DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 377 z 692
  • 1
  • 375
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 692
 #814600  autor: iPlus
 29 lip 2015, 10:14
co tak narzekcie na tą ofertę za 19 zł skoro wszystko w niej jest no limit, to mało ?

jak chcecie net to zawsze jest opcja korzystania z innej oferty na drugiej karcie sim
 #814666  autor: wiekrzy
 29 lip 2015, 14:03
Dziwna sprawa - dostałem długo oczekiwaną ofertę na 19.50zł... ale trochę inną niż tutaj piszecie.

Specjalnie dla Pana przygotowaliśmy poniższą ofertę.W ramach Abonamentu FORMUŁA 4.0 UNLIMITED oferujemy nielimitowane rozmowy do Play i innych sieci komórkowych, za jedyne 19,50 zł. Umowa, którą polecamy zostałaby zawarta na czas nieokreślony.

Dodatkowo oferujemy możliwość aktywowania dwóch Pakietów:
-Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w kwocie 10 zł oraz
-Nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci w kwocie 10 zł.

Spotkał się ktoś już z taką ofertą?
 #814673  autor: iPlus
 29 lip 2015, 14:41
wiekrzy,

to jest ta taryfa za 19, tylko te dwa pakiety po 10 zł masz rabatowane na 0 zł w przedłużeniu, więc uważaj podczas rozmowy żebyś nie przedłużał na innych warunkach bez rabatu bo zapłacisz więcej
 #814681  autor: AniaR
 29 lip 2015, 15:20
Wypowiedzenie w salonie można złożyć 6 miesięcy przed końcem umowy. Mam umowę do 19.10 i dziś dzwoniła miła pani, jak zakończyła propozycję, to grzecznie podziękowalam i poinformowałam, że złożyłam już dyspozycję przeniesienia do innej sieci. :D ....aha. Chciałam propozycję przedłużenia internetu, który jest do września, ale pani się rozłączyła, oooj. :)
 #814693  autor: iPlus
 29 lip 2015, 16:08
umowę można wypowiedzieć nawet na drugi dzień po podpisaniu tylko trzeba napisać że ma być rozwiązanie z końcem umowy żeby nie rozwiązali wcześniej z karą
 #814702  autor: skrzacinka69
 29 lip 2015, 16:44
31lipca kończy mi się umowa, wypowiedzenie złożone miesiąc temu. Zero telefonów ze strony play. Wszystkie rozmowy jakie prowadziłam to moja inicjatywa. Wszyscy konsultanci proponują 39zl nielimitowane, 2gb internetu i umowa na 24 miesiące. Od dwóch dni dzwonie kilka razy dziennie i pytam o oferte 19.50. Każdy mówi, że oferty już kilka miesięcy nie ma, a na forach internetowych ludzie kłamią. Jedyne co wynegocjowałam to 19.99 no limit i 250mb, ale bez możliwości wykupienia pakietów internetowych. Podziękowałam każdemu za taką oferte :/
 #814710  autor: iPlus
 29 lip 2015, 17:25
skrzacinka69,

Plus daje 6 miesięcy abonament za darmo jeśli przeniesiesz przez stronę netową numer z abonamentu innej sieci, jeśli w salonie to 3 miesiące za darmo abonament, taryfy ma też no limit, zapoznaj się z ofertą jeśli Play robi takie problemy, dopilnuj sobie, żeby wycofać wypowiedzenie choćby telefonicznie w Play jeśli nic fajnego Play nie zaproponuje bo jak numer przejdzie w Play do karty to stracisz opcje 6 miesięcznego darmowego abonamentu w Plus, a rozwiązanie umowy w Play załatwiłby Plus po złożeniu wniosku o przeniesienie numeru
 #814717  autor: skrzacinka69
 29 lip 2015, 18:15
no chyba tak trzeba zrobić. Przeliczając zaproponowaną ofertę play i plus w skali dwóch lat, to plus jest o 60 zł tańszy. A szkoda, bo uciekłam z plus do play z tego samego powodu, z którego teraz odejdę z play i tak w kółko :/
 #814721  autor: iPlus
 29 lip 2015, 18:30
skrzacinka69,

w Plus 6 miesięcy załóżmy po 50 zł daje 300 zł w skali dwóch lat, połączenia komórkowe no limit do każdej sieci + pakiet netu w cenie abonamentu, dodatkowo płatne stacjonarne no limit jeśli ktoś chce, telefony ze średniej półki w Play i Plus te same, ceny też te same albo podobne,

niestety teraz w sieci o dobrą ofertę trzeba walczyć, a jak się przechodzi do innej sieci to można mieć lepsze warunki od tak, chyba nawet w Plusie nie biorą opłaty za aktywacje w tej ofercie dla przenoszących numer z abonamentu innej sieci,

pytałem wcześniej tu w temacie czy Play daje choć 3 miesiące za darmo w przedłużeniu i nikt nic o tym nie wie, więc pewnie tego nie ma w Play, jest ktoś pisał w abonamencie za 69 zł ale za 50 zł raczej nie, a w Plusie jest to już od 50 zł,

czyli krótko - chcesz lepszą ofertę, idź do konkurencji, takie dziś sieci mają podejście do ludzi
 #814766  autor: 19Sawyer91
 29 lip 2015, 22:59
skrzacinka69 pisze:31lipca kończy mi się umowa, wypowiedzenie złożone miesiąc temu. Zero telefonów ze strony play. Wszystkie rozmowy jakie prowadziłam to moja inicjatywa. Wszyscy konsultanci proponują 39zl nielimitowane, 2gb internetu i umowa na 24 miesiące. Od dwóch dni dzwonie kilka razy dziennie i pytam o oferte 19.50. Każdy mówi, że oferty już kilka miesięcy nie ma, a na forach internetowych ludzie kłamią. Jedyne co wynegocjowałam to 19.99 no limit i 250mb, ale bez możliwości wykupienia pakietów internetowych. Podziękowałam każdemu za taką oferte :/
To Pani z play też musi kłamać, bo mi wczoraj mówiła, że JEST. Tak, mam nagraną rozmowę :-D
 #814768  autor: iPlus
 29 lip 2015, 23:26
jak chcesz ofertę za 19 zł to najlepiej czekać do miesiąca albo nawet trzech, dwóch tygodni przed końcem umowy
 #814778  autor: skrzacinka69
 30 lip 2015, 05:52
Ja jestem jeden dzień przed końcem umowy więc się bardziej nie da czekać ;) wieczorem zadzwonilam do play o wycofanie wypowiedzenia ponieważ przechodze do plusa. Wylałam swoje żale, gościu zdziwi się, ze faktycznie play nie wykonał żadnego telefonu. Zaproponowal umowe za 35zl na 18miesiecy no limit i net 750. Podziekowalam, wspomnialam o forum i ze jest oferta 19.50. Pan na to, ze faktycznie bez problemu mi w odpowiednim dziale znajdą tą oferte. Skończyło się na 15 minutach słuchania muzyki przez telefon i naglym rozlaczeniu połączenia. Ale na stronie play24 pojawilo się rozpatrywanie umowy utrzymaniowej.
 #814791  autor: iPlus
 30 lip 2015, 10:02
pisałem o Plusie bo planuję tam przejść jeśli Play nie da choć 3 miesięcy abonamentu gratis, za niedługo kończy mi się umowa i nie będę bezczynnie czekał aż Play łaskawie coś zapropnuje, jak Play nie ma dobrych ofert to bez łaski, mi tam Plus też odpowiada więc nie będzie żadnych problemów z przejściem do Plusa, dziwi mnie tylko, że Play woli stracić klienta i oddać go konkurencji zamiast dać lepszą ofertę na utrzymanie, jedyna dobra oferta Play na utrzymanie to ta za 19 zł tylko sim ale czy to wszystko na co stać Play ?

w Play i tak zostawiam abonament za 19 zł tylko sim wszystko no limit na numerze głównym, więc nie będę musiał dopłacać 10 zł do stacjonarnych, 10 zł do sms-ów na dodatkowym numerze bo to mam w tej ofercie, numer dodatkowy chyba pójdzie do Plusa bo tu chodzi mi o nowy telefon, a nie chce kupować na wolnym rynku od razu za parę setek, wolę spłacić po woli w abonamencie, a ogólnie w obu sieciach jest to samo czyli no limit komórki + pakiet netu w opcji za 50 zł, a dodatkowo płatne stacjonarne no limit, dodatkowo płatne sms no limit ale jak pisałem mam to w numerze głównym więc nie będę wykupował, a różnica taka, że Plus daje 6 darmowych miesięcy i nie pobiera opłaty aktywacyjnej, a Play ani jednego miesiąca nie daje za 0, skoro tak się traktuje stałych klientów to nie licz na ich lojalność Play-u, oczywiście oferta za 19 jest super i ją zostawię na stałe jeśli nie wejdzie oferta typu no limit wszystko za 9 zł, to wtedy może zmienię, jak nie będzie w Play lepszych albo takich samych warunków z telefonem jak daje Plus to sorry Play, biznes is biznes
Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 10:21 przez iPlus, łącznie zmieniany 1 raz.
 #814797  autor: kuczka76
 30 lip 2015, 10:21
Jeśli przejdziesz do plusa to wychodzi 24 m - rabat 6 m wychodzi 18 m x 50 zł =900 zł podzielic to na 24 miesiaće wychodzi 37,50 miesiecznie przez dwa lata wszystko bez ograniczen i 5 gb internetu
Virgin mobile ma prawie to samo bez mms i tez 5 gb internetu 29 zł
 #814801  autor: iPlus
 30 lip 2015, 10:29
kuczka76,

tak to przeliczyłem 50 zł przez 18 miesięcy z 24 miesięcznej unowy bo 6 gratis daje 900 zł w skali 2 lat + koszt telefonu ze strony netowej Plusa niewielki, jak wszystko wyjdzie 900-1000 zł w skli 2 lat to mi się to opłaci bo zapłacę w ratach abonament ze smartfonem obsługującym LTE, a takie na wolnyn rynku kosztują po 700 zł minimum, a do 900-1000 zł niewielka różnica w skali 2 lat, a mam pewność że telefon od Plusa jest nowy, bardziej ufam sieciom niż jakimś firmom które sprzdają te telefony, póki co tylko jeden telefon z LTE jest za 500 zł jakiś Archos tyle, że od razu trzeba wydać kase i nie bardzo wiadomo jak to działa i czy ma tyle pasm na odbiór LTE co telefony na stronie Plusa czy Play-a bo te mają 800, 1800, 2600, dziś się już nie opłaci brać smartfona bez LTE skoro sieci robią lepsze oferty dla LTE,

za Virgin które proponujesz na numerze głównym mam ofertę za 19 zł w Play wszystko no limit, ale Virgin było moją awaryjną opcją gdyby Play nie dał oferty za 19 zł, a skoro dał to zostaję z tym numerem :),

z numerem dodatkowym nie opłaca mi się iść do Virgin bo chodzi o telefon, czyli liczą się tu opcje z telefonem bo tylko sim już mam :),

opłaty za obydwa numery wynoszą 19 + 50 czyli 70 zł, wszystko no limit i telefon, chyba niezbyt drogo jak na dwie opcje, niezależność, że jeśli jedna sieć da gorszą ofertę to bez żalu zmienię na inną sieć i zostanę w sieci z numerem głównym i wkrótce dwie sieci Play i Plus :)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 10:47 przez iPlus, łącznie zmieniany 2 razy.
 #814802  autor: kuczka76
 30 lip 2015, 10:35
Jeśli oferta z telefonem który bedzie kosztował przysłowiową złotówkę to jak najbardziej się opłaca :)
 #814803  autor: iPlus
 30 lip 2015, 10:40
kuczka76,

telefon musi być z LTE, w dzisiejszych czasach kiedy sieci dają lepsze oferty LTE szkoda brać bez LTE bo to by było przepłacanie,

telefon to będzie któryś z tych, jeszcze nie zdecydowałem - LG Leon, LG Spirit, Sony Xperia E4G, może Aqua, myślę też o czymś typu Honor dual sim ale czy opłaca się aż tyle dopłacać w końcu trzeba pamiętać o kosztach abonamentu :)
 #814805  autor: AniaR
 30 lip 2015, 10:46
Szkoda kolego, że nie przeszedłeś do orange. Wczoraj skończyły się szalone dni. Kupiłbyś rabat 30% na allegro na 30 zł i za wszystko no limit+2gb+400 min. w roaming zapłaciłbys 61,49 zł, do tego 150 zł zwrotu z mbanku i 3500p.payback (czyli 35zł). Do tego telefon xperia z3 za 299, który byś ładnie sprzedał. Abonament by wyszedł jakos średnio 54 zł x24 miesiące= ~1300+299(cena telefonu) 1600 zł na dwa lata. A teraz zobacz po ile są te xperie i policz ile by Cię wyszedł faktyczny abonament jakbyś tel. sprzedał.
  • Strona 377 z 692
  • 1
  • 375
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 692
  • 1
  • 375
  • 376
  • 377
  • 378
  • 379
  • 692