, 23:19
skrzacinka69 pisze:faktury zawsze placone w dniu wystawienia. Dzwonić zaczelam na 5 dni przed koncem umowy poniewaz z play nikt nie raczył zadzwonić, i przez 3 pierwsze telefony nie poruszalam tematu 19.50, pozniej zapytalam wprost i za kazdym razem slyszalam, ze umowy od dawna nie ma. Od razu mówie, ze nie dzwoniłam 10 razy dziennie bo kazde polaczenie platne ;) dzisiaj rozmawiałam o reklamacji i szanse marne, ale w zamian dostane super oferte na nowy abonament. Nie pytalam juz nawet o 19.50 ;)
ta super oferta na nowy abonament to Plus i 6 miesięcy gratis czy Play coś lepszego zaproponował ?

skrzacinka69 pisze:wcale nie tak łatwo wziąć umowe na 19.50 nie wiem co ze mną nie tak, ale do ostatniego dnia mi wciskano, ze takiej umowy nie ma i koniec kropka. Dzisiaj narzeczony rozmawial z biurem obslugi (umowa konczy mu se za 3 dni) i dla niego tez nie ma bo o tej ofercie osoba ta nieslyszala. Przedwczoraj zgłosiłam wycofanie wypowiedzenia na przeniesienie na karte. Dzisiaj rano dowiedziałam się, ze juz jestm na karte i guzik teraz moge. No play sie popisał, czas na reklamacje i oddzwonienie do mnie 15 dni roboczych.
ile miałaś dni do końca umowy kiedy wycofałaś wypowiedzenie ?


jak Play robi łaskę że da ofertę 19 zł to pomyśl o opcjach na kartę,

podobne warunki w podobnej kwocie,

Red Bull Mobile, doładowanie 50 zł na 100 dni, no 60 zł na 100 dni wychodzi po 20 zł miesęcznie i możesz aktywować kodem pakiet 30 dniowy na rozmowy no limit stacjonarne i komórkowe w jednym pakiecie za 20 zł bez netu ale rozmowy no limit masz, oprócz tego pakiet 7 dniowy za 7 zł, 3 dniowy za 3 zł,

Fakt Mobile też jest pakiet za 20 zł no limit rozmowy ale zdaje się bez stacjonarnych,

Virgin 29 zł wszystko no limit,

może to jakaś alternatywa dla przedłużenia umowy w Play jeśli Play tak to utrudnia, to może któraś z tych ofert na kartę będzie zadowalająca,

sam planowałem przejść do Red Bull Mobile albo Virgin gdyby Play mi nie dał opcji za 19 zł na numerze z ofertą tylko sim,



Mr.Pelisa pisze:
iPlus pisze:prymki,

łatwo ci pisać wrzućcie na luz kiedy umowy z każdym dnim są coraz krótsze, trzeba coś zdecydować, a Play daje prawie standardowe oferty i nic się nie poprawia, w tej sytuacji mówisz wrzućcie na luz...
To weź z Play ofertę za 19,50zł. (no limit wszystko) + za 9,99zł. 2GB (7,99 - 1GB) internetu i do tego telefon na raty (zawsze gdzieś w markecie trafisz raty 0%, np. LG Leon - 20 x 24,50zł.) - i czego chcieć więcej...?
ofertę za 19 zł mam, pakietu netu nie potrzebuje bo od lat mam net mobilny, a w raty 0% w sklepach nie wierzę bo odbijają sobie na czymś innym i rata wyjdzie podobnie jakbyś brał telefon w sieci komórkowej
 #815181  autor: wucash
 01 sie 2015, 01:42
booboo pisze:Wystarczy zagooglować "super pakiet internet play" i daje wynik

https://www.play.pl/resources/pdf/2015/ ... 012015.pdf

proszę bardzo.

A ja ponawiam pytanie czy może ktoś podać regulamin oferty za 19,99 zł na 6 miesięcy?
Bardzo dziwna rzecz, mam Formułę 4.0 Unlimited - tak mi się pokazuje w Play24 a nie mogę smsem aktywować tego pakietu - pisze że pakiet dostępny jedynie w formułach z internetem.
 #815222  autor: 0lek102
 01 sie 2015, 12:40
Dzis przeprowadzilem rozmowe z konsultantem :D
Znowu mi proponował za 29,99 (nie oplaci mi sie skoro mam 5 zl taniej abo).
Mowie mu ze interesuje mnie za 19,50.
-On ze juz wygasla...

Troche sie wkurzylem i mowie ze to lipa bo nie wygasla bo ludzie przedluzaja ... niemal codziennie.
Koleś- "hmmm, ona jest dostępna ale miesiac przed koncem umowy" (zostalo mi ciut wiecej niz poltora miesiaca

-Ja- to zadzwoni Pan za 2-3 tygodnie jak bedzie miesiac przed końcem i sie dogadamy :D
Zobaczymy co pan powie za te 3 tygodnie ale chyba dopiąłem swego :D
  • Strona 378 z 692
  • 1
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 692
  • 1
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 380
  • 692